Автор Тема: Молба към Администратор  (Прочетена 4351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sigman

• Редовен
  • Публикации: 30
  • Reputation Power: 3
  • sigman няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« -: 17 Юни, 2014, 09:56:48 »
Моля  да ми бъде изтрит акаунта от Вашия форум !

Не искам провинциалните комплексирани модератори да ми налагат санкции които не съм заслужил според мен !
« Последна редакция: 17 Юни, 2014, 10:07:10 от sigman »

Неактивен ovit

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 141
  • Reputation Power: 13
  • ovit няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: ovitoo
Молба към Администратор
« Отговор #1 -: 17 Юни, 2014, 10:35:48 »
Изтриването на акаунта в този или друг форум е лично решение и действие, но правилата се приемат и спазват доброволно още с регистрацията.Провинциалните комплексирани модератори са МОДЕРАТОРИ и те преценяват дали да наложат санкции.По въпроса дали са заслужени или не, не може да се спори, но личното ми мнение,че в конкретният случай те са абсолютно прави.
Поздрави и успех!
Днес хората знаят цената на всичко, но не и стойността на каквото и да било."
       Оскар Уайлд.

Неактивен N__N__R

• Напреднал
  • Публикации: 388
  • Reputation Power: 12
  • N__N__R няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #2 -: 17 Юни, 2014, 10:45:29 »
Здрасти, не те познавам, но тази молба ми навя едни спомени.... :)

Преди участвах в един друг форум, където един от "всемогъщите" модератори изпростя страшно много спрямо мен. От тогава просто не посещавам този форум, нито го чета, нито пиша. Няма нужда да си триеш акаунта, ако си прекарал и един приятен момент тук - както се казва, не се знае какво може да ти хрумне по-късно.

Не знам какво "провинение" имаш, но това място тук си е направо райско  :nabira:

Неактивен sigman

• Редовен
  • sigman няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #3 -: 17 Юни, 2014, 11:05:28 »
Не смятам да влизам в обяснителна процедура,а и няма нужда защото ако някой заеме моята позиция веднага ще бъде заплашен ,че "може да го отнесе ,затова по добре да си мълчи"и веднага мнението се изтрива както стана с колегата ГЕОРГИН!Нищо лично към колегите просто,не ми харесва някой да се подиграва с мен !

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • Публикации: 550
  • Reputation Power: 32
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Молба към Администратор
« Отговор #4 -: 17 Юни, 2014, 11:43:51 »
Колега, след като си активен главно в търговският раздел, не се сърди, че се съблюдава спазването на правилата.
За теб, както и за останалите колеги правилата са едни и същи. Това, че си получил временно ограничение да постваш, е просто напомняне че правилата ги има и трябва да се спазват.
С регистрацията си тук си се съгласил да спазваш правилата, като всеки от нас. Кой е виновен, че за разлика от останалата част от държавата ни, тук правилата се стараем да се спазват?
На Георгин му е изтрито мнението, заедно с това на Хайлендър-а защото нямат общо с темата. Писах, мисля, на какво основание съм ти наложил наказание.

П.П Този път ще се направя,че не съм прочел останалото, защото ние в провинцията не умеем да четем и комплексите ни не ни позволяват да завършим основно училище.
Поздрави и със здраве.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Митев

• Гост
Молба към Администратор
« Отговор #5 -: 17 Юни, 2014, 12:20:08 »
Колега, след като си активен главно в търговският раздел, не се сърди, че се съблюдава спазването на правилата.
За теб, както и за останалите колеги правилата са едни и същи. Това, че си получил временно ограничение да постваш, е просто напомняне че правилата ги има и трябва да се спазват.
С регистрацията си тук си се съгласил да спазваш правилата, като всеки от нас. Кой е виновен, че за разлика от останалата част от държавата ни, тук правилата се стараем да се спазват?
На Георгин му е изтрито мнението, заедно с това на Хайлендър-а защото нямат общо с темата. Писах, мисля, на какво основание съм ти наложил наказание.

П.П Този път ще се направя,че не съм прочел останалото, защото ние в провинцията не умеем да четем и комплексите ни не ни позволяват да завършим основно училище.
Поздрави и със здраве.

Жоро , що се обесняваш  ::)

Неактивен gogotattoo

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 960
  • gogotattoo няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #6 -: 17 Юни, 2014, 14:15:36 »
Аз ще обясня на колегите какво беше нарушението на правилата - колегата Зигман промени цената на един "артикул" в рамките на един ден, сутринта обяви една цена и вечерта я промени, а по правилник промяна на цената може да стане след изтичане на петия ден.

П.П. Ако няма кой да му изтрие акаунта - аз приемам  :love: , язък за чантичката.
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • освидетелстван
    • Experience Talk
Молба към Администратор
« Отговор #7 -: 17 Юни, 2014, 16:46:44 »
Аз ще обясня на колегите какво беше нарушението на правилата - колегата Зигман промени цената на един "артикул" в рамките на един ден, сутринта обяви една цена и вечерта я промени, а по правилник промяна на цената може да стане след изтичане на петия ден.

П.П. Ако няма кой да му изтрие акаунта - аз приемам  :love: , язък за чантичката.
Aкаунтът може и сам да си го изтрие, както е обяснил Овит.

Изтриването на акаунта в този или друг форум е лично решение и действие....
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен Маклауд

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 94
  • Reputation Power: 2
  • Маклауд няма влияние.
  • Грррррррр?!?
Молба към Администратор
« Отговор #8 -: 17 Юни, 2014, 20:36:33 »
Абе колега и мене ме дразни един или двама човека да решават дали греша или не ама го преживях с мисълта, че модераторите поне са принципни хора, необходими за реда във форума. Прави си кефа и не афиширай гнева си по този начин, че един ден ще те е яд за постъпката ти... Поздрави и сполай ти!
"Всички знаят, че това е невъзможно. Но ето идва невежата който не знае това, и точно той прави откритие."
Алберт Айнщайн

Баце

• Гост
Молба към Администратор
« Отговор #9 -: 17 Юни, 2014, 20:59:20 »
Колеги, драми няма. Човека е решил да напусне форума, негово право. Явно се е изнервил, позволил си е квалификации на географско положение, и това се преживява. Трийте и темата и акаунта и пийс. Тече световно, забавлявайте се :nabira:

Неактивен keridi

• Старо куче
  • Публикации: 475
  • Reputation Power: 66
  • keridi е изгряваща звезда!keridi е изгряваща звезда!keridi е изгряваща звезда!keridi е изгряваща звезда!keridi е изгряваща звезда!keridi е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #10 -: 17 Юни, 2014, 21:14:06 »
Абе колега и мене ме дразни един или двама човека да решават дали греша или не ама го преживях с мисълта, че модераторите поне са принципни хора, необходими за реда във форума. Прави си кефа и не афиширай гнева си по този начин, че един ден ще те е яд за постъпката ти... Поздрави и сполай ти!
+1  *palec*
Никога не отричай това,което днес не можеш да разбереш,за да не се окаже утре,че си бил глупак

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • освидетелстван
    • Experience Talk
Молба към Администратор
« Отговор #11 -: 17 Юни, 2014, 21:17:13 »
Тече световно, забавлявайте се :nabira:
Много се извинявам, Аз съм от 16-ти апартамент и само да ви кажа, че ние в провинцията такива работи нямаме.   :D  :ras:

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 642
  • Reputation Power: 99
  • Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!Force има голям потенциал!
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #12 -: 17 Юни, 2014, 21:21:22 »
Дай да ти ги пуснем по жицата. :D

Баце

• Гост
Молба към Администратор
« Отговор #13 -: 17 Юни, 2014, 21:23:29 »
Много се извинявам, Аз съм от 16-ти апартамент и само да ви кажа, че ние в провинцията такива работи нямаме.   :D  :ras:

Извинен си. 

Неактивен ovcharq

• Напреднал
  • Публикации: 250
  • Reputation Power: 9
  • ovcharq няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #14 -: 17 Юни, 2014, 21:43:05 »
Абе вие луди ли сте,лято е, време за любов и плажни купони,а не за висене пред телевизора,кво световно кви пет лева ;D То пък вярно,море май само в провинцията имаше ;D :nabira:
Сега сериозно,тея спорове се решават на лични,ако не те кефи просто не влизаш в даден форум,достатъчно внимание обърнахте на колегата,та трийте наред

brinel

• Гост
Молба към Администратор
« Отговор #15 -: 17 Юни, 2014, 21:55:56 »
аз преди време въпросът с ПРОВИНЦИЯТА го бях разрешил
някои си взеха бележка и ползваха терминът СТРАНАТА

Активен sambon

• Напреднал
  • Публикации: 31
  • Reputation Power: 4
  • sambon няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #16 -: 18 Юни, 2014, 07:40:12 »
Аз също съм от потребителите , които са активни основно в търговския раздел. Това не означава , че "влизам" единствено и само там , напротив - разглеждам всички теми и чета само тези , които преценя , че ще са ми интересни. Това прави ли ме непълноценен потребител? Сигурно - да. И с изхвърлянето ми от форума (примерно) "той" няма да загуби нищо.  Мисля , че и С/Зигман също има право. В крайна сметка в спора има поне две гледни токи. Мисля , че понякога е добре да погледнем и от кулата на другия. Правилата са си правила , така е , но е трудно да бъдеш справедлив - поне за мен.   ;) 

Неактивен ovit

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 141
  • Reputation Power: 13
  • ovit няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: ovitoo
Молба към Администратор
« Отговор #17 -: 18 Юни, 2014, 08:25:22 »
Имам молба към модераторите:Хайде да заключим тази тема!Повод подобен на този не би трябвало да се дискутира изобщо.

P.S.
Кулата за съжаление е само една в форумите - правилата!Всеки от нас си има минимум по една и съобразяването с тях е невъзможно.Нищо фатално не се е случило и колегата сам ще прецени какво да прави.
Днес хората знаят цената на всичко, но не и стойността на каквото и да било."
       Оскар Уайлд.

Неактивен sigman

• Редовен
  • sigman няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #18 -: 18 Юни, 2014, 08:57:14 »
Имам молба към модераторите:Хайде да заключим тази тема!Повод подобен на този не би трябвало да се дискутира изобщо.

Разбира се ,че трябва да се заключи темата защото се появяват гледни точки различни от тези които са на ВИП колегите ,а това не е добре всеки който е на различно мнение трябва да бъде дамгосан !
Така стана и с темата за кривите остриета на ПЕКА !
Защо ли тогава повечето криви остриета отидоха в провинцията ,дали някой се е замислял!
Аз бях изгонен от форума за 1 седмица ,защото свалих цената на един продаван артикул който струва 15 лв на 10 лв в рамките на един ден и затова бях изгонен за  7 дена без предупреждение ,
дали това е редно !

Неактивен Кубинеца

• Напреднал
  • Публикации: 41
  • Reputation Power: 4
  • Кубинеца няма влияние.
  • диагностициран
Молба към Администратор
« Отговор #19 -: 18 Юни, 2014, 09:25:25 »
Аз бях изгонен от форума за 1 седмица ,защото свалих цената на един продаван артикул който струва 15 лв на 10 лв в рамките на един ден и затова бях изгонен за  7 дена без предупреждение ,
дали това е редно !
Съгласно точка 9.1 от правилата извършената корекция е съвсем коректна тъй като стъпката е по-голяма от 10%. Аз ли не чета правилно правилата или колегата е санкциониран неправомерно?
9. Публикуването на мнение от автора на обява с цел придвижване на по-предни позиции може да се осъществяват само при средните условия:
   9.1 Мнения за корекция на цената към по-ниска стойност, но със стъпка не по-малка от 10% от цената или 10лв. Примери – цена на предлаганата стока 90лв, възможни корекции на цената са 80лв или 81лв, цена на предлаганата стока 190лв, възможни корекции на цената са 180лв или 171лв.
« Последна редакция: 18 Юни, 2014, 09:30:41 от Кубинеца »

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice