Автор Тема: Софийски срещи!  (Прочетена 421343 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 226
  • Reputation Power: 15164
  • Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!
  • диагностициран
Софийски срещи!
« Отговор #3950 -: 30 Ноември, 2018, 20:25:51 »
Аз ще взема моята, но шестима трудно ще вдигна

Sent from my iPhone using Tapatalk
То е ясно,че с две ще ходим.Аз също мога да кача 4 човека

Активен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 301
  • Reputation Power: 1854
  • vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!
Софийски срещи!
« Отговор #3951 -: 30 Ноември, 2018, 23:55:10 »
Всички сме с коли, утре ще се разпределим. Тома - ти си близо, няма смисъл да взимаш колата според мен  :nabira:

Неактивен DIKISANA

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 75
  • Reputation Power: 37
  • DIKISANA няма влияние.
  • диагностициран
Софийски срещи!
« Отговор #3952 -: 01 Декември, 2018, 10:01:54 »
Пак няма да дойда и много ме е яд , но все някога ще уцеля да съм свободен за някоя планинска сбирка .
Да си изкарате добре ...и пуснете някоя снимчица  :nabira:

Неактивен Grizzly

• Любознателен тип
  • Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 410
  • Reputation Power: 801
  • Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.
  • диагностициран
Софийски срещи!
« Отговор #3953 -: 02 Декември, 2018, 20:47:29 »
Айде малко снимки - страхотно време, страхотна разходка, а за скарата няма да казвам.

Малко снимки - всички участници предварително разписахме декларации по ГДПР хахаха

Sent from my iPhone using Tapatalk
Най-доброто предстои!

Активен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 301
  • Reputation Power: 1854
  • vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!
Софийски срещи!
« Отговор #3954 -: 02 Декември, 2018, 21:09:55 »
И от мен няколко

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1143
  • Reputation Power: 3004
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
Софийски срещи!
« Отговор #3955 -: 12 Декември, 2018, 22:59:31 »
 С групата решихме в събота да се разходим от с.Плана до заслон Рай. Набират се желаещи за ножарски тестове и скара. Среща-9,00 на Окръжна Болница.
Paradise is where I am.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice