Автор Тема: Spyderco Para-Military2  (Прочетена 57729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 259
  • Reputation Power: 187
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
Spyderco Para-Military2
« Отговор #300 -: 13 Септември, 2018, 05:20:18 »
Идеален е станал тъкмо няма да хваща ръжда

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1428
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Spyderco Para-Military2
« Отговор #301 -: 19 Януари, 2019, 16:58:19 »
След като загубих моята Paramilitary M4 CF не мигнах докато  не взех нова. Малко я тутинговах и вече е готова за бой. И сега мога спокойно  да кажа че лично за мен тази конфигурация на Paramilitary и най добрата  :yahoo:.

Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен evgo

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 416
  • Reputation Power: 4211
  • evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!
Spyderco Para-Military2
« Отговор #302 -: 16 Февруари, 2019, 07:29:37 »
След като загубих моята Paramilitary M4 CF......
Повлече крак. Вчера бъркам в джоба, а паяка липсва. Знам, че няма да го намеря, ама търсенето продължава. :headbang: :headbang: :headbang: :mad:

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1428
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Spyderco Para-Military2
« Отговор #303 -: 16 Февруари, 2019, 07:58:53 »
Много неприятно  :(.  Даже след  като имам нова пара продължавам да се оглеждам за старата на предполагаемото място където я загубих.
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3566
  • Reputation Power: 105703
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Spyderco Para-Military2
« Отговор #304 -: 16 Февруари, 2019, 09:33:48 »
И аз така, но с успешен край, оказа се че Полицая се изсипал в колата! Олекна ми, щото оставахме без нож! ;D

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice