Автор Тема: Поправка на постове  (Прочетена 12330 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
  • Reputation Power: 0
  • Humanoid покрил се в гората.
    • www.hadjiyvanov.com
Поправка на постове
« Отговор #50 -: 05 Януари, 2016, 01:34:45 »
Както е казал народа или някой мъдрец: "Казана дума - хвърлен камък".
Току виж в дългосрочен план сме започнали да мислим повече, преди да кажем или напишем нещо...

Неактивен nikolai4ou

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 10
  • Reputation Power: 4
  • nikolai4ou няма влияние.
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #51 -: 03 Май, 2017, 00:55:18 »
Много се извинявам, че повдигам тая тема, дори и не с въпрос, заслужаващ голямо внимание, но все пак...
Откакто съм се регистрирал съм сигурен, че имам някакъв брой мнения, със сигурност повече от 4 на брой. Но когато и да си погледна профила, винаги ми изписва, че имам 4, което не се променя никога.
Та...наистина не е важно, но леко ме дразни. :)
Извинявам се отново, че в тази тема питам, но не си заслужава да отварям нова.
Поздрави!

Неактивен Marcinkov

• Старо куче
  • Публикации: 3079
  • Reputation Power: 126
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Поправка на постове
« Отговор #52 -: 03 Май, 2017, 01:04:03 »
Някои от разделите не отчитат мненията като бройка, за пример "Общи приказки", предполагам и търговската. Прегледай си участието от профила и ще разбереш най-точно.

Неактивен Косача

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 962
  • Reputation Power: 24
  • Косача някой го чете.Косача някой го чете.
  • диагностициран
    • Zenker
Поправка на постове
« Отговор #53 -: 03 Май, 2017, 01:04:37 »
 Ники,мненията в "Общи Приказки" и "Търговия " не се броят.Може би и в някой друг неножарски раздел.
Veritas odium parit.

Неактивен nikolai4ou

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 10
  • Reputation Power: 4
  • nikolai4ou няма влияние.
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #54 -: 03 Май, 2017, 11:01:29 »
Ясно, благодаря...явно съм се отдалечил от правия път.  :chukane:

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1049
  • Reputation Power: 30
  • batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #55 -: 04 Май, 2017, 17:58:24 »
Мисля, че публикациите не се броят в целите раздели "В кръчмата" и "Пазар".

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 678
  • Reputation Power: 42
  • seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...
  • диагноза - жив селянин
Поправка на постове
« Отговор #56 -: 04 Май, 2017, 18:30:29 »
Абе хора, какво толкова сте се закъхарили за тези постове?! Ако ви притеснява някаква репутация или ценз във форума, трябва да знаете, че има хора с по 50-100 мнения, които са значително повече на почит и уважение сред съфорумците, отколкото някои с по 2000 - 3000, че и повече, това е факт. Многото постове не са никакъв критерий за стойността на, който и да е член на форума. По-важно е, какво си допринесъл за развитието му, без знечиние, колко поста имаш. Не се втелясвайте толкова много по статистиката, тя не е помогнала на никой. По-скоро бих я оприличил на тиквен медал.
Наслаждавайте се на форума и контактите в него, споделяйте и подкрепяйте форумния дух, ползвайте информацията, която съдържа и по възможност я обогатявайте, допълвайте или споделяйте. Само това се цени тук!
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #57 -: 04 Май, 2017, 21:47:38 »
Не сме се закъхърили, просто Николайчоу пита, пък ние му обясняваме как стоят нещата.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Старо куче
  • Публикации: 897
  • Reputation Power: 55
  • Djack на прага да бъде приет.Djack на прага да бъде приет.Djack на прага да бъде приет.Djack на прага да бъде приет.Djack на прага да бъде приет.
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
Поправка на постове
« Отговор #58 -: 04 Май, 2017, 21:58:29 »
Ами казвайте ги тия работи.......... ние тука,... още влакове взривяваме......! :headbang:

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #59 -: 08 Май, 2017, 14:36:29 »
Не му е много тука мястото, ама не знам къде другаде да питам. Когато искам да напиша отговор в някоя тема и да кача някакви снимки от харда, избирам си ги като прикачени файлове, обаче примерно няма нужда или няма какво да напиша, просто искам да публикувам само картинките, но не мога, защото ми излиза съобщение "Моля, напиши нещо." Гледам обаче в някои постове на колеги само картинки без никакъв текст. Как става този номер?

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 633
  • Reputation Power: 67
  • Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #60 -: 08 Май, 2017, 15:00:41 »
Когато снимката е на външен хост, тогава няма нужда да напишеш
нещо, но когато я качваш във форума трябва да има нещо. Може и
само един символ.

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • диагностициран
Поправка на постове
« Отговор #61 -: 08 Май, 2017, 15:09:38 »
Благодаря.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1602
  • Reputation Power: 33
  • Punky работи за форума.Punky работи за форума.Punky работи за форума.
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
  • Скайп: Lubo767
Поправка на постове
« Отговор #62 -: 08 Май, 2017, 15:39:51 »
Демек, ако искаш да качваш нещо от компа си, качвай го на снимка.бг или др. подобни и после с десен бутон на картинката и "копиране на адреса на изображението", а после цъкаш онова с картинката (пърото на втори ред - вмъкни изображение) и пействш по средата на показалото се. Като искаш да качваш нещо от някой сайт, направо му даваш - "копиране на адреса на изображението" и го туряш, без да го тегли на компа си !!!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice