Автор Тема: Арбалети  (Прочетена 68846 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЖИЖ

• Старо куче
  • Публикации: 163
  • Reputation Power: 59
  • ЖИЖ няма влияние.
  • диагностициран
Арбалети
« Отговор #375 -: 25 Септември, 2018, 18:41:20 »
значи къщата е защитена от стрели
няма да пробие талпата и да влезне вътре ;D
лошия моабет е за предпочитане пред хубавата работа

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1073
  • Reputation Power: 4104
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Арбалети
« Отговор #376 -: 25 Септември, 2018, 20:58:32 »
@Кукри
Че зависи, да, зависи,
Ама аз за конкретното "дърво" говорех - струва ми се, че еобработено до степен да на "пластмаса"...
Що не пробвА?  :D

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2893
  • Reputation Power: 15491
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #377 -: 25 Септември, 2018, 21:01:34 »
Трудно ще се навия да дупча 100 и кусур хилки браД  :) Дори да съм сигурен,че нищо няма да стане  ^-^
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #378 -: 13 Октомври, 2018, 15:32:51 »

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1182
  • Reputation Power: 2760
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
Арбалети
« Отговор #379 -: 13 Октомври, 2018, 15:39:04 »
Ами така е, ...... хора  без работа....!  ;) :D *palec*

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #380 -: 13 Октомври, 2018, 15:53:21 »
 Eдин ден да почивам и ми завидя ей :)
М/у другото,заредих го веднъж на ръка и не се наех повече.Корава машинка.

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1518
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
Арбалети
« Отговор #381 -: 14 Октомври, 2018, 07:54:44 »
Арбалета е много точен знам го от личен опит,само че на моя нямам дъмпери за спиране на тетивата :headbang:

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1073
  • Reputation Power: 4104
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Арбалети
« Отговор #382 -: 15 Октомври, 2018, 11:48:30 »
Менове,

Има ли разлика между
Манкунг Джагуар
EZ Jaguar 2 pro
И
EK Jaguar 2 pro

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #383 -: 15 Октомври, 2018, 12:01:06 »
Има козметични евентуално, иначе са еднакви.
Казвал съм ти как се "брандират",обикновено производителя е един.
Различни са предимно лепенките и окомплектовката.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #384 -: 15 Октомври, 2018, 12:02:01 »
Арбалета е много точен знам го от личен опит,само че на моя нямам дъмпери за спиране на тетивата :headbang:
Ако има отвори за винтовете,можеш да му сложиш.
И да няма,пак може :)

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 232
  • Reputation Power: 1066
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
Арбалети
« Отговор #385 -: 15 Октомври, 2018, 17:29:15 »
Много добре изглежда! И аз имам един Ягуар, ама е прадядото на този. Ще взема да му монтирам едни стопери, за да му вдигна самочувствието. 

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Горянин
Арбалети
« Отговор #386 -: 15 Октомври, 2018, 18:26:48 »
Много добре изглежда! И аз имам един Ягуар, ама е прадядото на този. Ще взема да му монтирам едни стопери, за да му вдигна самочувствието.
:D  :nabira:

Твоя е мк150,мисля.

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 232
  • Reputation Power: 1066
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
Арбалети
« Отговор #387 -: 15 Октомври, 2018, 18:38:46 »
 :nabira:  Сигурно, вече не му помня името, станаха 10 години откакто го имам. Всеки път като гледам твоите клипчета, се каня да го изкарам и да пострелям, но не стигам до там.  :)

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1518
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
Арбалети
« Отговор #388 -: 15 Октомври, 2018, 19:23:54 »
Ако има отвори за винтовете,можеш да му сложиш.
И да няма,пак може :)

Има отвори, само трябва да ми поръчам :nabira:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice