Автор Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com  (Прочетена 101532 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен spike

• Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 25
  • Reputation Power: 19
  • spike няма влияние.
  • диагностициран
Оръжеен магазин Arms-bg.com
« Отговор #400 -: 06 Януари, 2018, 09:36:05 »
Преди два дни пристигна поръчката ми, доставена от САЩ с любезното съдействие на Arms-bg.com.
Изключително коректни и услужливи.
Благодарско. :nabira:

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 460
  • Reputation Power: 1205
  • Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!
  • ursus cosmatos
« Отговор #401 -: 17 Януари, 2018, 15:53:30 »
Спирам да посещавам този магазин !

Всеки път като влезна в магазина и всеки път продавачите вътре успяват да ми измъкнат и последният скътан вътре лев  ;D
След кратък и учудващо интелигентен за повечето магазини в София разговор на тема "стропинг", ме зарибиха за микронните диамантени пасти и още нещо МИКРО, което чакат скоро.

Страхотен екип ! За последно ги поздравявам, че сигурно и на тях им омръзна от толкова хвалби.  :nabira:

Активен Salida

• Старо куче
  • Публикации: 33
  • Reputation Power: 1255
  • Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!Salida внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #402 -: 29 Януари, 2018, 18:05:36 »
Arms-bg са супер пичове!  :yahoo:

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 4
  • Reputation Power: 10313
  • kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!
  • диагностициран
    • Оръжеен магазин arms-bg.com
  • Скайп: arms-bg
« Отговор #403 -: 16 Февруари, 2018, 14:33:29 »
Здравейте, колеги,
ето какво ново при нас:

1. Нови предложения от раници, чанти и калъф (Helikon-Tex; Maxpedition; 5.11; Tasmanian Tiger; Direct Action и др.)

2. Ножове на Mora

3. Гоrди сме, че вече продаваме българските ножове на Manly :)
- фиксирани
- сгъваеми

4. Ножове и аксесоари на Lionsteel

5. Ножове на Fantoni

6. Пружини DPM за пистолети и ловни автомати
- за пистолети
- за ловни оръжия

Има и други нови неща, следващата седмица ще пиша отново. Всико най - добро и приятна събота и неделя.

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 306
  • Reputation Power: 424
  • ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
« Отговор #404 -: 16 Февруари, 2018, 14:53:09 »
Онзи ден отнесох един Kansbol, а и за първи път видях не-форумният Peak със S90. Учудващо финиша на острието е различен от нашите :)

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 129
  • Reputation Power: 709
  • nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.
  • Стоманено-мозъчно разстройство
« Отговор #405 -: 23 Февруари, 2018, 11:19:42 »
За пореден път момчетата от фирмата се представиха на висота! -10 % отстъпка в цената + бонус малък подарък!  :yahoo: 6++++++  ;)
 *palec*  *palec*  *palec*
Желязо в кръвта и кръв по желязото

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #406 -: 15 Март, 2018, 10:57:35 »
Здравейте, колеги,
ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от ножовете на Kershaw:
 - сгъваеми ножове
 - фиксирани
 - аксесоари

2. Нова доставка от български ножки на Manly
 - сгъваеми
 - фиксирани

3. Нова доставка от щатските раници Osprey

4. Нова доставка на часовници и компаси Suunto
 - часовници
 - компаси

Не забравяйте за отстъпките, които ползвате към всички продукти предлагани от нас: https://arms-bg.com/

Поздрави и хубав ден!
Армс-Бг
« Последна редакция: 15 Март, 2018, 11:09:28 от kojy »

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #407 -: 03 Април, 2018, 12:49:32 »
Здравейте, колеги,
ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от екипировката на Helikon-Tex

2. Нова доставка на Паракорд - различни цветове

3. Нова доставка от Olight
- фенери
- челници
- аксесоари

4. Нова доставка от ножовете на Ganzo

5. Точила DMT

6. Нова доставка от Maxpedition
- чанти, калъфи и аксесоари
- пачове

7. Кобури Cytac

Оставам на разположение, пожелавам весели и светли празници :)

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен bvk

• Напреднал
  • Публикации: 26
  • Reputation Power: 15
  • bvk няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #408 -: 05 Април, 2018, 23:57:43 »
Благодарности на екипа за бързо изпратеното ножче и за отстъпката.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #409 -: 13 Април, 2018, 12:11:42 »
Здравейте,
ето какво ново при нас:

1. Нова доставка и нов модел от Manly WAPS (както вече разбрахте от колегите)
 - сгъваеми
 - фиксирани

2. Нова доставка от Helikon-tex

3. Нова доставка на TRC Apocalypse L

4. Някой ако иска тениска на TRC да се обади до средата на следващата седмица, за да му поръчаме: повече инфо

Не забравяйте за отстъпките на всичко предлага от нас!
Поздрави,
Армс-Бг
« Последна редакция: 13 Април, 2018, 12:20:23 от kojy »

Неактивен Bladerun

• Редовен
  • Публикации: 11
  • Reputation Power: 14
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #410 -: 13 Април, 2018, 17:35:15 »
WASP бре пичове,не WAPS. Прекръстихте си го тоя нож и тва е ;)

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • Публикации: 405
  • Reputation Power: 1523
  • N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #411 -: 13 Април, 2018, 21:27:48 »
Утре би трябвало да си получа другата Leatherman Micra от Армса (че да ходя само с една ме е срам, нали  :chukane:) ....  и отново ще кажа - безупречно светкавично обслужване онлайн! Вчера писах с шантави изисквания и условия и хората са на 100% точни, както винаги, да не говорим за отстъпките!

:nabira: :nabira: :nabira:

Активен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1895
  • Reputation Power: 405
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #412 -: 13 Април, 2018, 22:07:05 »
Утре би трябвало да си получа другата Leatherman Micra от Армса (че да ходя само с една ме е срам, нали  :chukane:) ....  и отново ще кажа - безупречно светкавично обслужване онлайн! Вчера писах с шантави изисквания и условия и хората са на 100% точни, както винаги, да не говорим за отстъпките!

:nabira: :nabira: :nabira:

Амчи, то си е за срам , аааааааа...............  :chukane:

:nabira:

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #413 -: 16 Май, 2018, 17:05:15 »
Здравейте,

ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от TRC, като интересно е класиката К-1 със стомана M390

2. Нова доставка от Leatherman

Не забравяйте за отстъпките, които предлагаме.

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #414 -: 18 Май, 2018, 17:01:19 »
Здравейте, колеги,

нова доставка с нов модел от Manly, новият фикс Drugar с D2 стомана е вече наличен!

1. Фиксирани
2. Сгъваеми

Не забравяйте за отстъпки за всички от форума.

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #415 -: 23 Май, 2018, 17:36:44 »
Здравейте, колеги,

ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от ножовете на Viper, има нови интересни модели със стомана M390

2. Нови цветове от Mora Companion Steinless - Desert, Navy Blue and Gray

3. Нова доставка от Helikon-tex

Следващите дни от 24-ти до 27-ми магазина НЯМА да работи.

Пожелавам весели почивни дни!

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен rrashkov

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 34
  • Reputation Power: 73
  • rrashkov няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #416 -: 28 Май, 2018, 11:02:28 »
Благодарности от поредния доволен клиент!  :nabira:

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 176
  • Reputation Power: 42
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #417 -: 29 Май, 2018, 21:50:28 »
Благодарности на Армс бг и специално на САШО за отстъпката, която днес ми направи! За пореден път доволен от Армс-бг!

Активен birri

• Редовен
  • Публикации: 6
  • Reputation Power: 11
  • birri няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #418 -: 09 Юни, 2018, 10:31:45 »
Страхотно бързо и коректно обслужване :yahoo:
И отстъпка.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #419 -: 09 Юни, 2018, 23:34:48 »
Един  въпрос към Армс бг, простете ми невежеството, но когато си купих ризата ,,Камогром" на ,,Хелико текс", видях един камуфлаж, тип ,,Пенкот". Аз все го бъркам с традиционния ,,Флектарн". Мисълта ми е, какво толкова му е особеното на този тип разпетновка? Аз съм фен на ,,мултикам" разпетновката, която считам, че наред с DPM е най-адекватния камуфлаж за българските условия. Предстои ми да купувам яке и парка ( парката XXL ,,камогром", съм я заявил, като пристигне, да ми я запазите моля").
Хеликон текс имат много хубаво зимно камуфлажно яке, стрива 210-220 лева, в разпетновка ,,камогром".. Въпросът ми е, с какво ,,пенкот" е по-по най, в сравнение с ,,мултикам".
Имам панталони 5.11 ,,мултикам" и съм хупер доволен, но 5.11 не пускат якета с такъв камуфлаж. И тук, нишата я запълва доста успешно ,,Хелико текс". Да Ви кажа, с невъоръжено око, не откривам абсолютно никаква разлика, между камуфлаж с разпетновка ,,мултикам" и такъв в ,,камогром"..
Питам към всички, според Вас, ,,пенкот" по добър ли е като разпетновка, в сравнение с ,,мултикам"?
Якенца( като онова зимното, мисля ,,Азаулт" беше моделла, струва 220-230 лева, нещо такова беше, карам по спомен), в ,,пенкот" разпетновка на ,,Хеликон текс" има ли?
Да похвала ,,Хеликон текс", при обличане и при налагане един върху друг, не намирам абсолютно никаква визуална разлиа, между ,,мултикам" на 5.11 и ,,камогром" на ,,Хеликон".
Тъся си яке с такъв камуфлаж ( размер XXXL).

Неактивен centrum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 17
  • Reputation Power: 17
  • centrum няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #420 -: 10 Юни, 2018, 02:50:51 »
Да Ви кажа, с невъоръжено око, не откривам абсолютно никаква разлика, между камуфлаж с разпетновка ,,мултикам" и такъв в ,,камогром".

Има разлика - на камогрома му пише името между шарките. Освен това, май беше с един цвят по-малко от мултикама. Не, че се забелязва особено. За да видиш разликите трябва да ги наложиш един до друг и да сравняваш.
Правило ми е впечатление, че мултикама при различните производители и платове варира - при някои ми се струва по-блед, при други по-зеленикав.
Ето ти линкове към статии по темата
http://soldiersystems.net/2014/10/01/multicam-knockoffs/
http://fighter22raptor.skyrock.com/3210984681-Comparaison-MultiCam-Camogrom.html

Като цяло дали ще е мултикам или някоя от разновидностите му като камогром, ocp (на американската армия) или mtp (на британската), мисля, че няма съществено значение и всичките ще са добри и ще работят.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #421 -: 10 Юни, 2018, 17:55:58 »
Има разлика - на камогрома му пише името между шарките. Освен това, май беше с един цвят по-малко от мултикама. Не, че се забелязва особено. За да видиш разликите трябва да ги наложиш един до друг и да сравняваш.
Правило ми е впечатление, че мултикама при различните производители и платове варира - при някои ми се струва по-блед, при други по-зеленикав.
Ето ти линкове към статии по темата
http://soldiersystems.net/2014/10/01/multicam-knockoffs/
http://fighter22raptor.skyrock.com/3210984681-Comparaison-MultiCam-Camogrom.html

Като цяло дали ще е мултикам или някоя от разновидностите му като камогром, ocp (на американската армия) или mtp (на британската), мисля, че няма съществено значение и всичките ще са добри и ще работят.

БЛАГОДАРЯ!

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #422 -: 26 Юни, 2018, 11:22:03 »
Здравейте, колеги,
ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от екипировката на Helikon-tex, като дойдоха новите раници
EDC Pack 21l
EDC Light Pack
и втората генерация на Ratel 25l

2. Нова доставка от LionSteel

3. Нова доставка и нова стомана от Manly:
 - сгъваеми
 - фиксирани

4. Нова доставка от Mora

Не забравяйте за отстъпките, които ползвате за всички продукти предлагани от нас!

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен SpirovTS

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 110
  • Reputation Power: 39
  • SpirovTS няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #423 -: 28 Юни, 2018, 16:15:20 »
Точни и експедитивни!Благодарско  :nabira:

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #424 -: 29 Юни, 2018, 18:35:03 »
Здравейте колеги,

магазините ни няма да работят в периода 03.07. - 08.07.18г. Понеделник 02.07 ще работим с нормално работно време.

Поръчките направени през сайта в този период ще се обработват и изпращат след 09.07.2018г.!

От 09.07.2018г. понеделник, магазините ще работят с нормалното си работно време.

Надяваме се, че ще проявите разбиране и търпение, и това няма да попречи на съвместната ни работа!

P.S. Днес получихме 2бр Manly Drugar с 154CM стомана, единия е с оранжева дръжка, а другия с черно/синя, цена за форума 170лв
Ако искате да поръчате може да се обадите на 0888355009, защото тук няма да сме активни.

Поздрави,
Армс-Бг

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice