Автор Тема: Индикация за прочетен раздел  (Прочетена 4408 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен za6o

• Капитан
  • Старо куче
  • Публикации: 141
Индикация за прочетен раздел
« -: 11 Юли, 2012, 10:27:20 »
Един въпрос и от мен.
Например когато в един раздел има няколко теми с непрочетени от мен нови мнения, иконката е червена, а не сива т.е. има нови публикации. Но влизам прочитам едната тема и излизам в главната страница на форума. В самият подраздел остават още непрочетени теми , но ми се показва в сив цвят, не в червен. Т.е. трябва да влезна в раздела отново, за да видя за непрочетени теми.
Не знам дали ми се разбра какво имам предвид, но това мога ли да го наглася от настройките или си е така просто?

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1988
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Re: Индикация за прочетен раздел
« Отговор #1 -: 11 Юли, 2012, 10:49:13 »
Един въпрос и от мен.
Например когато в един раздел има няколко теми с непрочетени от мен нови мнения, иконката е червена, а не сива т.е. има нови публикации. Но влизам прочитам едната тема и излизам в главната страница на форума. В самият подраздел остават още непрочетени теми , но ми се показва в сив цвят, не в червен. Т.е. трябва да влезна в раздела отново, за да видя за непрочетени теми.
Не знам дали ми се разбра какво имам предвид, но това мога ли да го наглася от настройките или си е така просто?
Иконата ти свети червено, когато има една или повече публикации след последното ти мнение. След като чукнеш на дадения раздел, форума го отчита, че ти вече си влезнал в дадения раздел и си запознат колко и какви нови мнения има, за това след първото ти влизане свети сиво, до като някой не пусне нова публикация. Най лесно, под аватара ти "Непрочетени публикации след последното ти влизане." чукваш и ти излизат от най - новите към по - старите, както в МБ "виж новите мнения".   

Неактивен za6o

• Капитан
  • Старо куче
  • Публикации: 141
Re: Индикация за прочетен раздел
« Отговор #2 -: 11 Юли, 2012, 12:17:52 »
....Най лесно, под аватара ти "Непрочетени публикации след последното ти влизане."....".   
Ейй, данке много, това не го знаех.
Той форума хубаво отчита, че съм се запознал с даден раздел, ама така като се запозная с други два три раздела (т.к. го чета анархично) и забравям с какво съм се запознал накрая   ;D
Още един въпрос, като съм в главната страница на форума, как мога да видя последното мнения от даден раздел без да влизам в раздела и оттам да цъкам на "ново"?

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 964
  • диагноза - див селянин
« Отговор #3 -: 22 Септември, 2012, 18:32:04 »
За да не отварям нова тема, ще използвам тази, да задам един въпрос.
Когато се стигне до края на главната страница на форума (статистика, потребители на линия и так дале) има ли начин, чрез кликване на някакъв надпис или бутон да ни връща отново в началото на страницата, щото сега използвам онова колелце, дето по чуждоземски има друго име, подобно на скротум?
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Maverick

• Горски
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 445
  • диагностициран
    • СИЛЕН
« Отговор #4 -: 22 Септември, 2012, 19:15:46 »
Копчето Home от клавиатурата :)
www.silenbg.com - Моят блог за тренировки, хранене, здравословен начин на живот : )
http://bgjoker.blogspot.com/ - Блогът ми за жокери!
https://www.facebook.com/kinesiotaping - Фейсбук страницата ми за кинезиотейпинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
« Отговор #5 -: 22 Септември, 2012, 19:30:15 »
Копчето Home от клавиатурата :)

Не става, Яска, директно ме връща така на началната страница на браузера.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Maverick

• Горски
  • Напреднал
  • *
  • диагностициран
    • СИЛЕН
« Отговор #6 -: 22 Септември, 2012, 19:37:34 »
Е, не, не е възможно!
Копчето от КЛАВИАТУРАТА Home,
не онази къщичка от браузера ;)
www.silenbg.com - Моят блог за тренировки, хранене, здравословен начин на живот : )
https://www.facebook.com/kinesiotaping - Фейсбук страницата ми за кинезиотейпинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
« Отговор #7 -: 22 Септември, 2012, 20:02:32 »
Еми, той тъпана си е тъпан - голям, ама празен, че и мойта кратуна тъй.  :headbang:
Благодарим, Яска, всичко е точно вече. *palec*

п.п. Ама, хубаво си е да има и едно бутонче накрая на страницата, на което да пише НАЧАЛО. ;)
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Maverick

• Горски
  • Напреднал
  • *
  • диагностициран
    • СИЛЕН
« Отговор #8 -: 22 Септември, 2012, 21:14:26 »
 *palec*

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1235
  • диагностициран
« Отговор #9 -: 22 Септември, 2012, 22:20:36 »
Това за Home-то и аз не го знаех, деа, и въртя ролката като откАчен.....  :o
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #10 -: 23 Септември, 2012, 08:49:23 »
Колега Сейко, има долу в ляво една връзка "Нагоре", до номерата на страниците, която, струва ми се, прави това, което описваш?  O0

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 577
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #11 -: 23 Септември, 2012, 12:14:29 »
Колега Сейко, има долу в ляво една връзка "Нагоре", до номерата на страниците, която, струва ми се, прави това, което описваш?  O0
Така, ама като не четеш никаква страница го няма. В смисъл влез в началната страница на форума и скролни до долу.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #12 -: 24 Септември, 2012, 14:35:56 »
Огледах. Също няма, когато пишеш отговор. Навсякъде другаде е добре, струва ми се.
Тук ще трябва да се пипа кода, явно не е предвидено в текущата версия, така че - ако Щерьо има време. Лично на мен не ми се струва голям проблем, с клавиша може да се отиде горе ;)

ArmsBG OlightBG Batteryservice