Автор Тема: Мечешки Kydex  (Прочетена 4704 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1262
  • диагностициран
Мечешки Kydex
« Отговор #50 -: 16 Септември, 2019, 12:30:22 »
Понеже аз съм поръчителят на работата ще кажа, че Мечо се справи успешно с отвратителния проблем на фабричната кания на SRK, която беше от т.нар. Secure Еx и след всяко трето, четвърто  ваденe остротата си заминаваше на две места от острието до степен да почне да дъвче хартия. Абсолютно същият проблем, който страшно ме вбесяваше имах и с канията на Master Hunter със стомана Carbon V. Установихме каква точно е причината, но е дълго за обяснение  и затова ще се въздържа. Сега въпреки, че ножът се вади малко по трудно, може да се вади с една ръка, което ще става по лесно занапред както ме увери колегата и като гледам си е точно така.  *palec* Ако на някой му трябва кайдекс и се колебае дали да поръча при Мечков, просто да загърби колебанията, ще получи внимателно отношение  към изработката и мисъл към детайла  на добра цена. *palec*
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

ArmsBG OlightBG Batteryservice