Автор Тема: Препоръка относно подредбата и темите  (Прочетена 1454 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BuKToP

• Старо куче
  • Потребителско име: victork
  • Публикации: 145
  • Reputation Power: 3
  • BuKToP няма влияние.
  • диагностициран
Привет на всички и първо искам да кажа, че ако модераторите преценят, може да изтрият или заключат темата... Само споделям мнение.

Още когато се регистрирах във форума забелязах това объркване, с което в последствие свикнах и сега зная коя тема къде се намира. Но ако модераторите преценят и внесат малко подредба, си мисля, че би било полезно за новодошлите... В общи линии говоря за две неща:

1. Темите на отделните майстори и техните ножове. Например в момента, в раздел "Изработка на ножове" виждам темите на KirilVM, Iivetsa, RAZORBLADE. В съседния раздел "Ръчно изработени ножове" пък виждам темите на Тинко, Тошко, Николов, Silverman, GogoTattoo, Manowar, Webe, Limonad и т.н... Всъщност там виждам и втора тема на Ясен (RAZORBLADE), но нямам си и понятие защо. Не мислите ли, че темите на всички майстори трябва да са на едно място (в един раздел)? Да, възможно е самите заглавия на разделите да са малко по-общи и не казвам, че отделния майстор е пуснал своята тема в грешен раздел. Но би било доста по-подредено, ако са на едно място (лично мнение).

2. На второ място винаги ме е обърквало мястото на темата "Нови придобивки", която в момента се намира в раздел "Общи приказки". Отново не казвам, че мястото на темата е грешно избрано. Но в тази тема 90% от новите "придобивки" са ножове. Но дори и темата да е в правилния раздел, то заглавието й много прилича на описанието на раздела "Обсъждане на ножове", което гласи:
Цитат
Въпроси за покупка, сравнения на различни модели, хвалене с нови придобивки...
Излиза, че ще се хвалим с нови придобивки в раздел "Обсъждане на ножове", а всъщност едноименната тема е в "Общи приказки". Може би е редно да се промени пояснението, например:
Цитат
Теми за покупка, сравнения на различни модели, хвалене с нови ножове...
Позволих си да променя и "въпроси" с "теми", тъй като не мисля, че раздела е само за въпроси.

Пак казвам, че написаното от мен няма за цел да обвини някого. Просто към момента мисля, че тези две малки подробности подвеждат. И са объркващи за новодошлите.

:nabira:

Активен НикикиН

• Старо куче
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 263
  • Reputation Power: 64
  • НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!
  • мераклия
Препоръка относно подредбата и темите
« Отговор #1 -: 17 Август, 2015, 09:56:26 »
Привет на всички и първо искам да кажа, че ако модераторите преценят, може да изтрият или заключат темата... Само споделям мнение.

Още когато се регистрирах във форума забелязах това объркване, с което в последствие свикнах и сега зная коя тема къде се намира. Но ако модераторите преценят и внесат малко подредба, си мисля, че би било полезно за новодошлите... В общи линии говоря за две неща:

1. Темите на отделните майстори и техните ножове. Например в момента, в раздел "Изработка на ножове" виждам темите на KirilVM, Iivetsa, RAZORBLADE. В съседния раздел "Ръчно изработени ножове" пък виждам темите на Тинко, Тошко, Николов, Silverman, GogoTattoo, Manowar, Webe, Limonad и т.н... Всъщност там виждам и втора тема на Ясен (RAZORBLADE), но нямам си и понятие защо. Не мислите ли, че темите на всички майстори трябва да са на едно място (в един раздел)? Да, възможно е самите заглавия на разделите да са малко по-общи и не казвам, че отделния майстор е пуснал своята тема в грешен раздел. Но би било доста по-подредено, ако са на едно място (лично мнение).

..............................

Пак казвам, че написаното от мен няма за цел да обвини някого. Просто към момента мисля, че тези две малки подробности подвеждат. И са объркващи за новодошлите.

:nabira:

По повод първото запитване и аз съм съгласен с теб,че е малко объркващо първоначално и може да се направят нови формулировки на под разделите в темата за ножоправене,което ще обедини някои подтеми и ще премести други от двата раздела.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice