Автор Тема: За бдителни комплексари като"колегата"... той си знае кой е  (Прочетена 6472 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

highlander

• Гост
Наказан съм за прегрешението си според правилата. От тук нататък само някой да е изроптал за двоен стандарт. За разлика от някои мушмороци аз имам топки в гащите, а не орехчета.

Неактивен Косача

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 980
  • Reputation Power: 24
  • Косача някой го чете.Косача някой го чете.
  • диагностициран
    • Zenker
  Значи бирата ще е от теб  :D
Дайте да не почваме латиносериал,на всички ни е ясно кой кой е в случая.
Veritas odium parit.

highlander

• Гост
  Значи бирата ще е от теб  :D
Дайте да не почваме латиносериал,на всички ни е ясно кой кой е в случая.
Ице, моята пяна ще е от бира, а не от сапун. Са латиното си има други хора. :)))

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1572
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
 :D  :nabira: Аз лично не съм съгласен.И за да не се чудят хората защо е така ще опитам да обясня,теб те познават колеги от 4-5 години и когато кажеш че един нож е такъв,значи е такъв без никакво съмнение!Правилата трябва да се спазват,но има и чисто човешки аспект.А сигурно няма човек във форума който не е бил пощаден от модераторския екип при неволна грешка.Вместо да им благодарим за безплатната работа която вършат,им отваряме допълнителна...Ако са безогледни и повтарящи се нарушения,разбирам.Да оставим настрани простите заяждания и избиването на комплекси от някои хора в интернет общуването. ;) :nabira:
С всяка жена можеш да се разбираш отлично,стига да не я обичаш.Марк Твен

Неактивен кмета66

• Редовен
  • Публикации: 2
  • Reputation Power: 1
  • кмета66 няма влияние.
  • диагностициран
За
 да няма недоразумения и догадки "кой, кой е", веднага казвам кмета66
няма нищо общо с тези постове, просто ползвам регистрацията му, аз съм
косе1 от МБ както презрително обичате да се изразявате тук, нямам
 никакво намерение да се крия. А дали има двоен стандарт вие си знаете.
Сипете огън и жупел на воля, братя, а аз обещавам да продължа да бъда бдителен!  ;D
« Последна редакция: 29 Юли, 2014, 02:31:09 от кмета66 »

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1572
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
Коце,аз лично те имам за приятел и смятам че си готин пич.Но защо са тези игри с МБ?И защо смяташ че "МБ" е презрително... :-[
« Последна редакция: 29 Юли, 2014, 04:29:28 от riboulovec »
С всяка жена можеш да се разбираш отлично,стига да не я обичаш.Марк Твен

highlander

• Гост
коце1 да използваш чужд акаунт това е помиярска работа. Но защо ли не съм изненадан. Мъжът винаги застава с лице и име, но това е далеч от теб. Моля модераторите за перманентен бан на този акаунт. Никой няма право да предоставя акаунта си за чуждо ползване.

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 644
  • Reputation Power: 103
  • Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.
  • диагностициран
Има бан за кмета66 за 10 дни.

Неактивен VPT

• Напреднал
  • Публикации: 421
  • Reputation Power: 10
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
коце1 да използваш чужд акаунт това е помиярска работа. Но защо ли не съм изненадан. Мъжът винаги застава с лице и име, но това е далеч от теб. Моля модераторите за перманентен бан на този акаунт. Никой няма право да предоставя акаунта си за чуждо ползване.
Незнам, какъв е казусът и повд за тази тема, но ако наистина някой ползва чужд акаунт съм на 100% за БАН и подкрепям мнението на Жоро !!! 
Има, или не двойни стандарти ми е писнало да се комнетира, особено от хора, които се възползват от форума единсвено с цел сеирджилък и далавераджийство. На който не му харесва и смята, че е "ощетен" и "маловажен" - просто да не влиза. Има безброй места за виртуални запознанства и "осапунване"...

Неактивен koceto

• Старо куче
  • Публикации: 1548
  • Reputation Power: 115
  • koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!koceto води добър живот!
  • Bench,ZT,Swam Rat,Spyd,Esee,Sog,CS,Manly,Lion stel

*palec*

nikikin

• Гост
А дали има двоен стандарт вие си знаете.
Сипете огън и жупел на воля, братя, а аз обещавам да продължа да бъда бдителен!  ;D
Двойния стандарт е факт не само във форумното пространство, но и в абсолютно всичките аспекти от живота ни.Стига при груби нарушения да няма наш-ваш,моя-твоя човек, всички го приемаме за даденост двойния стандарт.
Похвално е да си бдителен, но да не се самозабравиш.Всичкото Хасан е човек, а той греши(човещинка)  ;).
При всички ни има трески за дялкане, но поне всеки или повечето заставаме зад думите и твърденията си със собствените ни регистрации, а и сме се показали пред другите и физически.  :)

Активен Marcinkov

• Старо куче
  • Публикации: 3213
  • Reputation Power: 197
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Аз пък не смятам че колегата е направил нещо толкова непоправимо, че да говорим за кой знае какви грешки и невероятни пропуски, аз му викам дребно недоглеждане, хората фалирах зорлем банка и няма нищо да им се случи, а пък ние вече световен проблем го правим, просто някой господа явно си търсят шамарите и това е.

Активен Marcinkov

• Старо куче
  • Публикации: 3213
  • Reputation Power: 197
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
И бих добавил да му се възстанови акаунта, имаше доста повече издънки при онзи прословут нож на Тинко.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1680
  • Reputation Power: 35
  • Punky работи за форума.Punky работи за форума.Punky работи за форума.
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
  • Скайп: Lubo767
Тя каква била работата. Аз се зачудих от къде такава злоба, пък то на оня шишон протежето !!!
Винаги ще се намират такива злобарчета, да се опитват да внасят смут, ама едва ли ще им върже  :ras: !!!

Баце

• Гост
За
 да няма недоразумения и догадки "кой, кой е", веднага казвам кмета66
няма нищо общо с тези постове, просто ползвам регистрацията му, аз съм
косе1 от МБ както презрително обичате да се изразявате тук, нямам
 никакво намерение да се крия. А дали има двоен стандарт вие си знаете.

Наистина ли ни смяташ за братя? Направи си собствен акаунт и продължи с бдителността. Не понасяш Жоро още от МБ, ти си знаеш защо. Заповядай с името си и си заставай мъжки зад думите и делата, вратата е отворена за всички, няма нужда да се вмъкваш през прозореца.

Неактивен grisha

• Старо куче
  • Публикации: 1495
  • Reputation Power: 33
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
Наистина ли ни смяташ за братя? Направи си собствен акаунт и продължи с бдителността. Не понасяш Жоро още от МБ, ти си знаеш защо. Заповядай с името си и си заставай мъжки зад думите и делата, вратата е отворена за всички, няма нужда да се вмъкваш през прозореца.
[/quote

Баце, много точно казано :nabira:

Неактивен VPT

• Напреднал
  • Публикации: 421
  • Reputation Power: 10
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
Дали е факт, или не двойния стандарт ми е през шмайзера...Оня с кожената тапицерия.
Дали има "наши" и "ваши"... ДА ИМА ГИ!!! И е нормално да ги има и ще продължи да е така! Също така, известен факт е, че Жоро - Highlander дето се пише, е от НАШИТЕ и ако на някой това не му отърва, няма работа тук. Има безброй други места за лична и обществена изява.
Надявам се, че ще бъда разбран правилно, ама и да не е....Все тая!

Неактивен Стоимиров

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 83
  • Reputation Power: 3
  • Стоимиров няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: n.stoimirov
Точно Васьо,точно *palec*

Amon Ra

• Гост
Какво толкова делим, че се стигна до тези тежки думи и обвинения ?

Като малки се деляхме на момченца и момиченца ,после се деляхме на ЦСКА-ри и Левскари, после на млади и стари, после на БСП и СДС, после на бедни и богати, после на наши и ваши ,на столичани и провинциалисти ,имаме 2 синода, 2 БФС-та ... всичко вечно делим на 2 ... Ние сме пичовете, всички други са педали...

Не разбрахте ли ,че всички сме равни пред ОНИЯ ГОРЕ . И най-големия пич да си , пак ще отидеш при Него. Нима любовта към ножовете е различна ???? Колкото ги обичам аз, толкова ги обича и Инкубус ... и Коце... и Жоро ...

Защо и в една обща кауза трябва да сме различни ????

Толкова ли е трудно да сме добри ?

Толкова ли е трудно да приемем ,че човека срещу нас е също толкова човек, колкото сме и ние ?

Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил: "Човекът", защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И е толкова обсебен от миналото и неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето. Живее, сякаш никога няма да умре, и после умира, без никога да е живял"

Разбирате ли ме ???? Живейте, бъдете добри и разберете,че човека срещу вас е също толкова човек,колкото сте и вие.

Ще отнеса някоя псувня ... Но няма как.   :) Злобата пречи на човека да разбере отсрещния ...

« Последна редакция: 29 Юли, 2014, 21:05:50 от Amon Ra »

Неактивен joy_boy

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 750
  • Reputation Power: 25
  • joy_boy някой го чете.joy_boy някой го чете.
  • диагностициран
и с тези философски мисли е добре да приключим темата  :nabira:
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1680
  • Reputation Power: 35
  • Punky работи за форума.Punky работи за форума.Punky работи за форума.
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
  • Скайп: Lubo767
и с тези философски мисли е добре да приключим темата  :nabira:

Прав си по - принцип, щото няма смисъл да развиваме такива неприятни теми, но има и какво още да се каже по нея. Според мен тоя временен бан е малко за това действие. От к'ъв зор ще си предотстъпва акаунта на някой си да злобее. Същата работа е да си направя акаунт Коситу 1   и да почна да се правя на плиткоумен  разбирач. Дали ще се размина с временно отстраняване ??? Едва ли !
 Да не говорим, че в случая това си е чиста кражба на виртуална самоличност (така да се каже).
Наказанието трябва да е електрически стол за компютъра  :chukane:.

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1051
  • Reputation Power: 51
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Нищо не е толкова сложно, колкото изглежда, даже напротив ;) !Тази профанска тема, за нашите и вашите, няколко човека усилено се опитваха да я лансират още в мб, и до днес продължават да опитват, дори тук, което е меко казано смешно!Явно нещо ги е заболяло много, щом след толкова време още се правят подобни провокации! Аз лично, отдавна не им обръщам внимание, но предпочитам да не им четем изцепките тук, понеже достатъчно време сме им ги чели в мб.Да не кажа, че това беше и една от основните причини за появата на този форум, поради която е важно да го  пазим усърдно от подобна плява! Който му е приятно тук е добре дошъл, който не му е, няма работа тук! Има достатъчно места, където да ни плюе!

Неактивен ovit

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 141
  • Reputation Power: 13
  • ovit няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: ovitoo
Пак прескочихте бялата линия!Това според мен води сам до едно и то е ключ за темата.Мисля,че няма лошо да си кажем истината в очите,а именно: разбира се ,че има Наши и Ваши, има ги в живота има ги и тук!Истината е проста ... Наш се става лесно,излизаш от анонимност т.е.(виртуалното пространство) и в реалният живот гледаш приятелите си в очите и им казваш това което мислиш.Форумът е съвкупност от членове и фантомаси и всеки божи ден в които има спор м/у приятели и фантомаси, фантомасите губят или стават с един по малко.

P.S.

В конкретният случай,истината е една и Жоро (за мен Торах) е мой приятел,а фантомасите.....!
Днес хората знаят цената на всичко, но не и стойността на каквото и да било."
       Оскар Уайлд.

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 644
  • Reputation Power: 103
  • Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.
  • диагностициран
Доста се каза и смятам, че е достатъчно. Който разбрал - разбрал, който не той никога няма да разбере.
Затова заключвам темата.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice