Автор Тема: Относно откровено провокативната тема на Black Wolf за продажба на форумен нож  (Прочетена 7473 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • Публикации: 550
  • Reputation Power: 32
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos

Първо с ножа, ами никой на никого не може да забрани да прави каквото си ще. Това с увеличената цена не е било редно, но продажбата на вещ, която не ти допада си е ок. Ако модераторите сметнат, че нещо не е редно (колкото и да е отражение на обществото форума, все пак той си има собственици за разлика от обществото и те могат да си позволят да решават някои неща), да взимат мерки без да се обясняват много-много и то на публично място като това.

Мисля, че достойнството на всеки човек трябва да се пази и такива раздувки на разни въпроси са неуместни. Първата тема достигна гротескни размери и на мен също, като четящ потребител, започна леко да ми става смешно как хората си наумяват едно и си го повтарят отново, и отново, и отново, сякаш е станал някакъв глобален проблем, а фактически на никого не е било навредено по какъвто и да е било начин. Като имаш някаква "власт" и смяташ, че нещо не е уместно, триеш темата, предупреждаваш потребителя и толкоз.

Та в светлината на това, че всичко вече доби такива размери, че чак взе да става смешно, на мен майтапа на Black Wofl даже ми допадна. Не знам, може да ми е изкривено чувстото за хумор нещо или просто не го намерих за обидно отново просто, защото не познавам лично тези потребители. Ми то си беше за смях. Можеше всички да го обърнат на смях и с това да се приключи. Да не говорим, че причината за заключването на уж провокативната тема беше .... некоректно свалена / качена цена?! Та това си беше тема-шега, как може за причина да се заключва тема и т.н. да се дава правило, което не е нарушено, първо защото продажба изобщо не е имало?! (не си спомням дали беше точно така, а сега пък не мога да намеря темата)

Тази тема тук е поредното продължение на сагата, което няма да доведе до нищо, а просто думи, думи, думи, думи.

Еми, съжалявам, смешна ми е цялата тази история. На фона на всичко, което се случва по света и у нас, на фона на стотиците умиращи и разболяващи се на ден, вие сте седнали да се разправяте за някакъв си нож, при това ЧУЖД. Темите се роят, вече ми прилича на сапунка - тоя каза това, оня направи това, ама пък третият нямал морал и т.н. Пък после - жените приказвали много ;D
Първо - темата с ножът, мисля че я приключихме и няма нужда да се обсъжда повече.

Второ - колежке, като не си дочела е добре да се върнеш и да прочетеш. За да не търсиш ще ти го цитирам мнението на пусналият темата за продажба:
Е, бързо ме разкрихте.  ;)
Абе на последната сбирка си приказвахме за такава тема, ама то стана много явно...

Всъщност наистина се продаваШЕ един нож, който остана след като моя руснак писа, че се отказва. Но разбира се на редовната му цена. И вече е уговорен.

Вальо, трий го това цялото.

Темата не беше заключена заради нарушение на правилата, а защото ОП-то така пожела. Изписах достатъчно точно и ясно защо съм заключил темата и защо има предупреждение. Това, че се пусна обява за стока, която всъщност не се продава няма да го коментирам.

Колкото до смешното - смешно е, защото винаги се намира някой, който да си направи кефа за сметка на разнородните характери във форума.
Прекрасен пример - дойде Вълчо, хвърли бомбата и сега стои, чете и гледа сеир.
И тая тема е за катинар, но ще стане малко по-късно.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1050
  • Reputation Power: 51
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Да,наистина някои хора са готови на всякакви щуротии когато им е скучно,особено в неделя след обяд ;D! ;D !Темата на вълчо беше излишна и неуместна,както и породената от нея дискусия,но както виждаме не пречи да ги предъвчем отново нещата!Аз като човек пил с вълчо на една маса,както се спомена напред в темата,колкото и да е чудно не одобрявам действията му,както предполагам и други дето не са си пили бирата с него,но не виждам как това може да има отношение към модераторската работа!?С две думи представител на Софийската група се е изцепил,модератора от Бургас не го е отразил,и затова е виновно Софийското лоби??Нещо почва да ми убягва странната логика на някои господа,да не говорим че и теми от подобен характер рязко ми омръзнаха!Много е тъпо,когато доста време актуалните теми във форума са свързани с подобни проблеми,още по тъпо е когато си ги създаваме сами! :nabira:

Неактивен кмета66

• Редовен
  • Публикации: 2
  • Reputation Power: 1
  • кмета66 няма влияние.
  • диагностициран
Абе отдавна разправям аз, че ви е време за нов форум ама няма кой да чуе :D :D :D

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Време е,ама да го спретнат тия дето правят делбите на нови и стари,на наши и ваши и т.н. ;D Оказа се,че още не може да се изчистим от тая плява,и вероятно никога няма,дори и форумите да станат 16 ;D

Неактивен C A III O

• Почти вълк
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 151
  • Reputation Power: 0
  • C A III O покрил се в гората.
Да, наистина много интриги станаха в този форум, за протокола моля да се отбележи,
че се премествам в BG-Mamma форума, ако някой има забележки към мен, моля на ЛС
Чао
Страхливият умира всеки ден, смелият само веднъж.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • Публикации: 550
  • Reputation Power: 32
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Да, наистина много интриги станаха в този форум, за протокола моля да се отбележи,
че се премествам в BG-Mamma форума, ако някой има забележки към мен, моля на ЛС
Чао
В кой от двата, че и те се разцепиха, Саше?
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 715
  • Reputation Power: 42
  • seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...seiko някой ден ще бъде някой...
  • диагноза - жив селянин
Принципната безпринципност никога не ми е била по вкуса, а определено смятам, че принципите трябва да се спазват и то от всички. Отдавна се убедих, че това не е по силите на много хора, затова ще се опитам да го направя аз.
В тази тема си позволих неприемливи и граничещи с обида категоризации, нападки и обвинения към почитан форумен потребител, които в крайна сметка се оказа, че съм направил съвсем неоснователно и преднамерено, в нарушение на форумния правилник:

"1.4. Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат мнението ще бъде редактирано или отстранено от темата. Потребителските имена на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*" или мненията ще бъдат изтривани."

