Автор Тема: Заточване на Sog Aegis AUS8  (Прочетена 1462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Marcinkov

• Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 3356
  • Reputation Power: 10235
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Заточване на Sog Aegis AUS8
« -: 08 Март, 2013, 13:17:18 »
Интерсува ме кой може да ми помогне, и да ми заточи Сог-а, разбира се срещу заплащане.За мен заточката на ножа не етова което трябва да бъде. Очаквам оферти от майстори.

Неактивен geraka

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 272
  • Reputation Power: 641
  • geraka е изгряваща звезда!geraka е изгряваща звезда!geraka е изгряваща звезда!geraka е изгряваща звезда!geraka е изгряваща звезда!geraka е изгряваща звезда!
  • диагностициран
« Отговор #1 -: 20 Септември, 2013, 21:58:56 »

Колега, какво става, някой заточи ли ти ножа? Ако не, аз се наемам да ти го заточа, разбира се БЕЗ заплащане! ;)

Неактивен Marcinkov

• Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 3356
  • Reputation Power: 10235
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #2 -: 21 Септември, 2013, 08:51:39 »
Колега, какво става, някой заточи ли ти ножа? Ако не, аз се наемам да ти го заточа, разбира се БЕЗ заплащане! ;)
Мерси колеги, Брадли от Металблейд ми го заточи преди доста време, благодаря за отзивчивостта.

Активен Djack

• Тесен специалист
  • Старо куче
  • Публикации: 1101
  • Reputation Power: 1773
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #3 -: 22 Септември, 2013, 00:23:43 »
Мерси колеги, Брадли от Металблейд ми го заточи преди доста време, благодаря за отзивчивостта.
Кой......?!?!? ;)  :D :nabira:

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1574
  • Reputation Power: 749
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
« Отговор #4 -: 22 Септември, 2013, 00:44:56 »
 :D :D :D :D :D
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice