Автор Тема: Продавам Камъни за заточваща система, Paracord и POM Карабинери и др.  (Прочетена 44697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 55
  • диагностициран
Паракорда е наличен, но не е с отразителни нишки. Имаш ЛС с подробностите.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Камъни за заточваща система с фиксирани ъгли.
« Отговор #26 -: 27 Януари, 2014, 11:31:02 »
Здравейте, колеги. Продавам няколко комплекта камъни за заточваща система. 
Всеки комплект се състои от 4 бр. камъни с едрина съответно 180; 400; 800; 1500. Заточващите камъни са залепени на основа от черна пластмаса с размери 15,5 см на 2 см. Самите камъни са дебели около 4-5 мм.

Цената на комплект е 18 лв.  Доставката се поема от купувача (около 3,7 лв. до офис на еконт).
Контакти на лични или 0889360267.

« Последна редакция: 27 Януари, 2014, 11:34:46 от Кубинеца »

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Продавам POM Карабинери
« Отговор #27 -: 28 Януари, 2014, 16:29:00 »
http://scoutbs.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2062&category_id=421&option=com_virtuemart&Itemid=160&lang=bg

визуално изглеждат 1:1 (карабинер от Кубинеца vs карабинера от линка).

моите бройки си ги получих успешно и съм доволен, въпреки, че още не сме ги тествали дали издържат посоченото тегло /но на следващата сбирка ще тестваме/ :)
Е да ама тези са тактически, а предлаганите от мен са обикновенни :D.   Колеги ако тествате обезателно публикувайте резултаите в темата (без значение дали са положителни или отрицателни).
Днес получих нови 30 бр. цветни+черни карабинери. До края на януари (или до изчерпване на кол.) при закупуване на 3 бр. цената е 3,33лв, а за 4 и повче - по 3 лв.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #28 -: 08 Февруари, 2014, 12:23:25 »
Здравейте, колеги. Продавам два комплекта камъни за заточваща система. 
Всеки комплект се състои от 4 бр. камъни с едрина съответно 180; 400; 800; 1500. Заточващите камъни са залепени на основа от черна пластмаса с размери 15,5 см на 2 см.

Цената на комплект е 18 лв.  Доставката се поема от купувача (около 3,7 лв. до офис на еконт).  За Стара Загора може и лично.

Отново в наличност.

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1218
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Продавам POM Карабинери
« Отговор #29 -: 08 Февруари, 2014, 12:51:29 »
Цитат на: Кубинеца
   Колеги ако тествате обезателно публикувайте резултаите в темата (без значение дали са положителни или отрицателни).

*palec*

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 823
  • диагностициран
то само дето не се обесихме тогава :).. пробваме ги няколко човека, включително и аз, който съм 110 килограма горе долу. теста не е много обективен, понеже все пак се държиш с ръка за горното въже, което намаля малко тежеста върху карабинера. също така и не сме подскачали. но спокойно си издържа. вярвам, че това което му дават като килограми е реално, още повече за 3-4 лв е направо супер. разбира се, не бих поверил живота си на тоя карабинер, но да си закачи човек хамака с 2 такива, да направи люлка за децата, да закача багаж и прочие - супер работа ще върши.
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен петко стоянов

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 34
  • диагностициран
Един комплект камъни за мене-Бургас,еконт лазур,0882888073.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Светлоотразителен Паракорд
« Отговор #32 -: 11 Февруари, 2014, 16:46:28 »
Здравейте, продавам две връзки паракорд 550 със светлоотразителна нишка. Връзките са с дължина 100 фута (приблизително 30 метра).  Сърцевината е от 9 тройни нишки .   Черно и оранжево.

Цената е 19 лв. за връзка или левче на метър. Контакти на ЛС или на 08890360267. Пращам по еконт с отстъпка, а за Стара Загора може и лично.

Здарвейте днес пристигнаха 4 нови връзки от светлоотразителния паракорд. Имам 2 черно, 1 червено и 1 оранжево.
От заточващите камъни ми останаха 2 камъка (не комплекта). Един #180 и един #1500. Пускам ги по 4 лв. парчето ако на някой му вършат работа.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Здравейте, предлагам магнезиеви запалки. Запалките са двукомпонентни – мека магнезиева част, която може да се настърже върху материала, който ще се запалва и по-твърда част която лесно дава искра с много висока температура. Дължината на магнезиевата пръчка е 8 см, а диаметъра 8мм.

Цената за един брой е 6.5лв. Доставка за сметка на купувача. (20% отстъпка от цената на доставката с Еконт). Мога да  изпратя и по пощата, като писмо (струва около 1.8 – 1,9 лв.) Контакти  - на лични или 0889 360267 За Стара Загора може и лично предаване.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
тествахме паракорда, снимки във варненската тема, че и без това са по скоро за настроение отколкото документални  :D
голямо люшкане беше  :D
да обобщя - аз съм към 105-110 килограма, Овчаря е към 100.
светлоотразителния паракорд от Кубинеца не ме издържа /дори не се отлепих от земята/.
оранжевия от стейалайв /имат два чешита, тоя е по оригиналния/ сме го тествали и преди, тествахме го и сега, сам ме издържа, като дойде и Овчаря на помощ се скъса.
тинко беше донесъл 2 вида въжета за мрежи, едното тънко към 2мм, другото по дебело към 4 на смешни цени из рибарските магазини 15-30 стотинки метъра. тънкото не ме издържа, дебелото се наложи да го пробвам с Овчаря - с двамата се скъса :).
последното беше едно доста дебело дето си го нося да помага като влачим дървета, то ни издържа и двамата /да не каже някой, че няма въжде дето да ги издържи тия двамата тюфлеци/.
в крайна сметка не съм разочарован от светлоотразителния паракорд от кубинеца, че си го взех да опъвам платнището, за което ще върши супер работа. това тънкото дето Тинко го донесе също ще е много добро за подобни цели, че и по тънко и леко, пък и доста по евтино ама не е тактикуул  :nabira:.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ей тоя моя паракорд съвсем без бой се е предал. А му дават 249 кг - сигурно са китайски килограми. Явно повече от този търговец няма да се заръчва. Отново благодаря на варненската група за теста.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Здравейте, до края на месец февруари (или до изчерпване на количествата) карабинерите са на промоционална цена 3лв. При закупуване на запалка и карабинер общата цена е 9 лв.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Здравейте, получих 5 нови връзки отразителен паракорд, като има два нови цвята - синьо и масленозелено.

Цената отново е 19лв. за връзка (около 30м.) или 1 лв. на метър. Изпращам по еконт с 20% отстъпка, а за Стара Загора може и лично предаване.
Леко уточнение - паракорда е закупен от друго място и сега забелязах, че е със седем, а не с девет вътрешни нишки.
« Последна редакция: 01 Март, 2014, 14:30:19 от Кубинеца »

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #38 -: 28 Февруари, 2014, 17:48:30 »
Всеки комплект се състои от 4 бр. камъни с едрина съответно 180; 400; 800; 1500. Заточващите камъни са залепени на основа от черна пластмаса с размери 15,5 см на 2 см.

Цената на комплект е 18 лв.  Доставката се поема от купувача (около 3,7 лв. до офис на еконт).

Отново в наличност.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Предлагам  връзки паракорд с дължина 100 фута (приблизително 30 метра).  Сърцевината е от 7 тройни нишки.
В момента имам налични камуфлаж, червено, черно,  синьо, оранжево, ярко жълто и зелено и тъмно зелено.

Ей това представлява.
Цената  за един брой е 15 лв. а за 3 и повече  13 лв. От паракорда със светлоотразителна нишка също има количества и от двата  вида със 7 и с 9 вътрешни нишки. Контакти на лични или на 0889360267.
 Доставката е за сметка на получателя, като за еконт има 20% отстъпка.
« Последна редакция: 08 Март, 2014, 12:46:59 от Кубинеца »

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #40 -: 14 Март, 2014, 14:55:38 »

Отново имам в наличност няколко комплекта от заточващите камъни.  Карабинерите за сега свършиха, но скоро очаквам пак.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Здравейте, карабинерите пристигнаха и до края на месеца са на промоция - за три и почвече броя цената е 3лв. на брой.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Добавям два вида магнезиеви запалки.

Оранжевите са по 9 лв, а блокчетата по 14 лв.
« Последна редакция: 27 Март, 2014, 11:51:09 от Кубинеца »

Неактивен RustyGun

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 7
  • диагностициран
Паракордът пристигна и влезе в употреба. Благодаря! :)

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
ето светлоотразителния "паракорд" в действие миналия уикенд

снимката е малко мъглява.. еми заради мъглата :). дори с мижавия челник с който бях, и въпреки тъмнината и многото мъгла паракорда направо свети като го погледнеш. доста по лесно се ориентирах къде съм разпънал платнището. също е мн полезно за обтягане на палатката - никой няма да се спъне в обтяжките щото не ги е видял..

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1323
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
ето светлоотразителния "паракорд" в действие......... също е много полезно за обтягане на палатката - никой няма да се спъне в обтяжките щото не ги е видял....
Щото не си ходил с моите деца на палатка, за това така говориш! Цветни шумолящи торбички, като карнавални флагчета навръзвам на 20 санта и пак през половин час, има по някой прострян по очи или събрана накуп палатка! ;)  :D :D :D :nabira:

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
туй ми напомня що едно време като ходехме с бащата за риба никога не забирахме домашния любимец /един боксер/. кой кво прави, той все се набива във въдиците, не е ли вързано няма спокойствие :)

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Великденска промоция.
« Отговор #47 -: 16 Април, 2014, 11:01:12 »
Здравейте, по случай новото зареждане с карабинери, както и настоящите великденски празници обявявам великденска промоция. До края на април за 3 и повече бройки цената е 3лв. на брой. Цена за 10бр. черни  карабинери - 25лв. Весело посрещане на Великден на всички.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Малък ъпдейт на наличния паракорд.

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *