Автор Тема: Двудневен поход през юни  (Прочетена 9294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

highlander

• Гост
Двудневен поход през юни
« Отговор #75 -: 15 Май, 2014, 11:17:06 »
Ами що не дойдете на х. Левски? Е, вярно, ходенето от Карлово е... 5 ч. да го кажем (за опитни планинари 4 ч., за недотам опитни - 6 ч., аз го вземам за 5 ч. :green:).

Митко, ако предлагаш направи организацията : спане, храна, възможни маршрути. Иначе това което правиш си е жив спам.

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1222
  • диагностициран
Двудневен поход през юни
« Отговор #76 -: 15 Май, 2014, 11:56:04 »
За хижа Левски има не особено добри коментари.Ще потърсим по-гостоприемно място.
Paradise is where I am.

Неактивен Илката

• Старо куче
  • Потребителско име: Iliyan
  • Публикации: 115
  • диагностициран
  • Скайп: belfi4o96
Двудневен поход през юни
« Отговор #77 -: 15 Май, 2014, 15:13:30 »
Хижа Белмекен е добро място, условията са добри, от вили Костенец се стига за около 4 часа, пътеката не е стръмна, до връх Белмекен се стига за около 1.30 ч, до връх Равни чал за около 1 час.

Неактивен Black Wolf

• Редовен
  • Публикации: 321
  • диагностициран
    • Вълчата бърлога
Двудневен поход през юни
« Отговор #78 -: 15 Май, 2014, 16:53:40 »
За хижа Левски има не особено добри коментари.Ще потърсим по-гостоприемно място.
Добро място е, бях там една седмица през миналото лято. Нямам оплаквания.  :)

Аз ще бъда по това време в близост до х. Левски (на ок. 15 мин.), затова предлагам. Други хора го уреждат, затова и не предлагам някаква организация, но хижата побира ок. 80 д.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
    • www.hadjiyvanov.com
Двудневен поход през юни
« Отговор #79 -: 19 Май, 2014, 12:08:40 »
Аз от край време имам желание за поход до Рилските езера, но в деня, в който не работи лифта - мисля, че Шотландеца ми беше казал, че това е само понеделник. Само в такъв ден ще е спокойно горе, предполагам. Че станах дърто магаре, а още не съм ходил, за срамотиите. Ако има навити, да планираме нещо за юни? Някой опитен да е навит да води групата?
 :nabira:

ArmsBG OlightBG Batteryservice