Автор Тема: относно раздел "Нови придобивки" и неговата позициониране във Форума  (Прочетена 1886 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен ICE

• Ледения
  • Старо куче
  • Публикации: 914
  • Reputation Power: 159
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
Здравейте колеги,
Може би не съм свикнал, а може би не му е там мястото, но някак ми е трудно да запомня, че раздел "Нови придобивки" се намира в подфорум "Общи приказки". Според мен самото име на този подфорум - Общи приказки, предизвиква у мен асоциация с думичка като раздумка, нещо което не се отнася до някаква конкретна тема, а е по-скоро за всичко, за което се сетите  да че искате да поговорите. Докато новопридобитите ножове са нещо доста конкретизирано.
Затова предлагам този раздел "НОВИ ПРОДОБИВКИ" да премине в подфорум "ОБЪЖДАНЕ НА НОЖОВЕ"...

Дори под заглавието на самия подфорум е написано:

Обсъждане на ножове...
Въпроси за покупка, сравнения на различни модели, хвалене с нови придобивки...
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Неактивен GIBI

• Старо куче
  • Потребителско име: Гиби
  • Публикации: 334
  • Reputation Power: 10
  • GIBI няма влияние.
Според мен идеята е добра!  :yes:

Активен МИНЧО

• Напреднал
  • Публикации: 343
  • Reputation Power: 16
  • МИНЧО няма влияние.
  • диагностициран
Така предлагаш, защото не си прочел какви са новите придобивки. Ако бяха само ножове, може и да има резон.
Радостта от ниската цена трае много по-кратко, от разочарованието от ниското качество!

Неактивен N__N__R

• Напреднал
  • Публикации: 388
  • Reputation Power: 12
  • N__N__R няма влияние.
  • диагностициран
Ами да, в повечето случаи, новите придобивки са ножове, но далеч не са само това :)

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • Публикации: 550
  • Reputation Power: 32
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
И без това доста се пише в тая тема - според мен си е съвсем на място.
А пък и докато е в общи приказки модераторите няма да има нужда да следят дали всеки пише по темата.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен ovit

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 141
  • Reputation Power: 13
  • ovit няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: ovitoo
Аз също мисля , че темата за новите придобивки (каквито и да са те) е една от темите за споделяне и получаване на похвали,възхвали,възклицания и т.н., но не и за сериозни обсъждания на каквото и да било и мястото и е там където е.
Днес хората знаят цената на всичко, но не и стойността на каквото и да било."
       Оскар Уайлд.

Активен ICE

• Ледения
  • Старо куче
  • Публикации: 914
  • Reputation Power: 159
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice