Автор Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com  (Прочетена 134322 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1989
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Оръжеен магазин Arms-bg.com
« Отговор #50 -: 28 Декември, 2012, 23:53:54 »
Явно си доверчив човек  ;), което е хубаво нещо, хубав човек, ама вече ще знаеш. Аз както и в предния си пост споделих, в някои саитове, дори да е отбелязано "в наличност", пак проверявам по телефона, а в случая, когато не е отбелязано, задължително. Би трябвало да се замисли човек, дали изобщо има възможност наш магазин да поддържа такава огромна наличност със стоки !?!Също така има и вероятността до като си харесваш нещо, някой да го купува в момента  :). Проверката е висша ........дъра-бъра !!!

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
« Отговор #51 -: 29 Декември, 2012, 00:04:08 »
Колега ogogogo,абсолютно съм съгласен с теб.Но колегите от Армс–бг са много свестни пичове.Да не се бърка с другия армс.бг?Да не би да има грешка?Не е за първи път да се бъркат сайтове..
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 579
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #52 -: 29 Декември, 2012, 01:26:30 »
Колега ogogogo,абсолютно съм съгласен с теб.Но колегите от Армс–бг са много свестни пичове.Да не се бърка с другия армс.бг?Да не би да има грешка?Не е за първи път да се бъркат сайтове..
И аз за това се замислих.
Никога не е имало проблем с тях. Трети път съм им клиент и то чак от Варна, въпреки това вниманието и отношението
е меко казано ласкаещо.

П.П - Последно жената ме изненада с тия ръкавички за Коледа (понеже отдавна им бях хвърлил око) И са идеални, но не са за зимата. Все пак са тактически, а не зимни. Както и да е - по-добре с тях отколкото без никакви.
Обаче понеже съм идиот изгубих лявата  :'( на 21.12 след като се напих от мъка, че не дойде края  :rant: :headbang: И така
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1255
  • диагностициран
« Отговор #53 -: 29 Декември, 2012, 01:55:50 »
  Хората от Армс-Бг ги познавам,пазарувал съм  оттам,понякога съм бил доволен,понякога-не.Но не мога да приема колегата Kojy да се появи и да ни честити НГ,без да каже и дума по въпросната тема!Сякаш поста преди неговия въобще не съществува!Можеше каже"Сори,приятел,сгрешихме...Мини да черпим по бира когато можеш ". И толкова.
« Последна редакция: 29 Декември, 2012, 02:06:39 от Косача »
Paradise is where I am.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
« Отговор #54 -: 29 Декември, 2012, 02:11:32 »
Точно така Ице *palec*ти го формулира най точния въпрос.Има ли проблем или няма?Няма коментар на оплакването.........Иначе само си говорим...
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 4
  • диагностициран
    • Оръжеен магазин arms-bg.com
  • Скайп: arms-bg
« Отговор #55 -: 29 Декември, 2012, 12:00:01 »
Здравейте колеги,

по принцип не правя коментари на хвалбите или на оплакванията, защото според мен всеки си е прав за него си и ако човека е преценил, че не ни харесва или не работим добре аз няма да мога да го разубедя. Наистина сте прави, че трябва да се актуализира сайта и да се вижда, коя е налично и кое не е, ние това много добре го знаем, но за съжалени не смогваме времево за момента, да се надявам скоро да има по - голям пазар и да имаме по - удобна система. ( И на нас ни се иска пазара и сайта ни да са като в Щатите примерно, където за такъв сайт работят поне 20-тина човека, ако не и повече.) Извиняваме се на всички, които са се подвели и сме ги подвели по някакъв начин, нашата цел, не е да ви лъжем или заблуждаваме а да си вършим работата, колкото можем. Най - лесно е да се оплакваме и да мрънкаме, но никак не е лесно да се опитваш винаги да си точен, мисля че сме доказали поне на повечето от вас, че към това се стремим. Та ще ви препоръчам наистина да се обаждате предварително поне засега, докато не оправим сайта. А и сега по празниците се сещате, че главите са ни се подпалили.
Та за колегата: "ogogogo" - съжалявам, че си се разкарал 2 часа в задръстването, наистина ножа на Boker Magnum го нямахме в момента, защото при последната поръчка от производителя го нямаха наличен и не са ни го пратили. Не мога да ти кажа, кога пак ще е наличен, защото това зависи от Boker, и другото е, че от скоро вече не мога да поръчвам директно от boker, защото тук едни други колеги взеха така да се каже представителството и сега трябва да минаваме през тях и нали се сещата колко се удължава времето за реакция, доставка и информацията е много по - малка. Затова не сме ти обещали нищо за нов внос и т.н. Както каза "по-стария продавач" взел да те рендосва, мисля, че не си много прав при положение, че казваш си нов в манията, той просто искаше да ти предложи нещо дори и по - качествено за тези пари, в което мисля няма нищо лошо. Също така, ако не беше тръгнал с лошо още в магазина можеше и да ти запиша номера и да ти се обадя, когато получим ножа, както правим с много други клиенти. Пак се извинявам на всички вас, които сме ги заблудили и накарали да си изгубите от вашето време за да се разходите до магазина. Много се радваме на всички мнения и забележки, които имате към нас, защото по този начин се постигат по - добри резултати.

Също искам да благодаря и на всички, които са споделили хубави мнения за нас и искам да знаете, че това не остава незабелязано от нас и ще се отблагодаряваме всеки път, когато можем.

Поздрави,
Екипа на Армс-бг

Неактивен ogogogo

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 0
  • диагностициран
« Отговор #56 -: 29 Декември, 2012, 13:28:29 »
Аз не съм злопаметен или лош човек и затова след нова година
ще дойда в магазина да си поговорим и да си избера нещо подходящо
близко по форма до Бокера.
Понеже пишеш че съм тръгнал с лошо в магазина може някой да си помисли
че съм вдигал някакви скандали.Не съм тръгнал с лошо,просто реагирах защото
бях разочарован.
Хубаво и весело изкарване на празниците.

highlander

• Гост
« Отговор #57 -: 29 Декември, 2012, 19:58:02 »
Колеги, спираме до тук. Магазина да си вземе поука и по възможност да следи и обновява сайта за да не се стига до тук. От друга страна няма идеална търговия и винаги може да се допуснат грешки. ;) Радвам се че колегата не е злопаметен и го поздравявам с идването му във форума. :nabira:

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
« Отговор #58 -: 29 Декември, 2012, 22:28:20 »
:) :nabira: на толкова много доволни клиенти и положителни коментари, нормално е да излезе и критика :)
всички си вземат поука и всичко остава розово :)
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
« Отговор #59 -: 30 Декември, 2012, 00:08:41 »
Весело посрещане на новата година на екипа на Армс-Бг :nabira:!!Не греши само този който не прави нищо......

Неактивен petrof

• Напреднал
  • Публикации: 120
  • диагностициран
« Отговор #60 -: 03 Януари, 2013, 00:46:31 »
Лека и доходна 2013 година пожелавам на колегите от магазина  :nabira:
Няколко покупки имам и съм все доволен.
Аз наскоро се обаждах да питам за едно термобельо точно за да не си губя 2 часа в задръстване.
Понеже знам как се поддържа и актуализира сайт (щото поддържам и актуализирам един и не съм го пипал от месеци), та затова звънете, най-сигурно е :)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #61 -: 07 Януари, 2013, 19:01:20 »
Здравейте колеги,

Честита Нова Година, пожелавам на всички преди всичко много здраве и късмет. Нека тази година да бъде изпълнена с хубави моменти и всичко, за което мислите и искате да се случи. Благодарим за съвместната работа и удоволствия! Надявам се все повече да успяваме да си угаждаме на страстите и крастите !

Също така искам да ви кажа, че получихме нова доставка от BUCK и най - вече Vantage pro модели те с S30V стомана!

Също така ще се радваме ако ни харесате страницата у фейсбука - там също гледаме да сме актуални и да показваме какво ново имаме в магазина! Всичко най - добро !

Поздрави,
Екипа на Армс-бг

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1255
  • диагностициран
« Отговор #62 -: 07 Януари, 2013, 19:40:23 »
 Имате ли Gerber Instant?
Paradise is where I am.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #63 -: 18 Януари, 2013, 14:41:03 »
Здравейте колеги,

Искам да ви кажа, че получихме новият модел на LionSteel TiSpine, който е лимитирана серия! Имаме го в момента в сив и лилав цвят. Моделът като изпълнение няма никакви забележки, наистина много красив и добре направен нож.

Също така имаме няколко нови руски ножа, като някои от тях са на руския майстор Андрей Сандер. Ето тук може да ги разгледате, като имаме и намалени модели от руските ножове.

Също така имаме и някои моделчета на Buck със стомана S30V !

Също така ще се радваме ако ни харесате страницата у фейсбука - там също гледаме да сме актуални и да показваме какво ново имаме в магазина! Всичко най - добро !
Поздрави,
Екипа на Армс-бг

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • Публикации: 405
  • диагностициран
« Отговор #64 -: 18 Януари, 2013, 15:07:47 »
Здравейте,

Понеже прочетох "оплакването" на господина, искам само да дам една доста...очевидна идея. : ) Преди няколко години, преди да знам за съществуването на този форум и това, че армсбг е толкова популярен, си поръчах от там едно фенерче. Направих го онлайн и хората веднага ми се обадиха, за да си потвърдя адрес и т.н. Та, идеята е, ако сте сигурни, че искате да купите нещо, можете директно онлайн връзка да направите или да си го поръчате. Така даже ТЕ ще Ви се обадят, а не Вие и ако има проблем сигурно ще Ви кажат. За човек, който не живее на пет крачки от магазина, дали ще дава пари за превоз да отиде лично или куриер сигурно е все тая.

Та... аз имам съвсем скромен, но положителен опит с магазина.

А това със сайтовете, за съжаление е наистина гадно, но се случва и с много чужди сайтове.

Май малко късно се включих  :D :D :D :D
« Последна редакция: 18 Януари, 2013, 15:11:04 от N__N__R »

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #65 -: 07 Февруари, 2013, 11:00:40 »
аз като един далеко живеещ субект, давам моя + за онлайн формата на пазаруване при колегите :) всъщност, писах лс тук във форума с линк към това което искам, обадиха се по телефона да потвърдят и днес съм горд собственик на хеликонска чанта, и то с отстъпка като за съфорумец  :nabira:

Неактивен OLIGHT

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1852
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #66 -: 08 Февруари, 2013, 12:40:44 »
аз като един далеко живеещ субект, давам моя + за онлайн формата на пазаруване при колегите :) всъщност, писах лс тук във форума с линк към това което искам, обадиха се по телефона да потвърдят и днес съм горд собственик на хеликонска чанта, и то с отстъпка като за съфорумец  :nabira:

Поздравления!
Вчера моята мина успешен около едночасов тест на дъжд и удържа успешно. Конструкцията на капака от няколко слоя, предполагам , че би устискала няколко часа валеж.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #67 -: 08 Февруари, 2013, 21:15:05 »
утре се надявам да се вместя само в нея за варненската среща сред гората и да я понатоваря малко повече. после като отвориш тема-ревю ще споделям и аз впечатления ;)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #68 -: 09 Февруари, 2013, 17:27:42 »
Здравейте колеги,

Искам да ви споделя, че получихме нови за нашия пазар ножове на фирмата Kizlyar Supreme , която не трябва да се бърка с Кизляр Русия. Всъщност доколкото разбирам явно нещо там са се разделили и в новата фирма участват повечето инженери и дизайнери от старата, само че поне по мое мнение тези ножове са доста по - добре направени, ползват по - добри материали и технологии и са по изпипани. Това са моделите, които са в нашият сайт и магазин, които може да дойдете да видите и на място.

Също така имаме нова доставка на екипировката на Maxpedition! За тях няма да говоря, всички знаете какво качество са!

Също така вече тествани и определено бих казал много добри са продуктите на Nikwax за поддръжка на екипировката, обувките и дрехите с и без мембрани. Определено препоръчвам и бих дал максимална оценка за тях, аз мисля, че на повечето от вас също им е ясно това!

Нова доставка имаме и от ножовете на FOX.

Поздрави,
Екипа на Армс-бг

Неактивен Звяра

• Редовен
  • Публикации: 153
  • диагностициран
« Отговор #69 -: 18 Февруари, 2013, 19:51:12 »
Днес сутринта подосаждах малко на хората от магазина като пребарах поне половината ножове, за да добия представа за някои остриета, които съм набелязал. Хората ме изтърпяха и съвсем очевидно са много отзивчиви и утиви. Определено ми допаднаха и като компетентност и като отношения към клиента. Един + от мен  :)

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #70 -: 23 Февруари, 2013, 16:34:59 »
Здравейте колеги,

тук искам да ви покажа тези остриета и ножове на Андрей Сандер, може и да ви харесат и да имате интерес.

Също да споделя, че получихме ново зареждане от екипировката на Helikon-Tex , като получихме и дънков модел на новият им панталон UTP.

Искам да Ви помоля нещо!
Предстои ни ходена на изложението в Германия IWA Show 2013, та исках да ви помоля, ако имате интерес и знания за някоя добра фирма, която тук не се внася за да се свържем с тях и евентуално да ги внесем, не става въпрос само за ножове, ами за всички интересни продукти, които се сещатe.
Ще ви бъдем благодарни!

Поздрави,
Армс-бг
« Последна редакция: 25 Февруари, 2013, 11:21:09 от kojy »

Неактивен mkirkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 55
  • диагностициран
« Отговор #71 -: 25 Февруари, 2013, 12:06:38 »
Здравейте,

Нещо хубаво, интересно и качествено, което бих притежавал, но за съжаление няма представителство в България - съответно няма и подръжка:

http://www.viridiangreenlaser.com/

Поздрави,
Марио
ZT 0100 беше и остана в миналото :) , ZT 0170, ZT 0200, ZT 0350 and dreaming for ZT 0560 ;)

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • Публикации: 405
  • диагностициран
« Отговор #72 -: 01 Март, 2013, 12:27:09 »
Още един + за магазина : )

Днес си поръчах едно фенерче, хората обещаха, че ще стане бързо и утре ще е при мен. И всичко това само по е-мейл, с куриер по избор.

Неактивен mkirkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 55
  • диагностициран
« Отговор #73 -: 13 Март, 2013, 17:01:29 »
Вчера тези момчета (+ 1 момиче) отново ми напълниха душата - напазарувах си порядъчно, бях перфектно обслужен, консултиран и накрая зарадван с подобаващ дискаунт!

Много благодаря!  *palec*
ZT 0100 беше и остана в миналото :) , ZT 0170, ZT 0200, ZT 0350 and dreaming for ZT 0560 ;)

koceto

• Гост
« Отговор #74 -: 29 Март, 2013, 21:19:47 »
И аз съм много доволен от Arms-bg. вчера пазарих от тях и съм много доволен много коректни.

ArmsBG OlightBG Batteryservice