Автор Тема: ДОБРИ ОФЕРТИ!  (Прочетена 179924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1341
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1100 -: 25 Август, 2019, 17:29:18 »
Момчета, за мене си заслужава, щом и вие казвате, че около 80 кинта е оферта, единственото притеснение би било транспорта, пощите са малко на какъвто попаднеш... Грубо да кажеме средно по 300-400 гр на нож, са 2 кила, или 5 паунда с опаковката. Това ще се върже към $60 и нещо кинта с най-евтиният транспорт за 5те ножа, до 10 работни дни е в БГ, да кажеме при Весо, че канала е проверен ха ха ха...  :green:
Ако нещо бъркам, то ще е неизвестното за това колко ще вземат пощите, нищо друго, останалото е безпроблемно от моя страна. Възможно е цената на парче да се вдигне, просто вие трябва да си прецените колко си заслужава да цакате за тея ножове... На пакета ще си има конкретната сума за пратката, така че няма шменти капели.
Вижте колко души ще се съберете и Весо ако иска да ми текства на Вайбър за да се задвижа, аз в това време ще го пробвам тоя дали ще ме изчака до довечера за да се види кой още иска да играе.
Μολων λαβε !

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1101 -: 25 Август, 2019, 17:31:28 »
Видях още два отговора, правилно ли разбирам, че Сейко, Димо и Пастора за сега са вътре ? предполагам на РейДонован е махмурлия от снощи но това не е проблем, ще се свържа с ония юнак да видя къде сме.  *palec*
Μολων λαβε !

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 194
  • Стоманено-мозъчно разстройство
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1102 -: 25 Август, 2019, 17:34:47 »
Твърдо съм в картела  *palec*
"Тежките времена раждат силни хора. Силните хора раждат лесни времена. Лесните времена раждат слаби хора. Слабите хора раждат трудни времена". (Чингиз Хан)

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1009
  • диагноза - див селянин
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1103 -: 25 Август, 2019, 17:36:08 »
Точно така, Данчо. И Явор Мечков ще се включи в поръчката, понеже Димо/Djack му отстъпи единия нож.
Дествай по въпроса с търговеца.
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1477
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1104 -: 25 Август, 2019, 17:36:40 »
Това сме!
Сейко
Пастора
Рей Донован
Димо
Мечков

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 287
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1105 -: 25 Август, 2019, 17:39:00 »
За жалост не съм махмурлия,а пак бачкам :headbang:
Участвам.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1106 -: 25 Август, 2019, 17:41:36 »
Готово, днеска ще ги опакова и утре пътуват към мене, честито !  :nabira:
Стискайте палци да минеме тънко в пощата след това.

Μολων λαβε !

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1009
  • диагноза - див селянин
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1107 -: 25 Август, 2019, 17:43:05 »
Готово, днеска ще ги опакова и утре пътуват към мене, честито !  :nabira:
Стискайте палци да минеме тънко в пощата след това.

(Щракни за да видиш изображението.)

*palec*
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 977
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1108 -: 25 Август, 2019, 18:46:21 »
Аз нямам нищо против да съдействам както и колкото трябва.
Притесняват ме две неща, имайки предвид опита до тук:
1. Тази цифра 60 долара, която ще е на обемния и тежък пакет, имайки предвид дължината на най-големия нож от снимките. Не забравяйте, че имат кутии и кании, което вкарва още няколко питанки в уравнението. Според мен е по-разумно да се пратят по два до големи градове и проверени пощи- аз мога да поема два ножа за Тони и още някой, примерно. Три пратки ще е по-малко рисковото упражнение.
2. Пресен съм в списъка на митницата, защото буквално преди два дни освободих от така една пратка за 60 долара. Филмът не ми се разказва, че е дълъг и изнервящ. Най-кривото беше като тръгнах по банки и ПП да си вадя извлечения за последните плащания с картата, за да се уверят, че наистина струва толкова, а не 150 долара- за да ме закичат повече!
Всички такси с услугата от пощите  за тези 60 долара беше 40 кинта. Нищо на фона на на това, което беше в пакета, но си е баси секса.
Сега за прогнозни суми за пратката/те  не може да се говори, за да пратите предварително на Данчо пари. За аналогични като тегло и габарити пакети съм му превеждал в последствие суми, различаващи се двойно. И аз не знам защо се е получило така. В себе си имам дори в момента едно пакетче от него, което трябва да препратя. Малко, леко- 24 долара...
Така че, ако е голям нещата може да станат криви.
Сега, след като вече са купени, някой със наличност в ПП акаунта си да му преведе 170 долара и после в зависимост от стойността на различните пакетчета отново да ги покрие разходите. А вече тук на място лесно ще се разберете кой колко има да дава/взима.
А, още нещо- аз съм се занулил в ПП акаунта и след два дни пътувам за десетина дни извън Пловдив, така че нямам никаква възможност за съпорт.
И шпакловам стълбището, деа...
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1109 -: 25 Август, 2019, 19:11:04 »
Ей сега ще я овапцаме! И аз нямам активен пейпал, имам ипей и мога да преведа веднага парите на някой, който окаже съпорт с пейпал-а!
П. П. От Ипей мога ли да захраня сметка в Пейпал?

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1110 -: 25 Август, 2019, 19:32:13 »
Ей сега ще я овапцаме! И аз нямам активен пейпал, имам ипей и мога да преведа веднага парите на някой, който окаже съпорт с пейпал-а!
П. П. От Ипей мога ли да захраня сметка в Пейпал?
Не мога да ти кажа. Можеш ли да преведеш сумата в долари?
Иначе не знам как става конвертирането.
Някой ако е в час да се включи, моля!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Активен bluereidon

• Sparrow
  • Напреднал
  • Публикации: 333
  • The Mad Dentist
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1111 -: 25 Август, 2019, 19:42:08 »
Ако разбирам правилно,че Росен Косев ще ви ги изпраща от Америка до България,просто да ви ги пише подарък,да ви прати адреса си от където ги изпраща и 3те си имена в случей,че се осъмнят на митницата.Би трябвало да мине номера.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1586
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1112 -: 25 Август, 2019, 19:54:08 »
Имам доларова сметка ,но нямам пей пал а и честно казано избягвам работа с тях че много хакерски набези напъват. Ако има чалъм за банков трансфер може да ми ги преведете на мен ,но трябва да питам в банката каква би била таксата да си я делнем,ако нещо утре остана по айляк ще мина да питам. И за шипинга да се изчисли...но на митница и аз съм го ял и не ми се яде пак ...май самостоятелни пакети е най оферта написани като подарък....

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1113 -: 25 Август, 2019, 20:07:26 »
Имам доларова сметка ,но нямам пей пал а и честно казано избягвам работа с тях че много хакерски набези напъват. Ако има чалъм за банков трансфер може да ми ги преведете на мен ,но трябва да питам в банката каква би била таксата да си я делнем,ако нещо утре остана по айляк ще мина да питам. И за шипинга да се изчисли...но на митница и аз съм го ял и не ми се яде пак ...май самостоятелни пакети е най оферта написани като подарък....
Свържи се с Данчо да видите  дали по банков път може да стане.
А за самостоятелните пакети си много прав! Аз мога да поема два-три през разумен интервал от време, но така ще бавим парите на човека, а това не е добре.
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1114 -: 25 Август, 2019, 20:11:12 »
Ако разбирам правилно,че Росен Косев ще ви ги изпраща от Америка до България,просто да ви ги пише подарък,да ви прати адреса си от където ги изпраща и 3те си имена в случей,че се осъмнят на митницата.Би трябвало да мине номера.
Не си разбрал, не се напъвай! Хората в митниците не са балъци, както и във форума, но това е друга/изтрита/ тема...
Само като видят на пакета, че пише шипинг 60 долара и директно за обмитяване заминава. А пък ако го отворят и намерят цените на всеки артикул в сайта на производителя и по-добре да им ги подарим!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 287
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1115 -: 25 Август, 2019, 22:13:32 »
Ако няма друг начин утре мога да пратя 170 долара през Уестър юнион или подобни,като таксата ще я покрия.

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1303
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1116 -: 25 Август, 2019, 22:20:10 »
Извинявам се за намесата
Ако ще пращате пари отатък водата използвайте transferwise.com или xe.com. Много по-евтино е. Трябва ви гуугъл профил и дебитна карта.
Това в случай, че нямате пейпал.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1117 -: 25 Август, 2019, 22:21:17 »
Ако няма друг начин утре мога да пратя 170 долара през Уестър юнион или подобни,като таксата ще я покрия.
И аз му пеедложих на Данчо да му ги преведа, ама не ми е върнал отговор още!

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1118 -: 25 Август, 2019, 22:26:16 »
Тома, то така или иначе има такса по ПП както и да ги пусне човек. За 80 долара F&F  е 4 долара . За 170 ще е към 9. Не знам по Уестърна как ще е, но ако е съизмерима си струва гимнастиката.
Не ме разбирайте грешно, не искам да ви давам насока на "патлака", пък и нямам интерес от цялата организация. Просто споделям опита си до момента и искам да ви предпазя от евентуални греди.
Данчо като пусне ножовете до един или няколко адреса ще се свърже с човека, ангажирал се с финансовата страна на операцията и ще му пише колко е тотала от всички пратки. Така поне предполагам, че ще е най-лесно за всички.
Вече тук нещата се изчистват между хората. При положение, че ножовете са на една цена всеки, би имало минимална разлика от по няколко долара в пратките, в зависимост от теглото и размера.
Разсъждавам само, може и да бъркам.
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1119 -: 25 Август, 2019, 22:33:44 »
Момчета, благодаря за загриженоста, но не е проблем. Нека дойдат нещата да видиме как ги е опаковал Еди и ще измислиме как е по-тънко да се пратят.
Като имаме тотал за всичко ще измислим как да ми пратите кинтите, аз мога и банкова сметка да ви дам и пей пал, не е проблем, не се притеснявайте от сега още.  :nabira:
П.П. Мечков не се притеснявайте бре, нека всичко дойде и ще се оправиме, баси, не е толкова страшно.
Аз не пращам от онзи ден ха ха ха... Има поне 8-9 годинки я върша тая работа. Когато купувача не иска специално застраховка, винаги пращам "подарък" за стойност от $20, така ако пратката е под 2 кила обикновенно подминаваме  митницата. Трите ми имена задължително ги има заедно с адреса на моята митническа декларация, заедно с адреса на получателя, декларацията пътува с пратката. Смятам да ги пратя като "комплект кухненски ножове"  :green: нема се пуашите, рано е още да се шашкаме.  :ohhoho:
« Последна редакция: 25 Август, 2019, 22:41:46 от POCEH KOCEB »
Μολων λαβε !

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1586
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1120 -: 25 Август, 2019, 22:35:42 »
Блъскам си главата с пей пал в момента,но нещо не искат да ми приемат айбана.... TransferWise е наистина добър,но трябва Данчо да даде сметка в банка  :)

Активен bluereidon

• Sparrow
  • Напреднал
  • Публикации: 333
  • The Mad Dentist
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1121 -: 25 Август, 2019, 23:12:41 »
Не си разбрал, не се напъвай! Хората в митниците не са балъци, както и във форума, но това е друга/изтрита/ тема...
Само като видят на пакета, че пише шипинг 60 долара и директно за обмитяване заминава. А пък ако го отворят и намерят цените на всеки артикул в сайта на производителя и по-добре да им ги подарим!
Абсолютно ще мине номера ако му знаете 3те имена и адреса. По закон е така. Ваш приятел е и ви праща подарък.
Много добре съм разбрал, не за сефте ми пращат роднини неща не съм плащал нищо. Няма да мине номера ако ви го праща китаец или онлайн магазин.

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 601
    • Ситалк - исторически реконструкции
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1122 -: 26 Август, 2019, 16:01:05 »
Няма такова понятие подарък в нашите митници по закон, гледа се общата стойност на пратката и куриерската, ако е над 30лв се плаща ДДС + такса на пощата май беше 15лв, митничаря може да ти оцени пратката по собствени критерии независимо от твоите документи но това е изключение. Все пак не са много прецизни при сортирането, при 15$ обявена стойност шанса е голям да дойдат направо на адреса.

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1123 -: 26 Август, 2019, 16:55:55 »
Няма такова понятие подарък в нашите митници по закон, гледа се общата стойност на пратката и куриерската, ако е над 30лв се плаща ДДС + такса на пощата май беше 15лв, митничаря може да ти оцени пратката по собствени критерии независимо от твоите документи но това е изключение. Все пак не са много прецизни при сортирането, при 15$ обявена стойност шанса е голям да дойдат направо на адреса.
Благодаря, че ми спести писането! Но иначе хората получават подаръци в кашони по 4-5 кила, на които пише "гифт" и не дават нито кинта такси... Баси кефа!
Аз точно това писах и по-горе. Само шипинг 50-60 долара и автоматично отива за обмитяване с всички последващи приключения.
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен evgo

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 489
ДОБРИ ОФЕРТИ!
« Отговор #1124 -: 03 Септември, 2019, 05:53:18 »
Получих това, но няма да се възползвам. Ако представлява интерес за някой, моля:
"Здравствуйте!
Сергей Баранов дарит Вам персональную скидку на все булатные ножи в размере 15%
Мы рады, что Вы с нами уже долгое время. Ежедневно мы работаем над развитием технологии булатной стали и повышением качества всей продукции. Более 30 серий ножей с твердостью 62-64  HRC ждут Вас!
Получить скидку легко: при оформлении заказа, укажите скидочный купон ZLATO. Купон активен до 20 сентября."

https://bbulat.ru/?utm_medium=email&utm_source=UniSender&utm_campaign=211683949
« Последна редакция: 03 Септември, 2019, 05:56:43 от evgo »

ArmsBG OlightBG Batteryservice