Автор Тема: Re: ZT 0562CF  (Прочетена 13481 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1919
  • Reputation Power: 48022
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
Re: ZT 0562CF
« Отговор #75 -: 06 Ноември, 2016, 19:33:59 »
До колкото си спомням Елмакса е с 18% хром,по скоро заради стонуоша е ръждясал.

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 803
  • Reputation Power: 7991
  • Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #76 -: 06 Ноември, 2016, 19:34:36 »
Кордура,  сносна цена и възможност за регулиране в зависимост от дължината на носения инструмент.  Аз го взех с друга цел,  но зерото спечели.
Имал съм и елмаксовата версия и него, за разлика от този съм го носил и през лятото и не ми е ръждясвал, но аз имам навика да се грижа за ножовете си- измиване веднага след ползване и подсушаване. Досега и с д2 не съм имал проблеми.
« Последна редакция: 06 Ноември, 2016, 19:40:15 от Кирилов13 »

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #77 -: 05 Декември, 2018, 12:53:46 »

Неактивен GIBI

• Старо куче
  • Потребителско име: Гиби
  • Публикации: 358
  • Reputation Power: 1208
  • GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!
« Отговор #78 -: 05 Декември, 2018, 13:45:42 »
На мен лично ми допада.

Неактивен GIBI

• Старо куче
  • GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!
« Отговор #79 -: 09 Декември, 2018, 15:01:13 »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3505
  • Reputation Power: 64750
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #80 -: 09 Декември, 2018, 15:52:54 »
На мене карбоновата дръжка не ми хареса, тази изобщо няма да я коментирам.

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #81 -: 09 Декември, 2018, 16:14:36 »
На мене карбоновата дръжка не ми хареса, тази изобщо няма да я коментирам.
Ванка, това включване го очаквах още след първия клип. :D :nabira:
А бе. ще взема да си купя пак версията с Г10, че това ножче ми липсва нещо.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #82 -: 09 Декември, 2018, 16:53:49 »
Ванка, това включване го очаквах още след първия клип.
А не е като да не съм го превъзнасял, G10-ката е напълно достатъчна и стои стабилно в ръката, другото е кич на N-та степен!

Неактивен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 301
  • Reputation Power: 1854
  • vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!
« Отговор #83 -: 09 Декември, 2018, 20:20:58 »
Ууууу  :protest:
 :D

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #84 -: 09 Декември, 2018, 20:33:09 »

Неактивен GIBI

• Старо куче
« Отговор #85 -: 09 Декември, 2018, 23:05:41 »
Ванко,през годините не разбра ли,че точно кича продава и ще продава занапред.При това доста успешно.Щом сериозна фирма,като ZT залитна натам и хвана грешния път какво да говорим.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #86 -: 09 Декември, 2018, 23:37:38 »
Щом се продава, значи има достатъчно хора които обичат непрактични материали за дръжки, а какво по-хубаво от това за производителите.

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 994
  • Reputation Power: 1172
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
« Отговор #87 -: 11 Декември, 2018, 12:09:48 »
Аз съм фен на изцяло титаниевите дръжки, само да бяха направили финиш, като на Себенца. Макар и този да ми допада.
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1119
  • Reputation Power: 5562
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #88 -: 11 Декември, 2018, 12:56:58 »
Преди 10 години сигурно щеше да ме впечатли, сега изглежда на алиекспресен.

Неактивен Genev

• Напреднал
  • Публикации: 94
  • Reputation Power: 45
  • Genev няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #89 -: 11 Декември, 2018, 15:55:04 »
По-грозно ZT не бях виждал май.

Активен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 965
  • Reputation Power: 215
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
« Отговор #90 -: 11 Декември, 2018, 17:01:31 »
Аз съм фен на изцяло титаниевите дръжки, само да бяха направили финиш, като на Себенца. Макар и този да ми допада.

Себенза финиша изглежда грозно след  няколко драскотини. Тоя не му личат изобщо, дори дълбоки деруги.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice