Автор Тема: Бургаски веееечери, рибарски мрежиии.....  (Прочетена 44515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 819
  • Reputation Power: 5260
  • joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!
  • диагностициран
Бургаски веееечери, рибарски мрежиии.....
« Отговор #25 -: 26 Февруари, 2013, 10:09:22 »
Време е да се видим на светло... и зелено :punk:
това ми прозвуча като мастика с мента  *liboF*
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 464
  • Reputation Power: 1613
  • servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #26 -: 26 Февруари, 2013, 11:48:03 »
Господин Стоянтес,мен защо не си ме щракнал  :(
Тоше, тебе най-много те щраках, ама една на фокус не докарах, пусто да остане  :karane:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1126
  • Reputation Power: 4733
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #27 -: 26 Февруари, 2013, 11:51:35 »
То само фокуса да ти беше проблема ;D

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1173
  • Reputation Power: 5573
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #28 -: 26 Февруари, 2013, 16:49:20 »
това ми прозвуча като мастика с мента  *liboF*

И Бира, дедо Попе :P

Мисля че можем да обявим на бургаската банда идеята на варненската банда да се планира среща в Сладка Вода или наоколо. Мястото е интересно и се надявам Жоро Ovcharq да се добере до подробности относно кое, как, защо и колко. Дано сте навити за съвместно :nabira: и  :ohhoho:

Митев

• Гост
« Отговор #29 -: 26 Февруари, 2013, 17:45:06 »
Ей , много ми липсвате група  :nabira: аз не Ви ли ........ ::)

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #30 -: 26 Февруари, 2013, 19:12:11 »
Ей , много ми липсвате група  :nabira: аз не Ви ли ........ ::)
парадокса е че варненската група ми липсва без да я познавам лично :ohhoho:

Неактивен Милен

• Редовен
  • Публикации: 9
  • Reputation Power: 13
  • Милен няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #31 -: 28 Февруари, 2013, 21:26:04 »
И Бира, дедо Попе :P

Сладка Вода[/url] :nabira: и  :ohhoho:

вода не пием :green: :nabira:

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 819
  • Reputation Power: 5260
  • joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!joy_boy внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #32 -: 28 Февруари, 2013, 21:27:32 »
вода не пием :green: :nabira:
Недей така Миленски, на сутринта всички ще разберем що и викат "Сладка Вода"  :ohhoho: :nabira:
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Милен

• Редовен
  • Публикации: 9
  • Reputation Power: 13
  • Милен няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #33 -: 28 Февруари, 2013, 21:38:49 »
На сутринта - бира и шкембе и пак в киреча  :punk: *palec*

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1173
  • Reputation Power: 5573
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #34 -: 01 Март, 2013, 00:08:00 »
Бе и рикия щяхме да предложим, ама като знам, пусто, че не близвате  :green:

Митев

• Гост
« Отговор #35 -: 01 Март, 2013, 00:21:25 »
На сутринта - бира и шкембе и пак в киреча  :punk: *palec*

Ти жив ли си бре  :ohhoho:

Неактивен LIONSIO

• Напреднал
  • Публикации: 10
  • Reputation Power: 514
  • LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.
  • диагностициран
« Отговор #36 -: 04 Март, 2013, 19:23:55 »
След обсъждане с част от лобито се реши, че е време да се проведе мартенска среща. 
Четвъртък 07.03 от 18,30 часа във винарна "Рубаят" зад Операта. Заповядайте. 

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #37 -: 04 Март, 2013, 21:55:56 »
 :nabira:

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #38 -: 08 Март, 2013, 15:41:03 »
Едно не ми е ясно, защо ме боли главата....   :karane:

Кирето ме гледа благо и ми дума "сипи си, сипи..."  :)

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1166
  • Reputation Power: 5094
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #39 -: 30 Май, 2013, 12:14:21 »
До всички приятели от Град Бургас! Ще бъде удоволствие за мен да се видим в периода между 3,4 и 5 юни,защото ще бъда във вашия прекрасен град,по работа!Надявам се да спретнем някакво мероприятие както миналата година!
За мен ще бъде Чест да Ви видя  :nabira:

Неактивен LIONSIO

• Напреднал
  • LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.LIONSIO на прага да бъде приет.
  • диагностициран
« Отговор #40 -: 30 Май, 2013, 13:42:49 »
 :nabira: На 5.06 става. Ще пием по бира, две... Да си носиш някоя ножка за мезето...  :green:

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #41 -: 30 Май, 2013, 18:37:22 »
 :nabira: :nabira: :nabira:

Активен zzfz

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 470
  • Reputation Power: 6060
  • zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #42 -: 30 Май, 2013, 22:10:50 »
ида;ида-..... :nabira:

Тошко

• Гост
« Отговор #43 -: 30 Май, 2013, 22:39:28 »
Нощна смяна съм мамка му.
« Последна редакция: 02 Юни, 2013, 21:36:44 от Тошко »

Неактивен LIONSIO

• Напреднал
  • диагностициран
« Отговор #44 -: 03 Юни, 2013, 10:46:36 »
На 05 .06. 13г. от 18,30 часа ще се видим на "капаните" -бистро Селена намира се на плажа до паркинга.

Неактивен LIONSIO

• Напреднал
  • диагностициран
« Отговор #45 -: 06 Юни, 2013, 08:17:15 »
Отново много добра среща! Аз си тръгнах без меч, добре че го снимахме.  *нинджа*

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1584
  • Reputation Power: 0
  • riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.
« Отговор #46 -: 06 Юни, 2013, 09:43:14 »
Кире,по тия въпроси е компетентен Дидо ;),цитирам: Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.
 :nabira:
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен LIONSIO

• Напреднал
  • диагностициран
« Отговор #47 -: 06 Юни, 2013, 10:07:41 »
 :D :D :D

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #48 -: 06 Юни, 2013, 14:05:21 »
Ей на няколко снимки размазани от срещата:

Уж нащраках и още пък ги няма, Наско беше почетен гост ама си го знаете как изглежда...  ;D

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1166
  • Reputation Power: 5094
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #49 -: 11 Юни, 2013, 11:25:24 »
Ето малко снимки и от мен!Срещата мина чудесно!Имаше за отбелязване един хубав къс меч на Бай Сачмо! Много Барнат и Пипнат от всякъде  *palec* и един меч от Кирето,който стана атракция за всички с габаритите и направа ти!Толкова се хареса на всички,че дори и един случен клиент в заведението направо си го закупи  O:-)

Наздраве,Кире!  :nabira:
Наздраве,Сервантесе... :nabira:

Made In Бай Сачмо

Персонала също беше впечатлен от размерите и изработката на меча.

Кирето всеки момент ще се прости с главата си  :D :D
Жалко само,че Тошето и Димо(Djack) не успяха да присъстват на срещата поради ангажимнти!
« Последна редакция: 11 Юни, 2013, 11:34:51 от heykel_nikolov »

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice