Автор Тема: Изложбата „Ножарството в Габровския край”, 22 май – 31 юни Пазарджик  (Прочетена 5603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 946
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Приятели, най-искрено ви завиждам за повода, за самото виждане и за, сигурен съм, приятното прекарване!
За жалост състоянието ми не предполага пътуване и стоене прав/ седнал, но духом съм с вас! Пък и едни неща мислех да ви донеса да поразгледате...., но, замълчи сърце,  друг път!
Имам една много голяма молба, т.е. две молби:
Първо- вземете си фотоапаратите и снимайте самото изложение и най-вече вас самите на софра, около софра, с/без ножове и те така...Малко от малко и ние да станем съпричастни на сбирката!
Второ и не по-малко важно- синчето е гледал някакъв репортаж по ТВ за парк с динозаври в естествен размер. Та ако можете да ми кажете къде е този парк ще сме ви много благодарни с мъника и ще го навестим! И Наско ще навестим, разбира се!
Аз имам предположения за Острова до зоопарка, но не съм сигурен, а и синчето не може да ми обясни подробно какво е гледал...
Това е, момци, весело и ползотворно изкарване на срещата и до скоро!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 3205
  • Горянин
Веско,в НДК в София,водих едното ми мъниче.До 09 .06 са там.Силно ме съмнява да има и друг,но може да греша.
Макар,че не е нищо особено,според мен.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 946
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Веско,в НДК в София,водих едното ми мъниче.До 09 .06 са там.Силно ме съмнява да има и друг,но може да греша.
Макар,че не е нищо особено,според мен.
Благодаря, приятелю! В Пазарджик са, с Наско се разбрахме на ЛС. Ще го зарадвам мъника, но след време...
На вас още веднъж приятно преживяване на срещата!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен S.T

• Редовен
  • Публикации: 183
  • диагностициран
Динозаврите бяха един - два месеца в природно научния музей в Пловдив миналата година.Украйнска фирма правеше това шоу.
IN  VINO  VERITAS          тел. 0888 51 77 64

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1275
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
Ето малко снимки и от срещата на колеги в Пазарджик,състояла се днес след посещение на Ножарската изложба в етнографския музей!Срещата макар и в камерен състав мина доста приятно благодарение на приятната компания и студените бири!Имаше и някой нови лица посетили сбирката!  ;)

Неактивен disppp

• БГ
  • Прохождащ
  • **
  • Публикации: 0
  • диагностициран
благодаря ви пичове може да не го показах но ме заредихте с енергия

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
Убавци :nabira:!!Съжалявам че нямаше как да дойда. С Косача и Форс не е проблем да се видим,ама някои други хора не съм ги виждал скоро ;) :nabira:,а пък с някои даже не се познаваме за съжаление.
Надявам се на скорошни срещи,наздраве банда :nabira:!!
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

ArmsBG OlightBG Batteryservice