Автор Тема: Софийски срещи!  (Прочетена 433597 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

highlander

• Гост
Re: Софийски срещи!
« Отговор #25 -: 10 Юли, 2012, 23:04:48 »
Яска идеята е всички да сме заедно, Кобрети и той ще дойде, така че туризмът за неделя. Какъв е смисъла от сбирка, като всеки ще хукне на някъде. ;)

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1126
  • Reputation Power: 4733
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #26 -: 10 Юли, 2012, 23:05:26 »
Аз нямам намерение да хуква никъде ;D

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 332
  • Reputation Power: 33575
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
« Отговор #27 -: 10 Юли, 2012, 23:18:46 »
Яска идеята е всички да сме заедно, Кобрети и той ще дойде, така че туризмът за неделя. Какъв е смисъла от сбирка, като всеки ще хукне на някъде. ;)
Последно събота или неделя?
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #28 -: 10 Юли, 2012, 23:20:51 »
Последно събота!Неделя изобщо не сме коментирали ;)

tedikkk

• Гост
« Отговор #29 -: 10 Юли, 2012, 23:39:43 »
За мое съжаление,тази събота пътувам към морето с фамилията.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 559
  • Reputation Power: 2383
  • incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!incubus внушава благоговение!
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #30 -: 10 Юли, 2012, 23:41:45 »
Ако си по нашия край да се обадиш Теди.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

highlander

• Гост
« Отговор #31 -: 10 Юли, 2012, 23:43:11 »
За мое съжаление,тази събота пътувам към морето с фамилията.
Като се прибереш, ще направим още една. ;)

tedikkk

• Гост
« Отговор #32 -: 11 Юли, 2012, 00:02:11 »
На юг ще съм Инкубус.Като се върна ще съм на линия за поредна сбирка,живот и здраве.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1953
  • Reputation Power: 976
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #33 -: 11 Юли, 2012, 09:45:55 »
Очертава се и аз да ви навестя, най - вероятно, така че, мога да придвижа още един човек с мен !!!

Неактивен za6o

• Капитан
  • Старо куче
  • Публикации: 141
  • Reputation Power: 49
  • za6o няма влияние.
« Отговор #34 -: 11 Юли, 2012, 18:09:34 »
Ееее, браво, сигурен съм, че ще има много Джелеза, кои остри, кои не толкова.  ;D
Аз през това време ще съм на Яворова поляна, едно прекрасно място което знам благодарение на highlander.
Бат Жоре, първите 5 бира са за твое здраве ;D

highlander

• Гост
« Отговор #35 -: 11 Юли, 2012, 18:11:05 »
Измъкна се пак, ама давенето няма да ти се размине. Весело изкарване на едно от любимите места в планината.  ;)

Баце

• Гост
« Отговор #36 -: 12 Юли, 2012, 16:27:12 »
За събота отпадам. Приятно изкарване пичове.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #37 -: 12 Юли, 2012, 17:54:46 »
И аз в последният момент отпадам,че ми се нареждат нещата да монтирам през уикенда!Живи и здрави,другият път съм на линия!Весело изкарване!

highlander

• Гост
« Отговор #38 -: 12 Юли, 2012, 17:59:11 »
Moмчета, понеже много хора не могат, ако искате да го отложим?

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 332
  • Reputation Power: 33575
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
« Отговор #39 -: 12 Юли, 2012, 18:15:45 »
Moмчета, понеже много хора не могат, ако искате да го отложим?

Мозе,мозе. И без това май ще е голяма жега. Дай за другата седмица?
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

highlander

• Гост
« Отговор #40 -: 12 Юли, 2012, 18:22:23 »
ОК, ОТЛАГАМЕ МЕРОПРИЯТИЕТО.  ;)
« Последна редакция: 12 Юли, 2012, 19:22:02 от highlander »

Активен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1168
  • Reputation Power: 1133
  • gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #41 -: 12 Юли, 2012, 20:26:42 »
Жоре, С тия червени букви и това намигане - нищо не разбирам. Кажи ще има ли мероприятие, че да планираме графика!
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

highlander

• Гост
« Отговор #42 -: 12 Юли, 2012, 20:28:00 »
Отлагаме го Адаш.

Активен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1168
  • Reputation Power: 1133
  • gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!gogotattoo води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #43 -: 12 Юли, 2012, 20:30:15 »
ОК, СЕГА Е ЯСНО! :'(
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #44 -: 12 Юли, 2012, 22:39:50 »
 ??? Ех, колко ме е яд, че се разпадна организацията, а аз тъкмо си измуфтих почивен ден и щях да се зарадвам на такава среща из природата. Нищо, здраве да е, друг път. Все пак остава варианта, ако има някои жаден да се изпие по бира, някъде в късния следобяд, привечер ?

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1584
  • Reputation Power: 0
  • riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.
« Отговор #45 -: 12 Юли, 2012, 22:55:30 »
През деня и аз не мога,но ако има желаещи предлагам скромно биропиене в парка Заимов,капанчето до театъра/вече има цаца/, или където решите привечер,на Кобрети кръчмето на Черковна има също градина за пушачи ;)...,абе парка си е парк,но казвайте има ли желаещи ;D
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #46 -: 12 Юли, 2012, 23:07:38 »
За нещо такова имах предвид и съм навит, и в парка, и другаде, където решите !?!

Активен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1183
  • Reputation Power: 3012
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #47 -: 18 Юли, 2012, 01:00:05 »
. Дай за другата седмица?
  Тарикатчета,дайте да се разберем тази събота заедно ли ще си пием бирата?
Paradise is where I am.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 761
  • Reputation Power: 46684
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #48 -: 18 Юли, 2012, 01:02:57 »
Айде, че бирата ще се развали в тази жега. :)

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #49 -: 18 Юли, 2012, 01:21:15 »
  Тарикатчета,дайте да се разберем тази събота заедно ли ще си пием бирата?

Aз ще присъствам, където и когато трябва !!!                                                                                                       
« Последна редакция: 18 Юли, 2012, 16:14:15 от Punky »

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice