Автор Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com  (Прочетена 129607 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: georginn
  • Публикации: 870
  • диагностициран
  • Скайп: georgi_naydenov_net
Оръжеен магазин Arms-bg.com
« Отговор #25 -: 18 Октомври, 2012, 12:00:24 »
Много хубаво якенце на Helicon си взех от колегите. Последна бройка много бяха точни.

Неактивен I.Rangelov

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 0
  • диагностициран
« Отговор #26 -: 18 Октомври, 2012, 17:04:06 »
+1 за момчетата от магазина,поръчвал съм над 20 пъти от тях сигурно никога не е имало проблем и са били коректни и разбрани за всичко,продължавайте все така.Поздрави от Дупница.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 4
  • диагностициран
    • Оръжеен магазин arms-bg.com
  • Скайп: arms-bg
« Отговор #27 -: 22 Октомври, 2012, 11:38:52 »
Здравейте колеги,

искам да Ви кажа, че заредихме няколко ножчета на Zero Tolerance, както и Almar Sere 2000, Kershaw Също така пак имаме доставка от Maxpedition. Както знаете всички ползвате отстъпки от цените. За повече информация знаете как да се свържете с нас.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 575
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #28 -: 25 Октомври, 2012, 17:40:01 »
Абе аз написах вече, ама пак ще си кажа.
Точни, коректни, с внимание и търпение се отнесоха към мен момчетата нищо, че им се обадих след 18:00 и още на следващият ден поръчката ми беше при мен.
Останалите им колеги могат само да взимат пример и да се учат как се прави печеливш бизнес и се печелят клиенти за цял живот.

П.П - Първоначално исках черно яке, но днес като видях Джънгъл Грийна не съжалявам нито за миг.
Евала на момците! С една дума - ПИЧОВЕ!
Препоръчвам!  *palec*
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #29 -: 27 Октомври, 2012, 16:13:04 »
Здравейте,

искам да ви съобщя, че имаме нова доставка и от ножовете на SOG. Повече информация може да намерите на нашия сайт arms-bg.com/sogknives , както като се свържете директно с нас по познатите начини. Отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен manowar

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 122
  • диагностициран
« Отговор #30 -: 28 Октомври, 2012, 18:45:40 »
Здравей колега. Бих искал да разбера дали имате следната оптика:LEUPOLD VX-6 1-6x24mm CDS Illum. Reticle.
Интересува ме налична ли е и каква е цената и ще ползвам ли отстъпка.
Поздрави.

http://www.opticsplanet.com/leupold-vx-6-1-6x24mm-rifle-scope-30mm-tube-matte-black-illuminated-reticle.html

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #31 -: 29 Октомври, 2012, 11:23:52 »
Здравей manowar,

имаш ЛС.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #32 -: 31 Октомври, 2012, 14:46:39 »
Здравейте колеги,

искам да ви съобщя, че получихме нови ножове и кании от Pohl Force . Имаме доста интересни неща. За повече информация можете да ни потърсите: тук, в магазина на място, по телефоните и през скайп, ел поща. За всички вас имаме и отстъпки.
Това е официалния сайт на производителя.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен za6o

• Капитан
  • Старо куче
  • Публикации: 141
« Отговор #33 -: 05 Ноември, 2012, 13:16:37 »
Вие си знаете, няма смисъл какво повече да ги хвалим момчетата, само ще добавя към списъка на доволните клиенти.  :nabira:

Неактивен mkirkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 55
  • диагностициран
« Отговор #34 -: 27 Ноември, 2012, 22:56:40 »
Вече писах на друго място за тях и не искам да се повтарям - супер са! Остава да ми изпълнят и специалната, дългоочаквана поръчка и тотално ме печелят :punk:
ZT 0100 беше и остана в миналото :) , ZT 0170, ZT 0200, ZT 0350 and dreaming for ZT 0560 ;)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #35 -: 07 Декември, 2012, 00:11:42 »
Здравейте колеги,

тук искам да Ви представя някои новости в нашия магазин, както и да ви съобщя за нови зареждания.
Сезона на зимната екипировка е в момента и затова искам да ви представа малко продукти, чиято цел е поддръжката, третирането и водоустойчивостта на вашата екипировка. Става въпрос за Nikwax, доста известна марка сред вас, както знаете лидер в тази сфера. За тези, които им е интересно, как работят техните продукти има доста подробна информация в техния официален сайт. Ето с кои техни продукти разполагаме в нашият магазин и сайт.

Отново заредихме от може би едни от най - добрите спални чували съотношение качество, топлина, издръжливост и цена, чувалите и шалтета от марката Highlander-Outdoor. Ето и техния официален сайт и военната им страница.

Имаме ново зареждане от екипировката на Helikon-tex и Maxpedition !

Зареждане ново имаме на доста видове тактически химикалки: CooYoo , Boker , Uzi и Umarex .

Ново зареждане от фенерите на Skilhunt/Olight , Fenix и Led Lenser .

Скоро ще има и още новини. Надявам се да съм ви бил полезен. Знаете как да ни потърсите ако имате въпрос - тук, по скайп, телефон, ел. поща, в магазина и на фейсбук страницата ни или нашият профил . За всички от форума се стараем да направим добри отстъпки от цените.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #36 -: 14 Декември, 2012, 00:39:04 »
Здравейте колеги,

искам да ви съобщя, че имаме нова доставка и нови модели от ножовете на FOX. Имат някой нови доста интересни модела, както и нови наличности от вече изпитаните ловни, тактически и всекидневни ножове.

Също така искам да Ви каже, че в магазина имаме няколко модела на доста популярния Американски ножар Landy . Имаме и още един негов модел, но за съжаление още не сме го качили в сайта. С доста по - дълго острие. Може да ги разгледате и в нашият магазин в София на ул. Цар Самуил 93.
За повече инфо може да се свържете с нас по познатите начини.
За всички от форума имаме отстъпки и това важи за всички наши продукти.

Поздрави,
Армс-бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #37 -: 21 Декември, 2012, 12:40:29 »
Здравейте колеги,

това ни е празнично работно време ако имате желание да ни посетите магазина:

22.12.2012г. - от 10:00 до 18:00 часа
23.12.2012г. - Почивен Ден
24.12.2012г. - от 10:00 до 18:00 часа
25.12.2012г. - Почивен Ден
От 26 до 28 .12.2012г. - от 10:00 до 19:00 часа
От 29 до 31 . 12.2012г. - от 10:00 до 16:00 часа

Пожелания за весели празници от екипа на Армс-бг

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #38 -: 22 Декември, 2012, 15:54:48 »
Хората си знаят. Няма кво да ги хваля. Коректни както винаги.

Неактивен mkirkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 55
  • диагностициран
« Отговор #39 -: 23 Декември, 2012, 13:47:52 »
Весели празници момчета!
ZT 0100 беше и остана в миналото :) , ZT 0170, ZT 0200, ZT 0350 and dreaming for ZT 0560 ;)

Неактивен ogogogo

• Новобранец
  • *
  • диагностициран
« Отговор #40 -: 28 Декември, 2012, 17:11:19 »
Да споделя и аз впечатления от магазина.
За съжаление,лоши заради това че в сайта им фигурира нож който в магазина
няма и не са имали.В сайта не е отразено и аз влачих по задръстванията дъщеря си
и загубих 2 часа за да установя че съм прецакан.
Отговора беше че са качили въпросния нож когато са направили поръчка за внос но той
така и не дошъл и така си стои в сайта.Даже има цена.
Меко казано е несериозно.Повече не отивам там ако ще да са последния магазин на света.
Случвало ми се е и преди в други магазини но разликата е че хората се извиняват и ми
казват кога ще го има въпросния продукт и когато си оставя телефона ми се обаждат или ми
го пращат до дома.Тук нищо,даже по-стария продавач взе да ме рендосва да съм си купел друг
нож на еди-коя си фирма.
Те това е,ХУБАВИ ПРАЗНИЦИ.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1986
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #41 -: 28 Декември, 2012, 17:44:57 »
Мда, няма никъде указано дали някоя стока я има в наличност или е изчерпана. А ножовете които ги има в сайта, трудно да ги има и в магазина, защото са много, но наистина не е лошо да има отметка "изчерпано" на стока която я няма !!! Все пак, аз имам навика да прозвънявам и проверявам дадено нещо, което ме интересува, за да не ходя като гламав по задръстванията. Дори и в магазини в които махат даден артикул, когато не е наличен, може да се случи нещо да се продаде, а да се отрази в сайта след 2 - 3 дена.
Така, че звънкайте предварително, направете си труда, да си проверите интересите, преди да ма'ате гащи и да се сърдите на продавачите.
Ако от магазина имат желание и възможност, нека добавят такава опция в сайта - "налично/изчерпано" !!!

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1520
« Отговор #42 -: 28 Декември, 2012, 18:48:39 »
Аз за пичовете от Армс не мога да кажа нищо лошо ами напротив, колкото и пъти да съм пазарувал винаги любезни ,винаги коректни, и винаги правят отстъпка за разлика от много други магазини ;)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #43 -: 28 Декември, 2012, 18:55:52 »
Здравейте колеги,

Честита Коледа, Весело посрещане на новогодишната нощ и пожелавам на всички преди всичко много здраве и хармония на вас и всички ваши близки. Благодарим за съвместната работа и удоволствия! Надявам се все повече да успяваме да си угаждаме на страстите и крастите !

Също така искам да ви кажа, че получихме нова доставка от LionSteel и Pohl Force! Също така от чакаме скоро при нас новият модел на LionSteel TiSpine, който е лимитирана серия!

Също така ще се радваме ако ни харесате страницата у фейсбука - там също гледаме да сме актуални и да показваме какво ново имаме в магазина! Всичко най - добро !

Поздрави,
Екипа на Армс-бг

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #44 -: 28 Декември, 2012, 18:59:05 »
Колега "ogogogo" това че не си си направил труда да се обадиш и провериш за даденият артикул. Не прави автоматично фирмата лоша или консултантите в нея. Аз лично се разходих да видя един LIonsteel хората го нямаха наличен в действителност. И аз като тебе пърле пред майка без да звъня. Момчетата ми обясниха, има поръчка след колко дена е тука оставете телефон, ако ножа още ви интересува, ние така или иначе ще ви се обадим. Така и стана след като им дойде поръчката хората ми се обадиха отидох, харесах си и си закупих това което ми трябва. Та даже и едно точило си взех. Фенер съм си купувал и още кви ли не глупости за ЗИПО бензин. И намаление винаги ми правят. Казвам, че съм от фурума. Коректни са били във всяко едно отношение. Но ти си знаеш и си правиш изводи за себе си. Успех следващият път.

Баце

• Гост
« Отговор #45 -: 28 Декември, 2012, 20:08:38 »
Колеги, човека е прав да отбелязва и пропуските. Това е начина нещата да се движат в правилна посока. Живи и здрави :nabira:

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #46 -: 28 Декември, 2012, 20:34:30 »
Баце не ти споря. Обратната връзка от клиента е хубаво нещо. По този начин се израства. Ето и моят случай е същия. Но знам, че нищо освен актуализацията на сайта. Говоря за доставката не зависи от хората в магазина. Както е и при нас в магазина в брошурата има даденият артикул, поради голям интерес свършва. И кво правим ние поръчваме от Австрия, а доставката е от 2 седмици до месец. И ние нищо не можем да направим. Извършва се от външна фирма. В следствие на това не доволни клиенти. А ето и решението капаро 20%, запазваш си цената в АКЦИЯ и в момента който стоката е при нас. Досаждаме на клиента да си я вземе. Решение винаги се намира стига желание да има. Иначе да съгласен съм техен минус и грешка е, че не си актуализират сайта редовно. Ма има ли безгрешни хора на тоя свят. O:-)

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1231
  • диагностициран
« Отговор #47 -: 28 Декември, 2012, 20:39:55 »
Прави сте, ама когато някой се регистрира във форума и това е ПЪРВИЯТ МУ ПОСТ, нещо не е наред.....
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
« Отговор #48 -: 28 Декември, 2012, 22:30:05 »
Тук съм съгласен с Гого защото съм с отлични впечатления от магазина,дори повече от отлични,макар и със скромен опит.Ако ogogogo защити позицията си, ще ме изненада но ще заема неговата страна.Не сме овце и ако има грешка/човешко е/,в нормалните магазини се извиняват и правят всичко възможно да не си недоволен.Лавината се вижда...
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен ogogogo

• Новобранец
  • *
  • диагностициран
« Отговор #49 -: 28 Декември, 2012, 23:19:23 »
Не виждам защо трябва и,как да защитавам позицията си.
Регистрирах се и докато разглеждах форума забелязах че има тема за
магазина,затова и написах мнението си за случката.
Нов съм в това хоби и засега чета защото се уча.
Не виждах смисъл да звъня по телефона след като затова е направен сайта.
Разглеждам сайта виждам какво има и какво няма,избирам си нещо и отивам да
си го купя,за мен това е нормалното положение на нещата.
Някой по нагоре в темата подхвърли че има нещо съмнително понеже ми бил първи
пост-Не съм зложелател или конкурент а,един купувач на който не му направиха добро впечатление
продавачите и подръжката на сайта.
Лека нощ.

ArmsBG OlightBG Batteryservice