Автор Тема: Gransfors Bruks Small Forest Axe,Gransfors Bruks Wildlife Hatchet & Wetterlings  (Прочетена 23247 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kapkan

• Редовен
  • Публикации: 60
  • Reputation Power: 28
  • kapkan няма влияние.
  • диагностициран
Gransfors Bruks Small Forest Axe,Gransfors Bruks Wildlife Hatchet & Wetterlings
« Отговор #75 -: 05 Януари, 2016, 14:25:20 »
Сега видях,че има още един удар след счупването *palec*

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2196
  • Reputation Power: 18540
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #76 -: 05 Януари, 2016, 14:31:59 »
Нещо е дефектна таз брадва - мойта съм я бухал зверски без никакви проблеми.  *нинджа*
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1929
  • Reputation Power: 412
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #77 -: 05 Януари, 2016, 17:26:31 »
При последния удар, брадвата е здрава и като усука на страни и то се вижда как пада  :D.

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1223
  • Reputation Power: 5168
  • bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #78 -: 07 Януари, 2016, 11:00:19 »
Нещо е дефектна таз брадва - мойта съм я бухал зверски без никакви проблеми.  *нинджа*
Абсолютно същото мога да кажа за моята.  *palec*
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2196
  • Reputation Power: 18540
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #79 -: 07 Януари, 2016, 11:11:13 »
Даже и камъни е удряла в грешните ръце  :karane: , но освен подбивания други поражения нямаше.

А със стария ми Ветерлингс бях избухал един казан за боклук, направо го поцапих  :D
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1223
  • Reputation Power: 5168
  • bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #80 -: 07 Януари, 2016, 11:16:11 »
Даже и камъни е удряла в грешните ръце  :karane: , но освен подбивания други поражения нямаше.

А със стария ми Ветерлингс бях избухал един казан за боклук, направо го поцапих  :D
Срутник и паласпурник. От чирпански превод в ефир срутник - такъв дет стропаля  :D :green: :ras:
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice