Автор Тема: шайби за Тенейшъс  (Прочетена 1584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rads

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 5
  • Reputation Power: 12
  • Rads няма влияние.
  • диагностициран
шайби за Тенейшъс
« -: 08 Май, 2013, 07:32:47 »
 Здравейте колеги, стигна се до момент, в който паячето вече се отваря малко по-зорлем и си мисля, че е време за смяна на шайбите.
Та, питането ми е следното: от къде мога да си взема други шайби (не мисля да пращам ножа до USA), и дали има някакви по-добри шайби, с които ножчето ще "работи" по-добре. От Пловдив съм, ако това ще помогне с нещо. :)
Благодаря за съдействието!  :nabira:
« Последна редакция: 08 Май, 2013, 07:59:23 от Rads »

Неактивен Косача

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1110
  • Reputation Power: 1011
  • Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.
  • диагностициран
    • Zenker
шайби за Тенейшъс
« Отговор #1 -: 08 Май, 2013, 08:52:08 »
 При Ясо имаше-магазин Knivesworld,но не ти е от тях проблема.
Veritas odium parit.

Неактивен Rads

• Прохождащ
  • **
  • Rads няма влияние.
  • диагностициран
шайби за Тенейшъс
« Отговор #2 -: 08 Май, 2013, 09:37:03 »
 Едната шайба определено е крива. Като отварям ножа съвсем бавно и едва доловимо стърже и не се отваря съвсем равномерно, и затова помислих, че ако сменя шайбите и ше се оправи. Какъв е проблемът според теб и решим ли е? :)

Неактивен Косача

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1110
  • Reputation Power: 1011
  • Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.Косача има аура около него.
  • диагностициран
    • Zenker
шайби за Тенейшъс
« Отговор #3 -: 08 Май, 2013, 17:54:03 »
Едната шайба определено е крива. Като отварям ножа съвсем бавно и едва доловимо стърже и не се отваря съвсем равномерно, и затова помислих, че ако сменя шайбите и ше се оправи. Какъв е проблемът според теб и решим ли е? :)
Ами не знам какъв е проблема  :).
Шайбите са предвидени за доживотно ползване на ножа и не могат сами да се изкривят или износят.Освен да си го напълнил с пясък,не знам как би могло да стане прецакване.Разглоби и ще се види.Или разхлаби добре шарнира и промий със някакъв спрей
Veritas odium parit.

Неактивен Rads

• Прохождащ
  • **
  • Rads няма влияние.
  • диагностициран
шайби за Тенейшъс
« Отговор #4 -: 08 Май, 2013, 22:08:01 »
 Промиването е направено няколкократно и файда нямаше. Оставя разглабянето. Благодаря за съдействието.   :nabira:

Неактивен viper

• Напреднал
  • Публикации: 4
  • Reputation Power: 16
  • viper няма влияние.
  • диагностициран
шайби за Тенейшъс
« Отговор #5 -: 10 Май, 2013, 21:26:15 »
Колега,разглобяваш ножа,почистваш всичко което има налично(смазка,прах и т.н.),след това на финна шкурка(2000-2500)полираш хубаво всички места кадето трият шайбите,включително полираш и самите шайби(аз накрая дори ги тръквам на кожата с паста)след това събираш ножа,капваш по-малко някаква смазка и си готов.Ще усетиш разликата,аз почти всичките згъвайки съм си ги обработил така.Успех!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice