Автор Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com  (Прочетена 131227 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 4
  • диагностициран
    • Оръжеен магазин arms-bg.com
  • Скайп: arms-bg
Оръжеен магазин Arms-bg.com
« -: 12 Юли, 2012, 13:37:28 »
Здравейте,

тук Ви представям оръжеен магазин "Армс-бг" ООД!!!

Намира се в София на ул. "Цар Самуил" 93 между бул. "Тодор Александров" и ул. "Пиротска" . По- голяма част от продуктите, които предлагаме може да разгледате и поръчате от нашия on-line магазин - http://arms-bg.com. Все още е в процес на разработване и запълване! В него може да намерите оръжие, ножове, оптични прибори, екипировка, прибори за оцеляване и други интересни неща, които ще бъдат увеличавани с времето.

Надяваме се да Ви бъдем полезни!!! Също така при нас се организират курсове на боравене с оръжие, както и курсове за ловци.

Искам да кажа, че всички колеги в форумът Bladeforum.bg ще ползват от 5 до 10 % намаление зависимост от продукта, който желаят.

Работно време:
понеделник - петък: 10:00 - 19:00
събота: 10:00 - 17:00

Денонощна поръчка на адрес: http://arms-bg.com, на нашите телефони и електронна поща!

С уважение,
ARMS-BG

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 474
  • диагностициран
« Отговор #1 -: 12 Юли, 2012, 14:09:13 »
Аз сега да попитам - регистриран съм в 3 форума дето ползват между 5 и 10 процента отстъпка, значи ли това, че аз самия ще ползвам между 15 и 30 процента отстъпка?!?! Сори въпроса беше риторичен , добре сте дошли армсбг - от мен само позитиви имате от двете ми покупки! Точни пичове, които препоръчвам горещо!
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #2 -: 12 Юли, 2012, 14:37:26 »
Армс-бг имат и много хубава и читаво поддържана страница в Сурат-Тефтера, на която аз се радвам, защото обновяват често. Т.е. най-новите неща се виждат там. Но все пак се надявам за нас тук да има "специални" оферти ;)

https://www.facebook.com/pages/Arms-bg-Ltd/141451595972386

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1261
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 16 Юли, 2012, 10:37:13 »
Изразявам мнението си обикновен потребител, така че моля да не го считате за реклама.  ::) Купих си един панталон на Helikon tex 50% nylon, 50%cotton и се оказа че XXL ми е прекалено голям като размер. Хората ми го смениха за XL  и ми го изпратиха експедитивно без каквито и да било уговорки. Така че отношението им към мен като клиент за втори пореден път е на ниво - с отстъпка, бързо, точно и коректно. ;D
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен Black Wolf

• Редовен
  • Публикации: 321
  • диагностициран
    • Вълчата бърлога
« Отговор #4 -: 16 Юли, 2012, 17:30:25 »
Аз досега сам купил от тях друбни неща - два колана и едни туристически прибори за хранене, но също съм много доволен от любезността на хората в магазина.   :nabira:

Неактивен VPT

• Напреднал
  • Публикации: 420
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 16 Юли, 2012, 17:53:23 »
Аз също съм доволен от отношението им към клиента, което не може да се каже за много техни колеги ;)

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 789
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 16 Юли, 2012, 18:27:23 »
И аз съм купувал няколко неща от тях и винаги са били много учтиви,
коректни и даващи отстъпки на такива като нас.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1988
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #7 -: 16 Юли, 2012, 20:18:27 »
И аз съм купувал няколко неща от тях и винаги са били много учтиви,
коректни и даващи отстъпки на такива като нас.

Хапцилютно вярно, без значение дали ще пазаруваш за 200, за 20 или за 2,50 лева, винаги ти обръщат внимание, дори и да нямаш намерение да пазаруваш в него момент, отново получаваш нужното внимание което заслужава един клиент. За разлика от повечето други, чуят ли, че само разглеждаш и почват да те гледат лошо и да се чудят как да те изгонят. Пичовете са много свестни и само + за тях !!!

Неактивен petrof

• Напреднал
  • Публикации: 120
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 16 Юли, 2012, 22:46:24 »

Хапцилютно вярно, без значение дали ще пазаруваш за 200, за 20 или за 2,50 лева, винаги ти обръщат внимание, дори и да нямаш намерение да пазаруваш в него момент, отново получаваш нужното внимание което заслужава един клиент. За разлика от повечето други, чуят ли, че само разглеждаш и почват да те гледат лошо и да се чудят как да те изгонят. Пичовете са много свестни и само + за тях !!!

Потвърждавам и аз, много любезни и внимателни.

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1520
« Отговор #9 -: 16 Юли, 2012, 22:55:48 »
Потвърждавам и аз, много любезни и внимателни.

Абсолютно съм съгласен с вас, супер пичове са само плюсове за тях :)

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
« Отговор #10 -: 16 Юли, 2012, 23:52:59 »
Добре дошли на колегите от Армс Бг. И аз им давам моя + с пожелания за успешен бизнес и все така добри отношения с клиентите :).
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
« Отговор #11 -: 17 Юли, 2012, 01:34:50 »
Добре де,айде и аз да кажа че съм много доволен от отношението и коректността,рядко срещано във България.Много ми е интересно, един недоволен няма ли?Това вече ще е прецедент!!Наистина благодаря и браво на колегите!! :yes:
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Black Wolf

• Редовен
  • Публикации: 321
  • диагностициран
    • Вълчата бърлога
« Отговор #12 -: 17 Юли, 2012, 18:08:58 »
Днес си купих от магазина риза и гащи. ;) И си поговорихме доста приятно. Хората са наистина любезни и "клиент френдли".

Неактивен geraka

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 276
  • диагностициран
« Отговор #13 -: 18 Юли, 2012, 13:28:59 »

Няколко пъти съм пазарувал от Армс. бг, много точни и коректни! Винаги съм ги давал, за пример! ;)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #14 -: 18 Юли, 2012, 22:05:13 »
Здравейте колеги,

много благодаря за добрите думи. Това е нашата цел, да бъдат клиентите ни доволни оттам и ние сме доволни!

Искам да Ви съобщя, че получихме нова стока ножове от производителите Lion Steel и Fox от Италианската столица на ножарството Маниаго! За повече информация можете да ни потърсите по познатите начини. Както знаете за всички от форума има отстъпки.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен Humanoid

• Напреднал
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #15 -: 18 Юли, 2012, 22:26:42 »
Днес имах удоволствието да пипна някои от тях, а този с титаниевата дръжка ме впечатли сериозно. Много солидна, качествена и красива изработка! Италианците явно мислят и работят в правилната посока, а и знаем, че дизайнът винаги им се е отдавал ;)

http://arms-bg.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D0%B5/%D0%BD%D0%BE%D0%B6-lionsteel-sr-1-g-knife-lionsteel-sr-1-g.html

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #16 -: 21 Юли, 2012, 13:57:07 »
Здравейте колеги,

искам да Ви съобщя, че получихме нова доставка от екипировката на Helikon-tex! Имаме нови модели, както и сме запълнили размерите от поддържаната гама от нас. За повече информация може да се свържете с нас по познатите начини. Както всички знаете правим отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #17 -: 23 Август, 2012, 18:29:30 »
Здравейте колеги,

искам да Ви съобщя, че получихме един нов за нас модел сгъваем нож на Fallkniven PXL Workhorse. Също така получихме и от новите точила на Fallkniven. Също та получихме и нова стока на Maxpedition! За повече информация може да се свържете с нас по познатите начини. Както всички знаете правим отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1988
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #18 -: 23 Август, 2012, 22:40:19 »
Колеги, някой случайно да е по - запознат по въпроса и да е  наясно, какво представлява всъщност тая ламинирана кобалтова стомана, при тоя фелкнивен ???  Никъде не намерих друга информация, освен това lam. cobalt steel.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #19 -: 23 Август, 2012, 23:36:13 »
Колеги, някой случайно да е по - запознат по въпроса и да е  наясно, какво представлява всъщност тая ламинирана кобалтова стомана, при тоя фелкнивен ???  Никъде не намерих друга информация, освен това lam. cobalt steel.

Сигурно от този тип, който къса дръжката още по-бързо и после ще ти напишат имейл как да я залепиш с някакво модерно лепило.
(майтап) :)

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 579
    • Ситалк - исторически реконструкции
« Отговор #20 -: 24 Август, 2012, 12:16:42 »
VG10 в сандвич с 420 (или 420J2 май беше).

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #21 -: 30 Август, 2012, 11:34:25 »
Здравейте колеги,

искам да Ви представя новия модел на Pohl Force!

Става въпрос за фиксираните версии Pohl Force Kilo One Outdoor и Pohl Force Kilo One Survival .  Моделите са направени в работилниците на Lion Steel. Използват се D2 стомана и G10 за ръкохватката. Ножа е наистина изработен много добре детайлно. Много здрав и удобен. Повече информация може да видите и на официалния сайт Pohl Force . Също така може да ги видите в магазина на Цар Самуил 93 на живо. Повече информация може да получите и като се свържете с нас по познатите начини. Както знаете има отстъпки за всички от форума.
Съвсем скоро очакваме и най - новия модел фолдър от Pohl Force - Foxtrott One , който също се прави в Италия.

Поздрави,
Армс-бг
« Последна редакция: 30 Август, 2012, 11:55:26 от kojy »

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #22 -: 14 Септември, 2012, 12:40:05 »
Здравейте колеги,

искам да ви съобщя, че получихме нова доставка от екипировката на Helikon-tex. Заредили сме якете, панталони, полари и др. Препоръчвам наистина модела яке Gunfighter. Има го в 5 различни цвята и доста размери. Аз лично го ползвах предната цяла зима и сега лятото по високите части на планината и съм изключително доволен. Имаме налични панталони от новия модел Urban Tactical Pants във вариант от материя Ripstop, която отново е еластична и е по - тънка от варианта с 97% памук. За повече инфо можете да се свържете с нас по познатите ви начини - телефон, в магазина, по скайп или електронна поща. Както всички знаете имаме и отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #23 -: 25 Септември, 2012, 12:59:05 »
Здравейте колеги,

искам да Ви представя новия модел на Pohl Force!

Става въпрос за сгъваемия Pohl Force Foxtrott One Outdoor. Моделите са направени в работилниците на Lion Steel. Използват се D2 стомана и титан и G10 за ръкохватката. Ножа е наистина изработен много добре детайлно. Много здрав и удобен. Повече информация може да видите и на официалния сайт Pohl Force.  Също така може да гo видите в магазина на Цар Самуил 93 на живо. Повече информация може да получите и като се свържете с нас по познатите начини. Както знаете има отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен geraka

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 276
  • диагностициран
« Отговор #24 -: 18 Октомври, 2012, 00:37:54 »
Абе, не знам за кой път вече ще кажа, че колегите от Армс.бг са много точни! Наскоро си закупих, панталон от тях... ем, много са точни! Изпратиха ми един панталон, изпратиха ми втори, без да го плащам... В къщи мерих, оглеждах се, избрах си... върнах единия... никакви проблеми!
« Последна редакция: 18 Октомври, 2012, 00:41:24 от geraka »

ArmsBG OlightBG Batteryservice