Автор Тема: Снимки на вашия мултитул  (Прочетена 26073 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • Публикации: 405
  • Reputation Power: 1523
  • N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« -: 27 Май, 2014, 15:46:58 »
Здравейте,

Хайде да си направим тема със снимки на мултитулове...  ;D Харесват ми, а както ще се разбере от снимките, особено "по-нежните" :D Ще ми се да видя какви мултитулове се срещат и носят у нас. Аз съм си взимала винаги само Leatherman, но със сигурност има и марки, които не им отстъпват, така че, почвайте да се фукате :D

Като за начало, някои и стари, и нови мои снимки..

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 706
  • Reputation Power: 2734
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #1 -: 27 Май, 2014, 19:38:44 »
Добра колекция и хубави снимки. *palec*

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1888
  • Reputation Power: 402
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #2 -: 27 Май, 2014, 20:01:06 »
Eй го моя мултитул. Ползва се като нож, брадва, лост, подпора, лопата  :punk: !!!

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!N__N__R внушава благоговение!
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #3 -: 27 Май, 2014, 20:09:20 »
@Force,  мерси  :nabira: :)

@Punky, хе хе хе  :D

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1562
  • Reputation Power: 5624
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #4 -: 27 Май, 2014, 20:58:55 »
 :)

Неактивен Jodesi

• Редовен
  • Публикации: 16
  • Reputation Power: 31
  • Jodesi няма влияние.
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #5 -: 28 Май, 2014, 13:28:57 »
Една снимка и от мен - няма ден в който да не мъкна със себе си този тул от момента на закупуването му преди малко повече от две години.Безупречен както винаги, въпреки че се използва ежедневно и не винаги нежно. Силно препоръчвам.
Имах и wingman ( много приятен модел ) но го подарих на тъста ми че си го хареса много.
Покрай снимките които колежката пуска от време на време се замислям да си взема и едно малък модел на leatherman .  *palec*

Поздрави за прекрасната тема  :nabira:

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #6 -: 28 Май, 2014, 14:00:14 »
Благодаря :)

Много хубави снимки и от вас!  :nabira:

А малките мултитулчета са наистина много добри за размера си, даже бих казала по-стабилни от някои от по-големите, които съм имала, съобразено с пропорциите им, де.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 706
  • Reputation Power: 2734
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #7 -: 28 Май, 2014, 21:28:39 »
Ето ги и моите:

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #8 -: 28 Май, 2014, 21:43:58 »
C2-то е много хубав цвят... само дето няма ножичка... И много ме е яд, че не успях да си намеря оранжев S2. Колегата StillOpossum успя сив да ми поръча поне. В ибей имаше оранжеви употребявани, но такива цени стигат, че няма смисъл, по-добре сив, но поне нов...

А пък новите Juico-ве виждали ли сте ги? "Полу-боядисани" и изобщо не ми харесват така (а и не само на мен). Затова викам, давай да взимам от стария модел, докато не са свършили :D :D

Ей ги новите... не успях да намеря по-добра снимка

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #9 -: 29 Май, 2014, 18:47:25 »
Колекцията в текущия й вид, кой знае докога ще се задържи така, хаха :) Днес дойде S2, първоначалните ми впечатления са страхотни

Баце

• Гост
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #10 -: 01 Юни, 2014, 15:38:33 »
Ето го моя стар и дълго служил ми като ЕДЦ ( тогава не знаех що е това ЕДЦ ) Ледърмен.

Както се вижда от надписа, бил е рекламен на Бенефон, от някъде един колега беше напипал две бройки и едната попадна у мен. Над пет години не ми слизаше от колана, то и за това калъфа е изтъркан на места. Ползвал съм го много, даже клещите са разклопани а острието още носи деругите от точиларския ми гений. Спрях да го нося, когато си закупих първия китайски фолдър на Бък, но продължи службата в жабката на колата.

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #11 -: 01 Юни, 2014, 17:41:58 »
Като се сетих - ето и Микра-та

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1810
  • Reputation Power: 6419
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #12 -: 08 Юни, 2014, 09:41:11 »
Допреди 2,3 месеца ползвах Leatherman WAVE,сега ползвам този на Гербер:

"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #13 -: 08 Юни, 2014, 11:09:07 »
 *palec*

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #14 -: 08 Юни, 2014, 21:21:34 »
Супер са "Сокчета"-та

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #15 -: 08 Юни, 2014, 22:53:08 »
 :D :D :D  :nabira:

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #16 -: 17 Юни, 2014, 10:49:34 »
Я да сменим рязко посоката на позитивната тема :D Juic-ът малко... се поразля

Интересното е, че от LM US още не са ми отговорили, а друг път са доста бързи. От др. страна, ако ми кажаш, че ще ми сменят тулчето..... сигурно ще получа от ония новите, които...  :ras:  Та... може и да не го пращам да ми го сменят, дори и да предложат.. ::)

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #17 -: 17 Юни, 2014, 12:04:05 »
Контрите ли му паднаха???

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #18 -: 17 Юни, 2014, 12:19:57 »
Ммммда. Само едната де! Да не преувеличаваме проблема!  :D :D То поне да го бях ползвала, ама ей на.

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #19 -: 29 Юни, 2014, 17:13:38 »
Ситуацията в момента..

Чакам и един LM Kick...някога :D

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1119
  • Reputation Power: 526
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #20 -: 29 Юни, 2014, 17:54:54 »
Работата е сериозна ;D

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #21 -: 29 Юни, 2014, 20:56:18 »
Мани, мани  ;D Някои чужбински форуми не ми влияят добре :D  :nabira:

Активен dellman

• "Пустиняк от секаде"
  • Старо куче
  • Публикации: 336
  • Reputation Power: 4519
  • dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #22 -: 29 Юни, 2014, 21:57:36 »
Мани, мани  ;D Някои чужбински форуми не ми влияят добре :D  :nabira:

"Ситуацията" ти е супер към момента, има доста цвят в тия тулове, а и си подбрала доста ползвателни такива. Като прегледах и темата ти за S2 в чужбинските форуми, явно и тамошните колеги помнят премеждията с гаранционното обслужване на българския представител на Ледерман. Дано да си оправиш S2-ката, защото това е може би най-ползвателния за мен тул в този размер  *palec* . Иначе дали чуждите форуми ти влияят зле, ами според мен щом не си почнала с модификациите за сега всичко е наред  :nabira:

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #23 -: 29 Юни, 2014, 23:15:41 »
"Ситуацията" ти е супер към момента, има доста цвят в тия тулове, а и си подбрала доста ползвателни такива. Като прегледах и темата ти за S2 в чужбинските форуми, явно и тамошните колеги помнят премеждията с гаранционното обслужване на българския представител на Ледерман. Дано да си оправиш S2-ката, защото това е може би най-ползвателния за мен тул в този размер  *palec* . Иначе дали чуждите форуми ти влияят зле, ами според мен щом не си почнала с модификациите за сега всичко е наред  :nabira:

;D Помнят и там, защото тогава, като не срещнах помощ от БГ се ядосах, исках съвет и от тях, и от кого ли не. Хаха. Сега обаче тоя S2 няма да се оправи, защото от ЛМ САЩ ми казаха да им го пратя съотвенто, но ще го заменят с нов модел, не могат да го оправят, а аз не искам новия модел. След това ми казаха да се свържа с БГ човека ............. но спомените ми от преди две години са още пресни, та изобщо няма да си опъвам нервите. Само една отвертка не работи, а аз по принцип и не ги ползвам почти, та... здраве да е. Нали вече S2 почти ще става колекционерски... хаха

:nabira:

Неактивен N__N__R

• Старо куче
  • диагностициран
Снимки на вашия мултитул
« Отговор #24 -: 10 Юли, 2014, 18:08:12 »
Не знам тия броят ли се за мултитулове :D Така и не можах да реша или да разбера какво мислят другите, хаха :D

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice