Автор Тема: Оръжеен магазин Arms-bg.com  (Прочетена 105481 пъти)

Росен и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 613
  • Reputation Power: 3197
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Оръжеен магазин Arms-bg.com
« Отговор #450 -: 17 Септември, 2018, 14:37:23 »
Здравейте, писах на лична страница.
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #451 -: 21 Септември, 2018, 14:47:23 »
Искам да изразя благодарностите си на екипа на Arms- Bg, за коректното отношение, точното изпълнение на поръчката ми и не на последно място- за направената отстъпка. Бъдете здрави! :nabira:
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 246
  • Reputation Power: 52
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #452 -: 22 Септември, 2018, 23:18:29 »
Искам да изразя благодарностите си на екипа на Arms- Bg, за коректното отношение, точното изпълнение на поръчката ми и не на последно място- за направената отстъпка. Бъдете здрави! :nabira:

Аз от четвъртък съм в София и също имам за обработване поръчки.
Какви ножове заприходи този път?

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #453 -: 22 Септември, 2018, 23:58:48 »
Нож Менли пийк с дупка от стомана S90V.  Помолих да пробват отварянето преди да го изпратят, защото предишно, което закупих /не от тях/ се отваряше много тегаво в началото. Бройката, която ми изпратиха напълно ме удовлетворява, а и с форумната отстъпка дойде на доста прилична цена. Когато им писах нямаха наличност с избрания от мен цвят на дръжката, но го доставиха бързо. Удоволствие е да се пазарува от такива търговци!

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #454 -: 24 Септември, 2018, 12:12:42 »
Нож Менли пийк с дупка от стомана S90V.  Помолих да пробват отварянето преди да го изпратят, защото предишно, което закупих /не от тях/ се отваряше много тегаво в началото. Бройката, която ми изпратиха напълно ме удовлетворява, а и с форумната отстъпка дойде на доста прилична цена. Когато им писах нямаха наличност с избрания от мен цвят на дръжката, но го доставиха бързо. Удоволствие е да се пазарува от такива търговци!

Потвърждавам! От Армс-бг, наистина знаят как да присличат, да печелят и най-вече, как да задържат клиенти! Коректен търговец с добър асортимент! Аз пазарувам от тях вече 10 пълни години (от есента на 2008г.) и съм много доволен.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #455 -: 26 Септември, 2018, 11:55:08 »
Здравейте, писах на лична страница.

Неактивен DIKISANA

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 72
  • Reputation Power: 35
  • DIKISANA няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #456 -: 26 Септември, 2018, 12:05:35 »
Любезни, коректни и точни !
Направиха ми много добра отстъпка и се сдобих с желан нож :

Препоръчвам  *palec*

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #457 -: 27 Септември, 2018, 14:19:23 »
Отново благодарности за екипа на Arms- Bg от мен! :nabira:

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #458 -: 27 Септември, 2018, 15:35:29 »
Благодарности и от мен за доставката на Maxpedition JK-3.
Ако има и други фенове на марката ,,Макспедишън", е добре да знаят, че в момента армс-бг имаг доста разнообразен асортимент от модулни джобове-органайзери, EDC набедрени чанти и раници на Maxpedition.

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 4
  • Reputation Power: 21089
  • kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!
  • диагностициран
    • Оръжеен магазин arms-bg.com
  • Скайп: arms-bg
« Отговор #459 -: 03 Октомври, 2018, 12:40:40 »
Здравейте, колеги,

ето какво ново при нас:

1. Промоция на UTP панталона на Helikon-tex версия 97%памук и 3% спандекс, това са последни бройки и разцветки

2. Нова доставка от Fantoni

3. Нова доставка от Manly
 - сгъваеми
 - фиксирани

Оставам на разположение!
Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!kojy внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #460 -: 15 Октомври, 2018, 17:37:14 »
Здравейте, колеги,
ето какво нови при нас:

1. Нова доставка на Helikon-tex Има нови шапки (logo cap) тениски, раници и чанти.

2. Доставка na брадви Hultafors

3. Нова доставка и разцветка на ръкохватките Peak, WASP (черно/червена) и Drugar (орех)
 - Сгъваеми ножове
 - Фиксирани

Не забравяйте за отстъпките!
Оставам на разположение.
Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #461 -: 19 Октомври, 2018, 22:51:35 »
На ,,Блейд тек" държачи от модела ,,TEK LOK" / размер: ,,LARGE" /, ще внасяте ли в обозримо бъдеще? Търся поне 3-4 бройки.
Тая порикачна система за кобури и канни  на ,,Блейдтек" е страхотна.

Активен ivo_iz

• ножоман
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 253
  • Reputation Power: 173
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #462 -: 24 Октомври, 2018, 10:21:47 »
Точни както винаги и отстъпка правят

Неактивен abadon

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 0
  • Reputation Power: 10
  • abadon няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #463 -: 29 Октомври, 2018, 13:43:09 »
Много точни и коректни. Отстъпката е както казват. :nabira:

Неактивен kojy

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #464 -: 08 Ноември, 2018, 18:19:28 »
Здравейте, колеги,
ето какво ново при нас:

1. Нова доставка от TRC

2. Нова доставка от Buck
 - сгъваеми
 - фиксирани

3. Нова доставка и от Manly
 - сгъваеми
 - фиксирани

3. Заредихме бутилки на Camelback за вода или други течности :)

4. Чорапи от мерино вълна на Shushon - българско производство

Не забравяйте за отстъпките.

Поздрави,
Армс-Бг

Неактивен Франко

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 174
  • Reputation Power: 48
  • Франко няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #465 -: 09 Ноември, 2018, 19:47:13 »
Изключително отзивчив екип! Надявам се да направя още много покупки от тях ... а и отстъпките са хубави ;)  :nabira:

Неактивен EugDim

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 35
  • Reputation Power: 11
  • EugDim няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #466 -: 12 Ноември, 2018, 23:52:15 »
Здравейте,

тук Ви представям оръжеен магазин "Армс-бг" ООД!!!

Намира се в София на ул. "Цар Самуил" 93 между бул. "Тодор Александров" и ул. "Пиротска" . По- голяма част от продуктите, които предлагаме може да разгледате и поръчате от нашия on-line магазин - http://arms-bg.com. Все още е в процес на разработване и запълване! В него може да намерите оръжие, ножове, оптични прибори, екипировка, прибори за оцеляване и други интересни неща, които ще бъдат увеличавани с времето.

Надяваме се да Ви бъдем полезни!!! Също така при нас се организират курсове на боравене с оръжие, както и курсове за ловци.

Искам да кажа, че всички колеги в форумът Bladeforum.bg ще ползват от 5 до 10 % намаление зависимост от продукта, който желаят.

Работно време:
понеделник - петък: 10:00 - 19:00
събота: 10:00 - 17:00

Денонощна поръчка на адрес: http://arms-bg.com, на нашите телефони и електронна поща!

С уважение,
ARMS-BG
Супер ;). Не ми казаха по-рано. Но не дъм се набутал като че ли ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Неактивен gogo26

• Напреднал
  • Публикации: 34
  • Reputation Power: 34
  • gogo26 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #467 -: Днес в 13:55:59 »
Удоволствие е да се пазарува от тук *palec*
Бързи, точни и с внимание към клиента!Благодаря и за отстъпката!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice