Автор Тема: Опитен точилар в Бургас?  (Прочетена 2241 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен justinian

• Редовен
  • Публикации: 1
  • Reputation Power: 11
  • justinian няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: tony_mitev
Опитен точилар в Бургас?
« -: 17 Февруари, 2014, 16:08:26 »
Здравейте колеги,

От скоро съм собственик на Spyderco Vallotton Sub Hilt, благодарение на колегата colonelo. Ножът е чисто нов. Фабричното му заточване ме разочарова-щом луканките му се опънаха, за бръснеща острота изобщо няма смисъл да пиша. Като всеки вманиачен новобранец, изчетох всичко написано във форума относно заточването на ножове и се пробвах да придам желаната от мен острота на ножката с цялото си усърдие и внимание. Както се досещате, резултатът е почти плачевен.  :D Поради тази причина се обръщам към вас с молба, да ми посочите опитен точилар в Бургас, а защо не и някъде в страната, който би се заел с тази задача срещу съответното заплащане от моя страна и поемане на транспортните разходи.
Благодаря ви предварително. *palec*

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1136
  • Reputation Power: 3003
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
Опитен точилар в Бургас?
« Отговор #1 -: 17 Февруари, 2014, 16:15:57 »
Тук има няколко опитни:
http://bladeforum.bg/index.php/topic,144.0.html
Paradise is where I am.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice