Автор Тема: Софийски срещи!  (Прочетена 433605 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1126
  • Reputation Power: 4733
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
Софийски срещи!
« -: 06 Юли, 2012, 14:25:40 »
Смятам,че е редно да полеем новият форум,пък и от такава тема си има нужда!Ако има  мераклии за по бира,тук може да уговаряме срещите ;)

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 559
  • Reputation Power: 2383
  • incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Re: Софийски срещи!
« Отговор #1 -: 06 Юли, 2012, 14:28:40 »
За събота сутринта остава ли ? :)
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

highlander

• Гост
« Отговор #2 -: 06 Юли, 2012, 14:30:04 »
Смятам,че е редно да полеем новият форум,пък и от такава тема си има нужда!Ако има  мераклии за по бира,тук може да уговаряме срещите ;)

Довечера, къде?  ;)

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #3 -: 06 Юли, 2012, 14:33:08 »
По принцип май си остава,но аз по всяка вероятност ще бачкам!?Ако ми пропадне ангажимента сигурно ще мина!

Баце

• Гост
« Отговор #4 -: 06 Юли, 2012, 15:59:34 »
Идвам и аз.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!
  • освидетелстван
    • Experience Talk
« Отговор #5 -: 06 Юли, 2012, 18:13:03 »
Пичове, ако някой има желание да ходи на София Рокс - мога да вкарам един човек с мен на първия ден безплатно.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1953
  • Reputation Power: 976
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #6 -: 06 Юли, 2012, 18:44:11 »
М/у другото, аз не знам какво сте се уговорили за утре сутрин, ама аз съм на работа, така че и да знаех, не мога да присъствам, ама Жорка, в Неделя преди концерта, трябва да се видим задължително. Така че, на някое капанче, където ще ти е удобно ???

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1519
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
« Отговор #7 -: 07 Юли, 2012, 01:25:54 »
Момчета, весело изкарване. Имам желание но нямам възможност понеже съм на 2000км.от БГ :(
П.П.да пиете по едно и за мен, понеже аз съм въздържател ;D
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 01:34:18 от grisha »

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 332
  • Reputation Power: 33575
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
« Отговор #8 -: 08 Юли, 2012, 18:48:15 »
Сефтето
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 819
  • Reputation Power: 5260
  • joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #9 -: 08 Юли, 2012, 18:54:27 »
Браво момци, че и готина сянка сте хванали :)
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1519
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
« Отговор #10 -: 08 Юли, 2012, 19:00:03 »
Все хубави хора :)

highlander

• Гост
« Отговор #11 -: 10 Юли, 2012, 15:38:20 »
Колеги, среща в събота на бензиностанцията ЕКО, на кръговото на 4-ти километър.  Целта е лека разходка и снимки на ножове и брадви в гориста местност. Е разбира се, че ще има и бира. За скарата взимайте наденици за да могат да станат бързо. И така събота 9:оо часа. Всеки който ще идва моля да се отбележи за да видим колко хора сме и да организираме транспорта и мястото.  ;)

Баце

• Гост
« Отговор #12 -: 10 Юли, 2012, 15:46:50 »
Аз идвам с МПС. Мога да взема трима диагностицирани. И ще помъкна всичкото налично желязо.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 761
  • Reputation Power: 46684
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #13 -: 10 Юли, 2012, 15:56:35 »
И аз съм на линия. Ще бъдем двама с колата, така че и при мен има място за двама.
В събота може да бъде обявен червен код за високи температури, така че трябва
да сме някъде под дебела сянка.
« Последна редакция: 10 Юли, 2012, 16:07:28 от Force »

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #14 -: 10 Юли, 2012, 16:44:44 »
И аз съм на линия!При мен ще има място за още един човек!

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • освидетелстван
    • Experience Talk
« Отговор #15 -: 10 Юли, 2012, 18:07:37 »
Изтрил съм другата тема за да не става дублиране.

Активен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1168
  • Reputation Power: 1133
  • gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #16 -: 10 Юли, 2012, 19:12:00 »
При Ивеца вече няма място ... :-*
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1183
  • Reputation Power: 3012
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #17 -: 10 Юли, 2012, 22:09:54 »
Ще се опитам да дойда и аз!Само "гористата местност" да не е Лозенската Планина,че ми писна вече от нея  :( По-добре Плана!
Paradise is where I am.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #18 -: 10 Юли, 2012, 22:17:35 »
Става и по Плана,само че аз не знам много маршрути там!Ходил съм един два пъти,но все е било с офроудърите ;)!Има една интересна обсерватория,или нещо подобно,до която маршрута е сравнително лек,и може да го пробваме ако има мераклии??За това става въпрос:

Другият вариант е поляните над Железница:

Мисля,че има доста места за пикник,маршрутче за разходка,даже ичешма се намираше доколкото си спомням!
« Последна редакция: 10 Юли, 2012, 22:26:33 от iivetza »

highlander

• Гост
« Отговор #19 -: 10 Юли, 2012, 22:24:45 »
Значи основната идея е да се носят и снимат повече брадви и ножове, матрял за бъдещи ревюта, което предполага по-малко ходене. За бирата и скарата си е ясно. ;)

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1183
  • Reputation Power: 3012
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #20 -: 10 Юли, 2012, 22:29:34 »
Жорка,то ходенето ясно че ще е малко,но нека да е поне час-два,да излезем от цивилизацията.Аз ще нося брадвите,щом са толкоз много :)
Paradise is where I am.

highlander

• Гост
« Отговор #21 -: 10 Юли, 2012, 22:33:55 »
Ице, със сигурност ще излезем от цивилизацията, а за ходенето трябва да се съобразим и с колегите дето не са туристи, ако искаме да се съберем повече хора. ;) Определено акцента няма да е върху туризма. ;)

Неактивен Yasenf

• Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
« Отговор #22 -: 10 Юли, 2012, 22:36:30 »
Що бре, едното не изключва другото - можем да спретнем базов лагер около колите и докато аз снимам, другите да ходят. Предполагам ще има и желаещи да ми помагат?

Горното значи, че и аз ще идвам, в колата имам място, но не знам колко (2 или 3) - мъча се да убедя жената да стане рано в събота....Ще взема и техниката да снимам

Активен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1168
  • Reputation Power: 1133
  • gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #23 -: 10 Юли, 2012, 22:49:00 »
Аз съм първи помощник, ако ще има такава организация  :)
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Yasenf

• Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • BRKCA MIKE 477
« Отговор #24 -: 10 Юли, 2012, 23:01:44 »
Аз съм първи помощник, ако ще има такава организация  :)
Добре ще ми дойде помощ, има си работа по снимането :)

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice