Автор Тема: Форумен Рейтинг  (Прочетена 13656 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #25 -: 11 Март, 2019, 20:45:58 »
Лайкът ми харесва и го ползвам активно!До днес не бях ползвал дислайк.По-добре късно отколкото никога :yahoo:

Активен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 259
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #26 -: 11 Март, 2019, 20:51:07 »
Абе хора казвайте ги тези работи,аз си мислех,че това показва колко време висиш във форума и си викам щом стане червено ще намаля  *cheti* :chukane: :nabira:
Сега ще проверя какво става при мене и ще си направя два списъка :karane: :D

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 936
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #27 -: 11 Март, 2019, 21:03:42 »
Късно е чадо за проверка, мандалото лопна.
Аз си мислех пък, че като са зелени чертичките, значи и ти си още зелен, а като почервенеят си узрял вече. :D

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #28 -: 11 Март, 2019, 21:18:48 »
ебати филма тука :)
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 964
  • диагноза - див селянин
Форумен Рейтинг
« Отговор #29 -: 11 Март, 2019, 21:54:53 »
Сега ще помоля модераторът, който уйдиса на акъла на Георги Панов, за пореден път да му изтрие аките и сополите, така също и да го накаже подобаващо, за тези преднамерени и безпочвени обвинениия по мой адрес, които класифицирам, като уронващи честта и достойнството ми пред форумната общност!

Да, имам един (единствен) отрицателен вот срещу него, който съм заявил и обосновал публично пред целия форум, без да накърня ничии права и в моя защита, от негови злобни и непристойни подмятания по мой адрес. Пак по негово желание и настояване, въпросните мнения бяха надлежно почистени, поради същата причина, както стана и днес.

Ето го моят отрицателен вот.

Ако някой открие друг такъв, по адрес на Панов, заявявам най-отговорно, че сам ще напусна завинаги форума!!!

Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Becko

• Войник на съдбата
  • Напреднал
  • Потребителско име: becko
  • Публикации: 333
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #30 -: 11 Март, 2019, 22:33:50 »
Ибаси форума
"Няма власт над оная глава, която е готова да се отдели от плещите си в името на свободата и за благото на цялото човечество."
Хр. Ботев

Активен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1248
Форумен Рейтинг
« Отговор #31 -: 12 Март, 2019, 03:43:47 »
Ебаси сапунената опера...  :green: Не ми е работа да се набивам м-у тея шамари а и не ме интересува, погледнах темата щото видях на Весо поста другаде и порових да видя що Весо дето е толкова тих и толерантен реагира така...
Репутацията никога не ме е интересувала, била зелена или червена, бо'ли ме.
А като чета тука и направо ме забоУе главата... Не се излагайте, не набивайте толкова много емоции в неща като форумите, всички дето се карате сте пичове,
 поне в моите очи, не съм имал нищо което да ми пали червената лампа като съм си приказвал и с Тони и с Тефо и с Гого, тея силни думи аз лично ги намирам за безсмислени и малко в повече но вие си знаете, ебаси не изглежда обаче добре да има такива приказки на открито м-у възрастни хора, лично мнение.

В лайкването аз лично виждам смисъл, щото иначе форума се превръща в глупав чат, спестява доста безсмислени мнения както вече беше споменато и от други.
 Ако нещо ти харесва си го лайкваш и това е, ако - не, подминаваш, ебаси философията...
Μολων λαβε !

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 575
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Форумен Рейтинг
« Отговор #32 -: 12 Март, 2019, 09:54:32 »
Баси, пак съм изтървал "забавата"...
Напоследък ми се струва, че у БГмама има по-смислени дискусии... и по-забавни.
Ето, пример: https://www.bg-mamma.com/?topic=1097074

И с Кукри, и със Сейко, и с Гого се познаваме... и тримата сте рядко точни и готини типове, па не мога да разбера какво толкова се дърляте като ученички...

Между другото, вчера докато рових из настройките на профила открих една полезна функция - може да се блокира/игнорира човек.
Като толкова не можете да се дишате - бийте си по един игнор и драмата приключва.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 964
  • диагноза - див селянин
Форумен Рейтинг
« Отговор #33 -: 12 Март, 2019, 10:22:32 »
Колеги, разбирам желанието ви, да потушите по някакъв начин тези нелицеприятни спорове, но не разбирам, защо смятате, че аз ги предизвиквам.
За мен въпросът е принципен и се чувствам задължен, да отговоря подобаващо, на преднамерените и безпочвени подмятания и обвинения от страна на Георги Панов, срещу мен.
Питам ви най-сериозно - кой от вас не би го направил?
И защо в крайна сметка, никой от контрола и управлението на този форум не се самосезира и вземе мерки, да вразуми Г. Панов, за да престане с некоректното си отношение спрямо мен?
Ако на някой не му е ясна хронологията и фактологията на тези пререкания, спокойно може да извади от кошчето изтритите мнания и да прецени ситуацията.
Очевидно е, че Панов сам ме е провъзгласил, за свой "приятел" и по всякакъв начин се опитва да ме провокира с преднамерени и безпочвени приказки по всякакъв повод.
Ако пък, аз съм в грешка, покажете ми и ми обяснете, защо.
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Марко

• Напреднал
  • Публикации: 108
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #34 -: 12 Март, 2019, 10:42:44 »
За мен въпросът е принципен и се чувствам задължен, да отговоря подобаващо, на преднамерените и безпочвени подмятания и обвинения от страна на Георги Панов, срещу мен.

Moя случай е същия. Това нещо (гоготату) ми скапа желанието да пиша тук, и да ходя на сбирки. Но и липсата на адекватна реакция от страна на Началника - също.
Уходим по одному. Если что - мы геологи.

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1231
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #35 -: 12 Март, 2019, 11:26:31 »
Отговарям на Марко - всички корекции, които съм правил на негови постове са били, защото постовете му са били на политическа тема,  за което има точка в правилника. Например слаганета за аватар снимка на Путин.

И не забравяйте, че всяка корекция на постове и изтриване е било съгласувано с другите модератори. Споровете по технически въпроси са си мои, като член на форума.
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Марко

• Напреднал
  • Публикации: 108
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #36 -: 12 Март, 2019, 13:08:43 »
Отговарям на Марко - всички корекции, които съм правил на негови постове са били, защото постовете му са били на политическа тема,  за което има точка в правилника. Например слаганета за аватар снимка на Путин.

И не забравяйте, че всяка корекция на постове и изтриване е било съгласувано с другите модератори. Споровете по технически въпроси са си мои, като член на форума.
Глупостите ти явно нямат край. Просто ще изчакам да изчезнеш от форума, и отново ще се включа пълноценно.
Уходим по одному. Если что - мы геологи.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 638
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #37 -: 12 Март, 2019, 14:42:25 »
Разгеле.... Нема вече рейтинги, нема вече червени точки. Един дразнител по-малко. Бравос.
Най тъмно е под лампата

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 506
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #38 -: 12 Март, 2019, 16:17:09 »
Докато разбера че има нехаресване и го махнаха. Язък! Колегата, който съсипа страница 117 от "Радост за окото" направо си плачеше за дислайк  ;)  :D  :nabira:

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #39 -: 12 Март, 2019, 18:00:45 »
Сега видях стр.117.Жената-козяк е там :yahoo:
По мое скромно мнение премахването на опцията DISAGREE беше прибързано
Настройките бяха добре!Нямаше начин да се прекалява.Имах достатъчно време да ги тествам :yahoo:
« Последна редакция: 12 Март, 2019, 18:03:54 от ganzo_fan »

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 638
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #40 -: 12 Март, 2019, 18:30:49 »
"Настройките бяха добре!Нямаше начин да се прекалява.Имах достатъчно време да ги тествам "
Обясни го това че не вдявам
Най тъмно е под лампата

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #41 -: 12 Март, 2019, 18:41:03 »
Нехаресваш някого.можеш да нехаресаш другиго чак след 60 минути.Ако опиташ да нехаресаш за втори път същия трябва преди това да го харесаш.Демек танто за кукуригу :yahoo:.времето от 1 час между всяка реакция е задължително

Неактивен Цвятко

• Член на сдружението
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 28
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #42 -: 12 Март, 2019, 19:07:50 »
 Вие честно ли!?....
Стига де.... Вярно, че навсякъде можеш да видиш представители извадки на обществото ни.... Ама тук пък какво има да се дели!?.... Толкова много информация се обменя във форума....аз лично научих безкрайно много от всички постове, които съм чел..... Силно вярвам, че някога и аз ще имам смелостта да споделя нещо.... което да е полезно на някого.....
Засега мога само да кажа.... Благодаря! Благодаря, че ви има!
Човек трябва дълго да живее, за да разбере колко е кратък живота... Алберт Айнщайн

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #43 -: 12 Март, 2019, 19:19:13 »
Колега,Цвятко недей така!Не е нормално да ти харесват всички!Аз съм заядливо копеле и си го отнесох многократно.Има и доста друга гад безнаказана!

Неактивен scorceni

• Ножевик
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 164
Форумен Рейтинг
« Отговор #44 -: 12 Март, 2019, 20:22:00 »
Никога не съм ползвал и не съм се интересувал дали има тази опция "не харесвам".Да ,разбира се че е имало хора с които по една или друга причина не съм бил съгласен, но смятам че ни събира еднаква страст и никой от нас не заслужава "не харесвам"(дори СтаБ ;D).Мисля ,че премахването на репутацията ще доведе до много спам ,заради това че има страшно много постове които просто се харесват. И какво ще стане? Някой поства готиното си ЕДЦ или някой майстор новото си страхотно произведение и отдолу тридесет човека или както имаше към шейсет ще пишат отдолу"Супер","Страхотно е" ,"Давай все така" вместо простото "Лайк". Като има хора на които не им се харесва да се виждат нехаресвани ами премахнете единствено функцията "не харесвам" , другата оставете
Добре тренираните рефлекси са по-бързи от късмета

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #45 -: 12 Март, 2019, 20:25:54 »
Ако всички ме харесват значи някъде греша!
Обичах я тая функция,ще ми липсва много!

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1237
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #46 -: 12 Март, 2019, 20:27:07 »
Нехаресваш някого.можеш да нехаресаш другиго чак след 60 минути
Правилно! Дава ти се време да удариш един бърбън и да се освободиш от негативните емоции ;)
Paradise is where I am.

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 936
  • диагностициран
Форумен Рейтинг
« Отговор #47 -: 12 Март, 2019, 20:50:18 »
Момчета, доколкото разбрах се премахва не функцията за харесване на даден пост, а тази, чийто бутон беше едно сърчице на табелата на постващия. Това вдигаше рейтинга на човека. Как е ставал отрицателния вот не зная, никога не съм я ползвал тази функция, макар че понякога много ми се е искало.
Затова ми викат Кирилов13 Добрия.. :D :king:

ganzo_fan

• Гост
Форумен Рейтинг
« Отговор #48 -: 12 Март, 2019, 21:01:19 »
Вчера научих,бързо навлязох и не можах да и се порадвам!Може пък да я върнат!
Уж съм стар интернавт   някъв малък шит знае повече от мен :yahoo:

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 575
    • Ситалк - исторически реконструкции
Форумен Рейтинг
« Отговор #49 -: 14 Март, 2019, 14:33:50 »
Рейтинга беше реликва от зората на форума, премахването му е беше тегаво... затова все го отлагах, до поредната форумна драма :D.
Хората са устроени да гласуват отрицателно, даването на положителната оценка изисква усилие, затова има само бутон харесвам. Ако политиците искат да вдигнат активността по изборите да направят гласуването отрицателно... ако им стиска.

ArmsBG OlightBG Batteryservice