Автор Тема: Разделяне на тема "И ловец съм и рибар съм"  (Прочетена 2195 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Звяра

• Редовен
  • Публикации: 153
  • Reputation Power: 8
  • Звяра няма влияние.
  • диагностициран
Аргументацията ми за това, да бъде разделена темата на такава само за ловци и такава само за рибари е следната. Грубо познавам има няма 200 ловци и 200 рибари, от тези 400 човека знам точно двама, които да съвместяват и двете хобита. За това и смятам, че концептуално темата е изначално опорочена и следва да бъде разделена само за ловци и само за рибари. Това са две отделни категории хоби маниаци и смесването им не води до нищо ползотворно. Аз лично в тази тема не пиша защото има 50 снимки на риби и 2 на заешки следи. Какво общо имат двете, един бог знае.

Неактивен mkirkov

• Старо куче
  • Публикации: 55
  • Reputation Power: 3
  • mkirkov няма влияние.
  • диагностициран
Разделяне на тема "И ловец съм и рибар съм"
« Отговор #1 -: 30 Май, 2014, 20:20:35 »
Да може.. Аз пък познавам няколко риболовци, които в последствие станаха и ловци ;)
ZT 0100 беше и остана в миналото :) , ZT 0170, ZT 0200, ZT 0350 and dreaming for ZT 0560 ;)

Неактивен тинко

• Старо куче
  • Публикации: 846
  • Reputation Power: 27
  • тинко някой го чете.тинко някой го чете.
  • диагностициран
    • tinkoknives
« Отговор #2 -: 30 Май, 2014, 21:56:57 »
Според мен темата не е толнова активна, че да има нужда да се систематизира.
http://tinkoknives.com/ - за ножари

Неактивен Vuli

• баш горски
  • Старо куче
  • Публикации: 300
  • Reputation Power: 11
  • Vuli няма влияние.
« Отговор #3 -: 02 Юни, 2014, 22:08:33 »
Разликата между ловеца и рибаря е, че единия гони Михаля, а другия чака Михаля! Или по нашему - фани единия - та удари другия! :nabira:
Между другото - аз съм ловджия, но ходя на лов и за риба!!! :chukane:

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1574
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
« Отговор #4 -: 02 Юни, 2014, 23:09:10 »
Аз лично не познавам ловец/сериозен/ който не ходи за риба,виж обратното е вярно.Общото е че почти всички обичат природата и престоя там.Не коментирам новоизлюпените, а и стари "месари".Явно ловците във форума са малко....
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен dtz

• Дърт на
  • Старо куче
  • Публикации: 1030
  • Reputation Power: 134
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #5 -: 02 Юни, 2014, 23:27:26 »
'Ми,,, малко..
Крият се щото оня алегантния ги е взел на мушка:
Главният прокурор Сотир Цацаров призова законодателно да бъде ограничен броят оръжия, които може да притежава един човек, съобщи БНР.
Два месеца след инцидента в Лясковец, при който психично болният Петко Петков простреля баретата Емил Шарков и рани няколко негови колеги, прокурорска проверка, разпоредена от главния прокурор, показа, че в малко над 211 хиляди души се намират близо 340 000 къса оръжия и 49 милиона различни боеприпаси:
Цацаров заяви, че не е очаквал малък брой оръжия, но тези цифри били меко казано изненадващи.
По думите му тази армия от въоръжени цивилни конкурира военните сили.

Но то шубето е голям страх ( визирам властимащите, нойната мам@)

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1574
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
« Отговор #6 -: 02 Юни, 2014, 23:33:19 »
То и повечето улови не са за писане и хвалене вероятно...Щото у нас дори и коректните улови могат да са незаконни.
Същевременно огромна част хора си прави каквото си иска....
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice