Автор Тема: Препоръка относно подредбата и темите  (Прочетена 1541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BuKToP

• Старо куче
  • Потребителско име: victork
  • Публикации: 146
  • Reputation Power: 3
  • BuKToP няма влияние.
  • диагностициран
Привет на всички и първо искам да кажа, че ако модераторите преценят, може да изтрият или заключат темата... Само споделям мнение.

Още когато се регистрирах във форума забелязах това объркване, с което в последствие свикнах и сега зная коя тема къде се намира. Но ако модераторите преценят и внесат малко подредба, си мисля, че би било полезно за новодошлите... В общи линии говоря за две неща:

1. Темите на отделните майстори и техните ножове. Например в момента, в раздел "Изработка на ножове" виждам темите на KirilVM, Iivetsa, RAZORBLADE. В съседния раздел "Ръчно изработени ножове" пък виждам темите на Тинко, Тошко, Николов, Silverman, GogoTattoo, Manowar, Webe, Limonad и т.н... Всъщност там виждам и втора тема на Ясен (RAZORBLADE), но нямам си и понятие защо. Не мислите ли, че темите на всички майстори трябва да са на едно място (в един раздел)? Да, възможно е самите заглавия на разделите да са малко по-общи и не казвам, че отделния майстор е пуснал своята тема в грешен раздел. Но би било доста по-подредено, ако са на едно място (лично мнение).

2. На второ място винаги ме е обърквало мястото на темата "Нови придобивки", която в момента се намира в раздел "Общи приказки". Отново не казвам, че мястото на темата е грешно избрано. Но в тази тема 90% от новите "придобивки" са ножове. Но дори и темата да е в правилния раздел, то заглавието й много прилича на описанието на раздела "Обсъждане на ножове", което гласи:
Цитат
Въпроси за покупка, сравнения на различни модели, хвалене с нови придобивки...
Излиза, че ще се хвалим с нови придобивки в раздел "Обсъждане на ножове", а всъщност едноименната тема е в "Общи приказки". Може би е редно да се промени пояснението, например:
Цитат
Теми за покупка, сравнения на различни модели, хвалене с нови ножове...
Позволих си да променя и "въпроси" с "теми", тъй като не мисля, че раздела е само за въпроси.

Пак казвам, че написаното от мен няма за цел да обвини някого. Просто към момента мисля, че тези две малки подробности подвеждат. И са объркващи за новодошлите.

:nabira:

Активен НикикиН

• Старо куче
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 316
  • Reputation Power: 103
  • НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.НикикиН има аура около него.
  • мераклия
Препоръка относно подредбата и темите
« Отговор #1 -: 17 Август, 2015, 09:56:26 »
Привет на всички и първо искам да кажа, че ако модераторите преценят, може да изтрият или заключат темата... Само споделям мнение.

Още когато се регистрирах във форума забелязах това объркване, с което в последствие свикнах и сега зная коя тема къде се намира. Но ако модераторите преценят и внесат малко подредба, си мисля, че би било полезно за новодошлите... В общи линии говоря за две неща:

1. Темите на отделните майстори и техните ножове. Например в момента, в раздел "Изработка на ножове" виждам темите на KirilVM, Iivetsa, RAZORBLADE. В съседния раздел "Ръчно изработени ножове" пък виждам темите на Тинко, Тошко, Николов, Silverman, GogoTattoo, Manowar, Webe, Limonad и т.н... Всъщност там виждам и втора тема на Ясен (RAZORBLADE), но нямам си и понятие защо. Не мислите ли, че темите на всички майстори трябва да са на едно място (в един раздел)? Да, възможно е самите заглавия на разделите да са малко по-общи и не казвам, че отделния майстор е пуснал своята тема в грешен раздел. Но би било доста по-подредено, ако са на едно място (лично мнение).

..............................

Пак казвам, че написаното от мен няма за цел да обвини някого. Просто към момента мисля, че тези две малки подробности подвеждат. И са объркващи за новодошлите.

:nabira:

По повод първото запитване и аз съм съгласен с теб,че е малко объркващо първоначално и може да се направят нови формулировки на под разделите в темата за ножоправене,което ще обедини някои подтеми и ще премести други от двата раздела.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice