Автор Тема: Предложение за сбирка!!!  (Прочетена 4950 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Freeman

• Редовен
  • Публикации: 61
  • диагностициран
Предложение за сбирка!!!
« -: 24 Юли, 2012, 13:50:31 »
Здравейте Колеги,
Другари и Другарки,
Кандидат член на партията отправя покана към уважаемите съпартийци!!!
На 1-ви и 2-ри август ще ходя на Кмплекс " Бяло Камъне" над с. Старосел (изключително партизанско село), с фамилията 
Ако има желаещи може да се обадят и да си запазят стая. http://www.byalokamane.com/home.php

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1271
  • диагностициран
Re: Предложение за сбирка!!!
« Отговор #1 -: 24 Юли, 2012, 14:13:05 »
От там  съм  минавал и пеша, и с джипка,  като цяло не е лошо място,  даже има и външен басейн ако са го пуснали.  ;) Пътят от мястото където се отбиваш от асфалта след винарската изба на Старосел до самия комплекс е   черен, сравнително кратък и се трае, без  денивелации и виражи, но е доста труден и дълъг  за кола особенно след като минеш Бяло Камъне и продължиш за хижа "Чивира" . Ти до хотела с Fusion- а няма да имаш проблем, оттам нататък е зора ;D Предполагам, че особено след тази зима там е само за прежалена съветска техника. :blink: Само че е на ниско място и през деня е жега също. ::)
Има конюшни за забавления на туристите.
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 14:40:30 от bully »
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

highlander

• Гост
« Отговор #2 -: 24 Юли, 2012, 14:37:14 »
Ванка, мястото е добро, ама е за есенно-зимния период, сега гледаме към по аутдорни места. ;)

Неактивен Freeman

• Редовен
  • Публикации: 61
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 24 Юли, 2012, 15:13:03 »
Да де разбирам ви!!! Аз само отправям покана, че с деца на по 1г 9м няма къде да отидем по-така  :headbang:!!! Ще се радвам да има хора с по кило и нещо железа,  освен мен!!!  :rock:
Целта е да се цоца бирчок с мръвка!!!  :ohhoho: :nabira:

Жоро

• Гост
« Отговор #4 -: 24 Юли, 2012, 19:11:49 »
хо хо хо хоооо майчице мила  :yikes: :) аз съм бил на това място през лятото на 1988г. за15 дни на задължително военно обучение бях 2-ри курс   :yes: там съм превземал балкана със калашников /рязан щото на 17 годишни пишлемета вяра не може да имаш/ и към Чивира и на другата страна имаше една хижа ама не и помня името :green: :nabira:
срещу този комплекс има една бяла скала на която и казват белия камък   ;Dнай-кофти наказание беше да ти кажат бегом до белия камък и обратно беше си около 700-800 метра в пресечена местност  тва с пълно бойно снаряжение  :nabira:
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 19:15:33 от Жоро »

Активен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
« Отговор #5 -: 24 Юли, 2012, 23:11:01 »
Колега другарю,едва ли ще успея да дойда ,но благодаря за инициативата... :rock: :nabira:Всъщност като се замислих,не е лошо всеки желаещ да обяви плановете си за лятото/който желае компания ,разбира се/,щото в днешното идиотско забързано ежедневие и задължения, форумните инициативи малко трудно стават.За сега поне повечето се познаваме,къде лично,къде задочно,та знаем кой каним ;) :)Аз се оказва че съм свободен до края на седмицата и планирам палатка за 2-3 дни край реката след Говедарци,който е свободен да пише,чакам до четвъртък и си тръгвам сам...... ;D :nabira: :ohhoho:/За петък,събота и неделя ще се изтърси един автобус хора,ама нема спокойствие.../ :yes:Всъщност и други предложения са добре дошли...,стига да са в гората,далеч от олигофренията наоколо.... :chukane: :chukane:
« Последна редакция: 24 Юли, 2012, 23:38:07 от riboulovec »
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1405
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #6 -: 17 Август, 2012, 21:42:01 »
Здравейте младежи! Само да кажа, че на 29,30 и 31-ви август, ще съм на Добринище, а после до 7-ми септември, ще съм на Говедарци! Ще се радвам ако има някой от вас в района да се видим на по напитка и да похортуваме! ;)
Поздрави!  :nabira:

Неактивен keridi

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 499
  • диагностициран
« Отговор #7 -: 17 Август, 2012, 22:35:58 »
Djack-живот и здраве ,чакам те:nabira:
Никога не отричай това,което днес не можеш да разбереш,за да не се окаже утре,че си бил глупак

Неактивен keridi

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 499
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 17 Август, 2012, 23:08:04 »
Djack-живот и здраве ,чакам те:nabira:
Адаш,провери си ЛС и в двата форума
Никога не отричай това,което днес не можеш да разбереш,за да не се окаже утре,че си бил глупак

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #9 -: 17 Август, 2012, 23:21:48 »
Адаш,провери си ЛС и в двата форума
*palec*

Неактивен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 307
« Отговор #10 -: 17 Август, 2012, 23:45:48 »
Ако е късмет може да направим сбирката по-голяма  :nabira:

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #11 -: 17 Август, 2012, 23:55:54 »
Ако е късмет може да направим сбирката по-голяма  :nabira:
А такааа, знам аз, че ще стане работата! ;)  :nabira:

Активен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
« Отговор #12 -: 18 Август, 2012, 00:11:45 »
А дано,от 6-ти трябва да са почивни дни,ако не мине котка път...Говедарци звучи екстра! *palec* :yahoo: :nabira:
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 579
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
« Отговор #13 -: 18 Август, 2012, 00:50:41 »
Аз от 24 до 27 този месец съм в Стара Загора.
Ще се радвам да се засечем, с който има възможност и желание.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #14 -: 20 Август, 2012, 00:57:54 »
Малкият Ясен днеска ме светна за едно доста приятно изглеждащо, не само на сайта, а и  в живата реалност местенце в нетипичен за нашите земи рустикален стил, което може да се превърне в свърталище на някоя наша бъдеща сбирка  ;D: http://fabrikazahranaitanci.com/%D0%A0%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%89%D0%B0  Малко ми прилича на селските имения във Франция на външен вид без особенна претенциозност и лукс, но достатъчно уютно, за да се чувстваш свободно . ;D
« Последна редакция: 20 Август, 2012, 01:03:33 от bully »
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 954
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
« Отговор #15 -: 20 Август, 2012, 01:12:16 »
Малкият Ясен днеска ме светна за едно доста приятно изглеждащо, не само на сайта, а и  в живата реалност местенце в нетипичен за нашите земи рустикален стил, което може да се превърне в свърталище на някоя наша бъдеща сбирка  ;D: http://fabrikazahranaitanci.com/%D0%A0%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%89%D0%B0  Малко ми прилича на селските имения във Франция на външен вид без особенна претенциозност и лукс, но достатъчно уютно, за да се чувстваш свободно . ;D
Ей, това е много яко като оферта, особено във времена на криза...
Айде, дайте да спрягаме дати и дим да ни няма за два-три дни! Около Шести септември има почивни дни, но трябва да реагираме бързо, че няма време!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #16 -: 20 Август, 2012, 09:12:05 »
Аз пък в нашия край открих една вила на Беглика, бившата хижа "Беглика" на БТС. Е, не е толкова комфортна, но природата е в пъти по добра от на Равнища, побира 15 глави максимум.
http://www.bgvakancia.com/offer/2289/
« Последна редакция: 20 Август, 2012, 09:17:22 от bully »

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
« Отговор #17 -: 20 Август, 2012, 14:42:24 »
побира 15 глави максимум.
а гъ*овете на вънка ли ше ни мръзнат  :green:
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен kiak

• E79 Кръстосвач
  • Напреднал
  • Публикации: 130
  • диагностициран
    • My blog
« Отговор #18 -: 20 Август, 2012, 17:57:58 »
На тази хижа съм ходил многократно и впечатленията ми са повече от добри!

Неактивен S.T

• Редовен
  • Публикации: 183
  • диагностициран
« Отговор #19 -: 23 Август, 2012, 15:20:59 »

Кошмар! Хванаха 270 кг старо месо в два ресторанта

ПЛОВДИВ Мария ПЕТРОВА, 23 Август 2012; 07:19 Видяна 1542 пъти, 5 коментара

270 кг бяло и червено сурово месо с изтекъл срок на годност откриха инспектори от Областната дирекция на Българската агенция за безопасност на храните. То е засечено при рутинна проверка в два ресторанта. 174 кг стари месни заготовки и разфасовки са открити в хладилниците на комплекс "Фабрика за храна и танци" в с. Равнища. В ресторант "Метеора" в Пловдив месото с изтекъл срок на годност е било 96 кг. Друго нарушение е, че за цялото количество вмирисано месо е липсвала идентификационна маркировка. Виновниците са получили актове за административно нарушение. Тепърва ще се уточнява размерът на санкцията, която при подобни нарушения е от 1000 до 2000 лева. Старото месо е насочено към екарисаж.

http://content.maritsa.com/news/2012/08/0000042608_w480.jpg
« Последна редакция: 23 Август, 2012, 15:25:29 от S.T »
IN  VINO  VERITAS          тел. 0888 51 77 64

Неактивен Maverick

• Горски
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 445
  • диагностициран
    • СИЛЕН
« Отговор #20 -: 23 Август, 2012, 23:42:31 »
Лошо...а аз ядох кифтиета...  :(
www.silenbg.com - Моят блог за тренировки, хранене, здравословен начин на живот : )
http://bgjoker.blogspot.com/ - Блогът ми за жокери!
https://www.facebook.com/kinesiotaping - Фейсбук страницата ми за кинезиотейпинг

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
« Отговор #21 -: 24 Август, 2012, 00:52:13 »
Лошо...а аз ядох кифтиета...  :(
А га яде кифтеаата ни рива?  :green:  :nabira:
щом ти е било сладко тогава, и щом не си патладясал още - кво се косиш :)
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Maverick

• Горски
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 445
  • диагностициран
    • СИЛЕН
« Отговор #22 -: 24 Август, 2012, 09:13:51 »
Така е  :yahoo:
То и един от министрите на Япония
яде пред журналисти череши уж
от района на Фукушима  ;D
www.silenbg.com - Моят блог за тренировки, хранене, здравословен начин на живот : )
http://bgjoker.blogspot.com/ - Блогът ми за жокери!
https://www.facebook.com/kinesiotaping - Фейсбук страницата ми за кинезиотейпинг

ArmsBG OlightBG Batteryservice