Понеже никой модератор не се сети или не посмя да вземе предвид този факт, а правилата така или иначе са, за да се спазват, си самоналагам едномесечен БАН с опция за продължение, за да преосмисля на спокойствие отношението си към форумните принципи. За втори път се окозва, че съм в голяма грешка, по отношение на преценката си и явно нещо не е наред. Не очаквам чудеса от себе си в тази насока, но поне ще охладя малко ентусиазма си, пък и ще ви спестя доста от досадните ми, дълги и трудно разбираеми драсканици.
Още веднъж се извинявам за отнетото време!
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

highlander

• Гост
Като чета темата, виждам само проблемите за които говорех още при основаването на форума. Същите и някои други, както и провалилият се вот на доверие, бяха причината да напусна всякакви управленски позиций. Форумът си цъка, беше репликата по онова време. Е тя и бомбата цъка заложена на много места. Честито господа, берем плодовете на несвършена работа.  :nabira:

Неактивен poison

• Редовен
  • Публикации: 70
  • Reputation Power: 4
  • poison няма влияние.
  • диагностициран
Верно много се впрегнахте,той Вълка от време на време се изтропва някъде ,но това си го знаете.Примери няма да давам ,че ще замеся и някой друг форум ,и ще се оплетат съвсем нещата.Давай те го по весело ,приятелите не живеят във вашия компютър.
Оп сетих се и друго- как да натрупам 32 часа  да ми се отвори раздела с търговийката ,та да мога да лъзна и аз нещо на пазара.
 :nabira: Айде и приятна вечер на всички.

Неактивен popayo

• Редовен
  • Публикации: 26
  • Reputation Power: 2
  • popayo няма влияние.
  • диагностициран
Абе отдавна разправям аз, че ви е време за нов форум ама няма кой да чуе :D :D :D

+1

Ще се роят като мухи, и ще загиват като такива.
 колко политически партии се появиха и изчезнаха? всичко е политика(изгода) за някого, та така и тук!
  скоро ще има нов форум, нов нарушител, нов 'наш' човек и така докато свят светува, просто човек така е устроен...

Наздраве по случай новата седмица! :nabira:

Krasias

• Гост
Когато атовете се ритат, магаретата стоят на страни.
Моля, новобранците като мен да не се обаждат ,защото това е спор на тези ,които са направили и развили този хубав форум. Все още сме гости в това семейство и не е редно да даваме акъл как да живеят домакините. Може да имаме свое мнение, да виждаме кой какъв е, но не е редно да наливаме масло в огъня.  :nabira:

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Старо куче
  • Публикации: 418
  • Reputation Power: 54
  • servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Време е,ама да го спретнат тия дето правят делбите на нови и стари,на наши и ваши и т.н. ;D Оказа се,че още не може да се изчистим от тая плява,и вероятно никога няма,дори и форумите да станат 16 ;D
Няма да правя нови форуми, но си стоя зад думите, че има наши и ваши...
Примери не ми се ровят има достатъчно, както и не се числя нито към едните, нито към другите. Пиша си и в трите форума и хич не ми дреме, кой какво си мисли. Не ми харесват някои неща както тук, така и по другите форуми и когато реша си го казвам. И какво по дяволите е ОП?
Виж Овчаря много точно го каза, тия ОС на УС, ОП-та и прочие абревиатури, удивително приличат на едни други от близкото минало БКП на КПСС  ;D
П.п. тертипа на форума си е в такъв стил, иначе просто си мрънкам или казано с езика на някои хора ЕФЕТИПСМ  :nabira:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен popayo

• Редовен
  • Публикации: 26
  • Reputation Power: 2
  • popayo няма влияние.
  • диагностициран
Когато атовете се ритат, магаретата стоят на страни.
Моля, новобранците като мен да не се обаждат ,защото това е спор на тези ,които са направили и развили този хубав форум. Все още сме гости в това семейство и не е редно да даваме акъл как да живеят домакините. Може да имаме свое мнение, да виждаме кой какъв е, но не е редно да наливаме масло в огъня.  :nabira:

няма проблем! вземам си бележка.

макар, че доста си се развихрил в една подобна тема, сега да апострофираш тук не е по 'новобрански'.
 п.с. без лоши чувства
 :nabira:

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Стояне,най малко пък теб съм визирал,ама щом си се припознал няма да ти троша хатъра ;)!Прочети няколко мъдри поста по нагоре, и ще се сетиш какво имам предвид ;)!

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Старо куче
  • Публикации: 418
  • Reputation Power: 54
  • servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.servantesss на прага да бъде приет.
  • диагностициран
?С две думи представител на Софийската група се е изцепил,модератора от Бургас не го е отразил,и затова е виновно Софийското лоби??Нещо почва да ми убягва странната логика на някои господа....
Иво, знаеш, че те уважавам, ама понеже конкретно мен визираш, да те попитам само колко от Софийското лоби е в УС и ОС като процент..... айде не ми казвай че ако темата я беше отворил някой друг, нямаше да има веднага тежки санкции ама понеже е някой с който си пиете бирата има момент на снизхождение.... ако искаш си криви душата ама си е така  :nabira:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice