Автор Тема: Olight S1 Baton - кратък обзор  (Прочетена 37329 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2818
  • Reputation Power: 3205
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Olight S1 Baton - кратък обзор
« Отговор #300 -: 18 Май, 2017, 21:18:10 »
Това го бях писал на колега на лични,справи се от раз.
Малко по-добре обяснено:

Махаш внимателно горното фолио,откъм + и ма пластмасова шайбичка и самото "бутонче" под нея.За него е хваната медната пластинка която ходи до - са,там е и платката,запоени са ,но се махат лесно.Пластинката е свободна.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1151
  • Reputation Power: 326
  • batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.
  • диагностициран
« Отговор #301 -: 18 Май, 2017, 21:28:01 »
Ако е до лепенето на разни железарии по капачката, ако не ти трябва тоя магнит, мисля, че можеше да се махне, да кажат по-запознатите. Тогава няма да има и нужда от калъф.

Неактивен tbk515

• VVN
  • Редовен
  • Публикации: 21
  • Reputation Power: 14
  • tbk515 няма влияние.
  • Съмнителен
« Отговор #302 -: 18 Май, 2017, 21:41:55 »
@Kukriblade, разбрах ти мисълта след като изгледах 2-3 клипа. Утре на бял ден ще прежаля едната батерия.
Въпрос, отново: след като махна защитата, ще има ли видимо отслабване на силата на светене, спрямо разреждането на батерията?
 :nabira:
Място за Вашата реклама!

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2818
  • Reputation Power: 3205
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
« Отговор #303 -: 18 Май, 2017, 21:56:44 »
Няма да ти гасне рязко и ще ти намалява силата на светене,ако я оставиш прекалено дълго,но бутона сигнализира,като дойде време за зареждане.Така че нямаш проблем.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен tbk515

• VVN
  • Редовен
  • Публикации: 21
  • Reputation Power: 14
  • tbk515 няма влияние.
  • Съмнителен
« Отговор #304 -: 21 Май, 2017, 10:58:13 »
Такааа ... малко офтоппик ...
Днес махнах защитата на едната KeepPower батерия, но се сбъсках с проблема, че моя термосвиваем шлаух неможе да се свие до нужния размер. Поръчван е от Китайско за 18650 батериите ми и е с ширина 29-30мм. С въпросния не мога да получа равномерно свиване или пък се спуква.
Дайте предложение откъде да си взема термосвиваем шлаух за 16340 батерии? В БГ токаджийските магазини съм виждал такова фолио, но според снимките е от дебелото! С какъв шлаух си изолирате вашите тънки батерии?

По между другото в петък взех една обикновена батерия CR123 и осезаемо по-малко свети фенерчето.
Надявам се, че с по-горното не съм много офтопик!
Място за Вашата реклама!

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1562
  • Reputation Power: 5624
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #305 -: 21 Май, 2017, 11:37:46 »

По между другото в петък взех една обикновена батерия CR123 и осезаемо по-малко свети фенерчето.
Надявам се, че с по-горното не съм много офтопик!

Така е, RCR ката качва лумените със около 150 отгоре  ;)

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 959
  • Reputation Power: 12902
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #306 -: 21 Май, 2017, 20:48:54 »
Аз защо съм останал с впечатлението, че с CR свети повече, отколкото с RCR (без да съм сравнявал)? ::)
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3390
  • Reputation Power: 15486
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #307 -: 21 Май, 2017, 20:51:53 »
Аз защо съм останал с впечатлението, че с CR свети повече, отколкото с RCR (без да съм сравнявал)? ::)
С CR123 свети близо три пъти по-дълго, но заради 3,7V, 16340 дава повече ток и лумени.

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 959
  • Reputation Power: 12902
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #308 -: 21 Май, 2017, 21:27:54 »
Благодаря...  :nabira:
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1151
  • Reputation Power: 326
  • batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.
  • диагностициран
« Отговор #309 -: 22 Май, 2017, 12:01:13 »
При някои други модели на Olight обаче, например S30R и S30RII, се получаваше обратният ефект - с 2бр. CR123A даваха повече лумени, отколкото с 1бр 18650.

Активен dellman

• "Пустиняк от секаде"
  • Старо куче
  • Публикации: 336
  • Reputation Power: 4519
  • dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #310 -: 22 Май, 2017, 12:20:37 »
Странно защо се получава така ....  ::).  Явно ще да е от това, че са последователно свързани и 6>3.7  :karane:
« Последна редакция: 22 Май, 2017, 12:23:43 от dellman »

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1562
  • Reputation Power: 5624
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #311 -: 22 Май, 2017, 12:24:07 »
При някои други модели на Olight обаче, например S30R и S30RII, се получаваше обратният ефект - с 2бр. CR123A даваха повече лумени, отколкото с 1бр 18650.

Драйвера е проектиран за техните си къстъми 18650...  ;)
В случая CR-ките са само за бекъп...

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1810
  • Reputation Power: 6419
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #312 -: 07 Януари, 2018, 23:37:59 »
 *liboF*
"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice