Автор Тема: Новости из ножо-свят (ножове и всичко свързано с тях)  (Прочетена 365684 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 883
  • Reputation Power: 11812
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Новости из ножо-свят (ножове и всичко свързано с тях)
« Отговор #50 -: 07 Декември, 2012, 22:07:01 »
Този го имам, ама друго пише на острието--да не е ментак :'( :'( :'(
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1126
  • Reputation Power: 4733
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #51 -: 07 Декември, 2012, 22:32:50 »
Весо,твоя си е копие на магнума,само че произведено от китайските братя енлан ;)!Между другото съм виждал доста пипнати реплики от тях,поне на външен вид ;)!

http://www.enlanknives.com/

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 883
  • Reputation Power: 11812
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
« Отговор #52 -: 07 Декември, 2012, 22:45:10 »
Весо,твоя си е копие на магнума,само че произведено от китайските братя енлан ;)!Между другото съм виждал доста пипнати реплики от тях,поне на външен вид ;)!

http://www.enlanknives.com/
Знам, брат....Пошегувах се, но ножчето важи много, моето поне >:(
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #53 -: 07 Декември, 2012, 22:49:21 »
Бе то и на мен ми се стори странно да не знаеш,ама викам чакай да напиша да няма недоразумения ;D

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1232
  • Reputation Power: 5171
  • bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #54 -: 07 Декември, 2012, 23:46:04 »
Бе то и на мен Ganzo 704 ми харесваше, ама откакто Тинко ми смени острието с RWL-34 по го заобичах някакси :D
« Последна редакция: 07 Декември, 2012, 23:52:11 от bully »
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 761
  • Reputation Power: 46684
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #55 -: 08 Декември, 2012, 14:14:09 »
Това е един нож, който не сме виждали:

Неактивен defiance

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 9
  • Reputation Power: 11
  • defiance няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #56 -: 08 Декември, 2012, 17:07:03 »
*който не си виждал :D
Моделите са толкова стари, че са спрени от производство, освен Sage - горе ляво.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 761
  • Reputation Power: 46684
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #57 -: 08 Декември, 2012, 17:25:50 »
Който не си виждал на живо, а не на картинка. :ras:

Активен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1427
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Активен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1519
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
« Отговор #59 -: 09 Декември, 2012, 14:15:06 »
Кире,този Бенч е супер бе човек :???
« Последна редакция: 10 Декември, 2012, 11:04:24 от grisha »

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1584
  • Reputation Power: 0
  • riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.
« Отговор #60 -: 10 Декември, 2012, 00:35:54 »
Ухаа,това изглежда интересно *palec*.Бушкрафта пак е на мода.
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1953
  • Reputation Power: 976
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #61 -: 10 Декември, 2012, 00:45:32 »
Ухаа,това изглежда интересно *palec*.Бушкрафта пак е на мода.
Ма той завзема света по - бързо от китаеца, мама му и бушкрафт, ама и мен ме кефи ножчето  ;D !!!

Неактивен VPT

• Напреднал
  • Публикации: 420
  • Reputation Power: 102
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #62 -: 12 Декември, 2012, 10:47:26 »
Уе, Уееееее...Как съм оцелял досега без този найф :))))

Неактивен target410

• Редовен
  • Публикации: 60
  • Reputation Power: 31
  • target410 няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: freestylestreetball
« Отговор #63 -: 15 Декември, 2012, 23:23:33 »
Май тези ножове на са нови, но за мен са.
http://www.galyeancustom.com/gallery.html
Пък и кефят :???
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите. А. Айнщайн

Активен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 527
  • Reputation Power: 2633
  • StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
« Отговор #64 -: 17 Декември, 2012, 14:37:38 »
Да им е честита новата 2013 година на всички фенове на Fallkniven с новите, по-високи цени :D.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
  • Reputation Power: 0
  • Humanoid покрил се в гората.
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #65 -: 17 Декември, 2012, 15:08:01 »
Да им е честита новата 2013 година на всички фенове на Fallkniven с новите, по-високи цени :D.

И аз видях "новината" им от сутринта - "Имаме по-високи цени от догодина, купете си сега от старото производство".
Както казват отвъд океана - WTF!!! Май от тази фирма ще си остана само с DC 4-ката :)
То е ясно, че всички увеличават цените, ама поне да го направят малко джентълменски ;)
Доста надменен мениджмънт имат май (имам предвид и онези пиески с обсужването на повредената дръжка)...

Активен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1427
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #66 -: 17 Декември, 2012, 22:02:32 »
Fantoni C.U.T. Fixed Blade CPM-S30V Stainless Steel - Stonewashed. RC 61-62 $295.00

Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен VPT

• Напреднал
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #67 -: 18 Декември, 2012, 08:27:33 »
Аман от тая ВГ-10  :rant:

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #68 -: 18 Декември, 2012, 08:45:13 »
На тоя файтон, 'сичко му е хубаво,само цената не  :no:. Ма това сме го дискутирали много пъти, до като за нас тая цена е висока, та си еба.. ма..та, за американецо и изобщо хората от белите страни е скъп до толкова, колкото да свият надницата от 2 - 3 дена бачкане, примерно  :protest:

п.п. Спидерко Енуф  :D, има и дроп поинт версия и серетиран овчи крак.

п.п.п. Това съм си харесал аз .......

само да не вземат и там да се изтърват 150$ +

« Последна редакция: 18 Декември, 2012, 08:59:35 от Punky »

Неактивен VPT

• Напреднал
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #69 -: 18 Декември, 2012, 09:23:09 »
Че то си пише бе... С примоцията е 183$ ;)
http://www.bladehq.com/item--Spyderco-Friction-Folder-De-Leeuw--14692

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1170
  • Reputation Power: 5095
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #70 -: 18 Декември, 2012, 09:38:06 »
Тези от Фалкнивен изобщо не са ред с тези цени и с това качество на изработката!Стана ми една от Най-Омразните фирми!Пфууу-Егати и надувковците  :D

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #71 -: 18 Декември, 2012, 09:48:32 »
Че то си пише бе... С примоцията е 183$ ;)
http://www.bladehq.com/item--Spyderco-Friction-Folder-De-Leeuw--14692
Баааааах, аз т'ва не съм го погледнал, само краднах картинка от нетЯ. Тея и те не са у ред, да ги таковам, то хубави сгъвайки, ама бах ги у .... и цените !!! Ще си взема пак Сворд, да не е по лош !!!

Жоро

• Гост
« Отговор #72 -: 18 Декември, 2012, 11:58:14 »
за съжаление това е тенденция в световен мащаб :yikes:  *palec*

Баце

• Гост
« Отговор #73 -: 18 Декември, 2012, 15:09:20 »
Кой както я разбира кризата. Да го духат световните водещи марки. От днес нататък аз купешки ябанджийски нож нЕма да си купувам. Да са живи и здрави нашите майстори. :nabira: *palec*
П П  Не че на някой ще му килна капата, ама те така, хак да им е :D

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #74 -: 18 Декември, 2012, 15:14:18 »
И аз за себе си много отдавна съм решил,готови ножове на прехвалени скъпарски фирми да не купувам ;)!Предпочитам да си реализирам ножарските проекти в БГ,с помощ от наши майстори,и което мога сам!Харесват ми много готови ножове,но наистина напоследък се поосират с цените,затова да ме прощават!Като знам с какъв зор се изкарват парите на днешно време,хич не ми се дават само за едното име!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice