Автор Тема: 5 В 1 - тест  (Прочетена 1646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен receptora

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 5
  • диагностициран
5 В 1 - тест
« -: 27 Ноември, 2014, 15:13:28 »

Взех си почти същия модел:
18 лв.

Радио УКВ и др, вълни хваща добре и доста радиостанции, помни на коя радиостанция е изключено.

МП3 -  от УСБ (не успях да го изпробвам нещо......) , микро СД карта памет, и голяма СД карта памет, може да зарежда от УСБ, помни реда на песните и започва от последната на която е изключено. Сложих му 8 гб и песните са в папки, чете ги.

Фенер лед с рефлектор, свети с точка и леко разпръсква  осветява на около 15 метра макс.

Има изход за слушалки и АУКС вход (за мп3, телефон) .

Тежи около 400 грама, кутията е до някъде стабилна, има презрамка, която е малко къса, антената  е кекава  но може да не се вади винаги. Високо е 13 см, дебело е 6.5 см, широко 10см. Във вътрешността си е  куха и има доста свободно място, възможно е да се модне, например с по голяма батерия поне 3 пъти :yahoo:

Качеството на звука не е особено добро, предимно се чуват високите, и малко средни, бас няма, звука е до някъде чист и ясен, но като се усилва повече, гъгнето се увеличава . Силата на звука е не лоша, когато се усили музиката се чува поне на 30-100 метра и преобладават предимно високите, под формата на гъгня.  :punk:  Силата на звука се нулира когато го изключа.

Зарежда се с кабел към контакта, има индикатор за зареждането но още не можах да го схвана как действа. Има място за 4 батерии АА. Има букса за адаптер на 6 волта

Издържа да свети и свири с средна сила в продължение на около 8 часа, при първоначалния тест с вградената му акумулаторна батерия, която е с размерите на два кибрита долепени.

Има цветомузика, която може да се изключва  ::)

Управлението му е малко особено и загадъчно :chukane:

Като цяло съм доволен, примирявам се понеже не съм забелязал алтернатива на подобна концепция в комбинацията с ниската цена, а пазара е залят от подобни китайски шедьоври, дискусии не се водят, но ми се струва че подобни мулти-шитове масово ще се наложат, практично е и вече се чувствам пристрастен.  :blink: Направи ми впечатление че доста от бездомниците ползват подобно уСтройству :ohhoho:

Неактивен receptora

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 5
  • диагностициран
5 В 1 - тест
« Отговор #1 -: 29 Ноември, 2014, 01:35:51 »
Здравейте, маниаци жадни за светлина.  ;)  Бих внесъл повече "лумени" като продължение на темата за мултишита 5 ФъФ 1.  ^-^
Стигнах до заключението на следния въпрос, отговарайки  сам на себе си:  :yaaa:

Това нещо свири над 20 часа само мп3, ако не включвам фенера.  *palec*

Продължавам да изучавам въпросното уСтройству *нинджа*

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 181
  • диагностициран
5 В 1 - тест
« Отговор #2 -: 18 Декември, 2014, 19:12:46 »
На мен първият ми досег с такива джаджи много в 1 беше преди повече от 10 години имахме подобно, беше огромно и тежко, беше с радио, касета, аларма, силно фенерче с крушка и флуоресцентни светлини, нещо такова : 

Преди 5 години си бях взел ей това жълтото, хем соларно, хем с динамо, фенерче, фм, че даже и светлини :D  като цяло не беше крайно зле, батерията беше 2/3 аа с някакъв смешен капацитет, зареждаше телефон само като се върти динамото. на първият месец му се отпои говорителя та трябваше да го отварям да го запоя, при което смених и батерията с Li-poll и машинката изкара няколко месеца, ежеседмично ползване, звука не беше много лош, но като цяло не си заслужава парите, бих казал, че да се вземат нещата отделно е в пъти по-разумно, може и да тежи малко повече или да е по-обемисто, но нещата ще са по стабилни.

ArmsBG OlightBG Batteryservice