Автор Тема: Ножове LYNX CLAW  (Прочетена 43425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Punisher
  • Публикации: 229
  • Reputation Power: 3645
  • Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #375 -: 28 Декември, 2017, 19:53:13 »
сложи дробене на огъня и ще дойде по близо
Опасявах се да не дойдат нейните побратими, че тогава..., не знам!  :D

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!Сашко внушава благоговение!
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #376 -: 31 Декември, 2017, 17:00:12 »
Миналата година, на този ден, публикувах нов модел, Голиат, който за голямо мое удоволствие, се хареса!
Днес, като за последно, ще Ви покажа любимия ми модел Small Trapper. Имах разговор с колега от форума, който ме посъветва да увелича острието. Така се стигна до новата версия на модела, а именно Small Trapper L.

Стомана-N690Co (4 mm)
Обща дължина-185 мм
Дължина на острие-90 мм
Дръжка от къдрав кестен и 8 мм мозаечни пинове
ТО-Тинко Твърдост- 59-60 HRC

Благодаря на всички колеги, които ми се довериха през изминалата година. Притежавайки мое ножче, имате част от мен! Защото се стремя да компенсирам липсата на знания и умения с много желание и ентусиазъм! Дано нещата ми да си Ви харесали!
Искам да изкажа и огромната си признателност на Наско Николов и Майстор Тинко. Господа, благодарение на Вашата помощ, успях да сбъдна мечтата си толкова много пъти! Човечността и разбирането, с които се отнасяхте към мен, са пример за поведение! Майсторлъка Ви няма смисъл да го коментирам... Там всичко е ясно! :nabira:
Колеги, бъдете живи и здрави! Дано през следващата година да имаме много поводи за радост! Дай Боже, всички наши мечти да станат реалност! Благодаря Ви за всичко!
Гордея се, че съм част от Блейдфорум!  :punk:

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #377 -: 31 Декември, 2017, 21:19:10 »
Ножът не е наличен за продажба.

Неактивен Stutzi

• РОНИН без меч.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 571
  • Reputation Power: 3781
  • Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #378 -: 11 Февруари, 2018, 08:59:41 »
За мен това са много красиви,удобни и ползвателни ножове.Правени със позитивно настроение.Надявам се да има нови модели във размери Trapper XL и XXL.

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #379 -: 13 Февруари, 2018, 14:55:53 »
И отново едно Траперче... Този път, върха на ножа е леко “вирнат нагоре“, по желание на клиента!  :nabira:

Стомана-1.4112 (4.5 мм)
Обща дължина-215 мм
Дължина на острие-100 мм
Дръжка от абанос, 8 мм мозаечен пин, 4 мм месингови пинове и тръбичка от месинг
ТО Тинко-59 HRC

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2923
  • Reputation Power: 20466
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #380 -: 13 Февруари, 2018, 15:09:11 »
Подходяща стомана сте му избрали.
За такъв нож е супер.
А ножчето е юбавинка.
Собственика да черпи приятелите.За хубавите неща се черпи  :)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #381 -: 13 Февруари, 2018, 15:14:58 »
Подходяща стомана сте му избрали.
За такъв нож е супер.
А ножчето е юбавинка.
Собственика да черпи приятелите.За хубавите неща се черпи  :)
Благодаря ти!
Жив и здрав!  :nabira:

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #382 -: 29 Юни, 2018, 16:42:39 »
За жалост, доста от снимките ми ги няма! Ще се постарая да кача отново всичко.
И за да не съм off...  :karane:

Стомана-N690Co (4,2 мм)
Обща дължина-215 мм
Дължина на острие-105 мм
Дръжка от абанос, мозаечен пин и тръбичка
ТО-Тинко 59-60 HRC

Неактивен Zagy

• нафтения
  • Старо куче
  • Публикации: 751
  • Reputation Power: 585
  • Zagy на прага да бъде приет.Zagy на прага да бъде приет.Zagy на прага да бъде приет.Zagy на прага да бъде приет.Zagy на прага да бъде приет.
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #383 -: 29 Юни, 2018, 20:23:23 »
Тоя е станал страхоооотен :) Направо бижу  :nabira:
Si non confectus, non reficiat.

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #384 -: 29 Юни, 2018, 21:23:39 »
Тоя е станал страхоооотен :) Направо бижу  :nabira:
Благодаря ти!  :nabira:
Старах се като за последно.

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #385 -: 30 Юни, 2018, 18:12:18 »
Ножът не е наличен за продажба. Скоро ще пътува към новия си собственик.  :nabira:

Неактивен murphy

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 37
  • Reputation Power: 75
  • murphy няма влияние.
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #386 -: 03 Юли, 2018, 14:51:05 »
Ножът е при мен, и снимките (особено моите) реално не могат да предадат достойнствата му.
Страхотна визия, качество на изработка, нож който ще ми бъде приятно да нося със себе си при всяка възможност.
Благодаря Сашко, жив и здрав!
 :nabira:

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #387 -: 03 Юли, 2018, 15:22:10 »
Ножът е при мен, и снимките (особено моите) реално не могат да предадат достойнствата му.
Страхотна визия, качество на изработка, нож който ще ми бъде приятно да нося със себе си при всяка възможност.
Благодаря Сашко, жив и здрав!
 :nabira:
Радвам се, че с труда ми съм успял да зарадвам някой друг!
Благодаря ти, че ми се довери!  :nabira:
Бъди жив и здрав!

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #388 -: 13 Септември, 2018, 14:35:42 »
Същото ножче, както горното, но този път е с дръжка от палисандър.
А..., и е 62 HRC.  :punk:

Активен Alexdin

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 87
  • Reputation Power: 47
  • Alexdin няма влияние.
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #389 -: 16 Септември, 2018, 13:47:32 »
        Ножът очевидно е създаден с много желание и просто грее ! Щастлив съм ,че притежавам нож от Александър Александров !                                               

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #390 -: 16 Септември, 2018, 14:14:26 »
        Ножът очевидно е създаден с много желание и просто грее ! Щастлив съм ,че притежавам нож от Александър Александров !                                                (Щракни за да видиш изображението.)
Удоволствието е изцяло мое!  :nabira:
Благодаря ти, че за пореден път ми се довери!

Неактивен Stutzi

• РОНИН без меч.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #391 -: 16 Септември, 2018, 15:19:53 »
Много красив нож.Дръжката от палисандър придава много приятен характер на ножа.

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #392 -: 23 Октомври, 2018, 17:58:05 »
Здравейте!
Скоро ще кача и по-хубави снимки, надявам се! Просто исках да покажа това зверче!  :punk:
« Последна редакция: 23 Октомври, 2018, 18:10:07 от Сашко »

Неактивен okapi

• Пират
  • Напреднал
  • Потребителско име: ГЕРГИ
  • Публикации: 96
  • Reputation Power: 40
  • okapi няма влияние.
  • Орлите умират в бой !
  • Скайп: НЯМАМ
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #393 -: 23 Октомври, 2018, 18:10:31 »
Здравейте!
Скоро ще кача и по-хубави снимки, надявам се! Просто исках да покажа това зверче!  :punk:
(Щракни за да видиш изображението.)
Ще се продава ли ? Уникат е  :yikes: :nabira:
Да , счупих колесника , защото аз летя . Вие не можете да го счупите , защото не можете да летите !

капитан Димитър Списаревски .

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #394 -: 23 Октомври, 2018, 18:13:43 »
Ще се продава ли ? Уникат е  :yikes: :nabira:
Ножът е наличен за продажба. Ако на някой му хареса, с радост ще му го продам!  *palec*

Неактивен Сашко

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #395 -: 23 Октомври, 2018, 18:26:28 »
Една малко по-художествена!   :D  :karane:

Неактивен Stutzi

• РОНИН без меч.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #396 -: 23 Октомври, 2018, 18:34:42 »
Красив нож.

Неактивен okapi

• Пират
  • Напреднал
  • Потребителско име: ГЕРГИ
  • Публикации: 96
  • Reputation Power: 40
  • okapi няма влияние.
  • Орлите умират в бой !
  • Скайп: НЯМАМ
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #397 -: 23 Октомври, 2018, 18:42:46 »
Ножът е наличен за продажба. Ако на някой му хареса, с радост ще му го продам!  *palec*
Пиши ми на лично колко искаш за зверчето !  :nabira:
Да , счупих колесника , защото аз летя . Вие не можете да го счупите , защото не можете да летите !

капитан Димитър Списаревски .

Неактивен Франко

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 174
  • Reputation Power: 48
  • Франко няма влияние.
  • диагностициран
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #398 -: 23 Октомври, 2018, 20:27:05 »
Пиши и някакви ТТ данни де :)
Хубав нож!

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3483
  • Reputation Power: 46403
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Ножове LYNX CLAW
« Отговор #399 -: 23 Октомври, 2018, 20:33:35 »
Пиши и някакви ТТ данни де :)
Хубав нож!
Определено!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice