Автор Тема: Междуградски срещи на високо равнище  (Прочетена 1709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1585
Междуградски срещи на високо равнище
« -: 16 Февруари, 2013, 22:27:57 »
Предлагам тук да пишат хората които ще посетят друг град,и съответно да се организира среща с желаещи колеги.Бях писал миналата година за летния период.Още смятам, че не е лошо които иска да сподели къде може да се сБири групата ;) :nabira:!
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Тошко

• Гост
« Отговор #1 -: 17 Февруари, 2013, 15:12:41 »
Лятото почти всяки уикенд сме на линия на Маслен нос една скромна групичка от палаткуващи.
За приготвянето на морски дарове и такива ми ти работи,както и пържоли в гювеч,винаги може да разчитате на нас,както и на колегите от Варна.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 569
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #2 -: 18 Февруари, 2013, 00:42:45 »
Така де, аз да си кажа.
В сряда (20.02) сутринта ще пристигна в Пазарджик във връзка с желанието за купуване на кола, та ако всичко е наред и я взема на връщане ще се отбия през Пловдив и ще се радвам да видя пичовете от там. В Пазарджик няма какво да го обсъждаме ще се видя с Наско Николов - Батката  :yahoo:
и с който друг има възможност и желание ;)  :nabira:
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1585
« Отговор #3 -: 14 Юли, 2013, 23:11:58 »
Малко рефреш,от днес до другата неделя 21.07.13 ще пия Бургаско светло в Ахтопол,живот и здраве...Ако има наблизо колеги,ще се радвам да се видим :nabira:!
 Ако не се удавя де,че каква спасителка има............
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

ArmsBG OlightBG Batteryservice