Автор Тема: Manly - за марката  (Прочетена 70064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 958
  • Reputation Power: 1165
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
Manly - за марката
« Отговор #675 -: 11 Май, 2018, 20:56:32 »
Това ще е цената на другаря за БГ,просто още не е качен на сайта. Който има интерес да звъни на телефоните на сайта :nabira:
А дали ще се произвежда и с друга стомана?
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1119
  • Reputation Power: 526
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #676 -: 11 Май, 2018, 21:23:14 »
Другаря ,засега не се предвижда с други стомани ;)

Неактивен zlatolin

• Един от вас, но нищо повече от вас.
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 599
  • Reputation Power: 405
  • zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #677 -: 16 Май, 2018, 11:22:24 »
Манли drugar - вече е в колекцията  :yahoo: ножа изглежда и се усеща в ръката като здрав, удобен и надежден.
Благодарности на Ивеца за съдействието!
"Злой чечен ползет на берег, точит свой кинжал ... "

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.iivetza на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #678 -: 16 Май, 2018, 11:38:28 »
Няма ли да го снимаш  :nabira:

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #679 -: 16 Май, 2018, 12:18:24 »
Няма ли да го снимаш  :nabira:

Само да остане време и ще кача снимки  :nabira:

Неактивен f(x)dx

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 83
  • Reputation Power: 241
  • f(x)dx някой го чете.f(x)dx някой го чете.
  • любопитен
Manly - за марката
« Отговор #680 -: 19 Май, 2018, 23:11:31 »
Вчера бях в армс.бг да си купя едно куду.
видях, че имат от модела Другар с черна, зелена и вранжева дръжка.
Повъртях го малко в ръце -  мноого удобно ножче. Ще се заприхождава.

Неактивен angel

• Старо куче
  • Публикации: 406
  • Reputation Power: 85
  • angel няма влияние.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #681 -: 19 Май, 2018, 23:22:26 »
А как беше дебелината на скоса над РР?  Обърна ли внимание?

Неактивен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 285
  • Reputation Power: 421
  • ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #682 -: 20 Май, 2018, 00:04:45 »
А как беше дебелината на скоса над РР?  Обърна ли внимание?

Моят е много тънък, 0.4

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #683 -: 20 Май, 2018, 12:17:32 »
Всички ще са сведени максимално тънко! "Манли", винаги са имали за приоритет, да предлагат добре режещи ножове!

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #684 -: 20 Май, 2018, 13:39:40 »
Потвърждавам, че острието на drugar е тънко сведено, изглежда ще е добър резак.

Активен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 900
  • Reputation Power: 203
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
Manly - за марката
« Отговор #685 -: 21 Май, 2018, 10:42:01 »
Изец, това ли са цветовете Г10 с които се предлагат Другар и Wasp? Заръчал съм на бащата следващия път когато е при вас на визита да поръча по едно оранжево, но знам ли може да има и по интересни цветове...

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #686 -: 21 Май, 2018, 11:20:06 »
Черно, червено, оранжево, милтари зелено и за другара, мисля че има и сиво черно. Засега това са цветовите опции.

victork

• Гост
Manly - за марката
« Отговор #687 -: 21 Май, 2018, 12:17:15 »
Хубав, универсален нож... Но имам едно питане, макар и маловажно. Модела е "Другар", а на снимките в армс-бг ножовете имат лого, различно от това на Менли и допълнителен надпис "WANGER", ако го чета правилно.

Таа... Може би това е поръчка за някой дистрибутор или магазин. Има ли вариант да си взема бройка, която си е с логото само на Менли, без тези допълнителни надписи? ::)

Неактивен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 285
  • Reputation Power: 421
  • ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #688 -: 21 Май, 2018, 12:23:02 »
Хубав, универсален нож... Но имам едно питане, макар и маловажно. Модела е "Другар", а на снимките в армс-бг ножовете имат лого, различно от това на Менли и допълнителен надпис "WANGER", ако го чета правилно.

Таа... Може би това е поръчка за някой дистрибутор или магазин. Има ли вариант да си взема бройка, която си е с логото само на Менли, без тези допълнителни надписи? ::)

Обади им се, моят е с логото на Manly :)

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #689 -: 21 Май, 2018, 13:13:18 »
От тук нататък, другаря ще е с настоящите надписи! Както споменах по рано, модела е поръчка на Дирг Вангер, и неговото брандиране е приоритет. На петата ще има малък надпис манли, другите надписи са по изискванията на поръчителя! Изключения не вярвам да се правят, но най сигурно да се звънне и да се пита управата на фирмата!

Неактивен rodolit

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 5
  • Reputation Power: 10
  • rodolit няма влияние.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #690 -: 07 Юни, 2018, 21:27:29 »

Неактивен rodolit

• Новобранец
  • *
  • rodolit няма влияние.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #691 -: 07 Юни, 2018, 21:41:25 »
 От Manly ми казаха, че ножката WASP освен със стоманата CPM S90V, ще го пуснат скоро и със стомана Sandvik 12C27

Активен ГЕРГИ

• Пират
  • Редовен
  • Публикации: 65
  • Reputation Power: 32
  • ГЕРГИ няма влияние.
  • СЪ НАМИ БОГЪ
  • Скайп: НЯМАМ
Manly - за марката
« Отговор #692 -: 08 Юни, 2018, 06:45:17 »
От Manly ми казаха, че ножката WASP освен със стоманата CPM S90V, ще го пуснат скоро и със стомана Sandvik 12C27
и каква ще е цената ?
Времето е в нас , и ние сме във времето  ! То нас обръща , и ние него обръщаме !

Васил Иванов Кунчев - ЛЕВСКИ

Неактивен rodolit

• Новобранец
  • *
  • rodolit няма влияние.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #693 -: 08 Юни, 2018, 07:22:28 »
Още не е калкулиран окончателно, но Иван Аврамов от Менли каза, че ще е по-достъпна

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 510
  • Reputation Power: 2692
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #694 -: 08 Юни, 2018, 12:23:27 »
Колеги, моля някой от собствениците на Drugar да сподели впечатления. Колегата Zlatolin е написал по-горе, че е тънко сведен, но няма конкретни мерки... Предполагаемо е резак, но все пак споделете как се справя в "бойни" условия. Пък ако някой спретне едно ревю, ма никак няма да се засегна... :D
« Последна редакция: 08 Юни, 2018, 12:42:35 от nikolai »
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #695 -: 08 Юни, 2018, 15:13:05 »
Манли Drugar е наистина добре светен резак. Много ергономична дръжка. По гърба острието има достатъчна дебелина за да бъде здраво, изглежда солиден нож, наживо се преценява най-добре.
Нарязал съм само 1 бр луканка и останах доволен, но не съм го ползвал повече, защото скоро ще го пусна за продажба, по причина, че очаквам друг Drugar, с прахова стомана  :punk:  :nabira:

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #696 -: 08 Юни, 2018, 15:17:36 »
Манли Drugar е наистина добре светен резак. Много ергономична дръжка. По гърба острието има достатъчна дебелина за да бъде здраво, изглежда солиден нож, наживо се преценява най-добре.
Нарязал съм само 1 бр луканка и останах доволен, но не съм го ползвал повече, защото скоро ще го пусна за продажба, по причина, че очаквам друг Drugar, с прахова стомана  :punk:  :nabira:
Благодаря за инфото, колега! Някъде прочетох /май Ивеца беше писал/,че не се предвиждало да се прави с други стомани, сигурна ли ти е информацията? Защото и аз бих предпочел да го имам във вариант с прахова стомана.
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #697 -: 08 Юни, 2018, 15:24:12 »
Няма сигурация, но ... се надявам. Затова още не съм пуснал модела с Д-2 за продажба.

Неактивен angel

• Старо куче
  • Публикации: 406
  • Reputation Power: 85
  • angel няма влияние.
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #698 -: 08 Юни, 2018, 16:45:34 »
Ако съдим по снимките на ножа в армс-бг,  на гаранционната карта/сертификата има две отметки- 1.2379 и цпм-154

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Manly - за марката
« Отговор #699 -: 08 Юни, 2018, 16:57:30 »
Мда, прав си. Сега погледнах. Значи ще чакам да излезе с СРМ- 154. Когато- тогава... Не, че имам нещо против D2, но имам ножове със сходен размер и стомана и ми се иска нещо по така. Това не пречи някой да спретне ревю на настоящия модел.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice