Автор Тема: Представяне две в едно - ESEE 4 and Swamp Rat RMD  (Прочетена 31766 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1193
  • Reputation Power: 7296
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
Представяне две в едно - ESEE 4 and Swamp Rat RMD
« Отговор #175 -: 13 Февруари, 2018, 18:15:57 »
Този "Esee 6HM" нов модел ли е? Не съм го виждал май! Харесва ми повече от чистата 6-ца!

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2923
  • Reputation Power: 20466
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
« Отговор #176 -: 13 Февруари, 2018, 18:20:24 »
Вече не е нов,май лани излезе.
С тази дръжка ще е труден за натискане.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1193
  • Reputation Power: 7296
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #177 -: 13 Февруари, 2018, 18:21:50 »
Вече не е нов,май лани излезе.
С тази дръжка ще е труден за натискане.
Таман е!  ;) *palec*

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2923
  • Reputation Power: 20466
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
« Отговор #178 -: 13 Февруари, 2018, 18:23:07 »
ще се стреми да се извърта в ръката.
тамън е,6ца  :)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1879
  • Reputation Power: 24887
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #179 -: 13 Февруари, 2018, 18:44:24 »
Лично на мен старата 6-ца ми харесва повече,но за всеки влак си има пътници  :)

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1920
  • Reputation Power: 410
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #180 -: 13 Февруари, 2018, 20:50:42 »
Този "Esee 6HM" нов модел ли е? Не съм го виждал май! Харесва ми повече от чистата 6-ца!

(Щракни за да видиш изображението.)

Е това е новата 6ца, която вече стана на няколко години. Има и такава 4ка. На мен също ми допадат повече от старите, но има и хора които си харесват повече старите, даже тука във форума сме ги коментирали и някои споменаха, че предпочитат старата им визия !?! Въпрос на вкус !!! .......... казал шаро  :blink: и отлетял .................

п.п. Ето, пропуснал съм предишното мнение   ;D , но те ги действат и в двете модификации, стария вариант не е спрян от поточната линия !!!

п.п.п. Нещо ми напомня на един нож на тия ............ Слепия кон / BlindHorse
« Последна редакция: 13 Февруари, 2018, 20:54:21 от Punky »

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice