Автор Тема: Новости из ножо-свят (ножове и всичко свързано с тях)  (Прочетена 342972 пъти)

krasiv70 и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 875
  • Reputation Power: 3604
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Новости из ножо-свят (ножове и всичко свързано с тях)
« Отговор #50 -: 07 Декември, 2012, 22:07:01 »
Този го имам, ама друго пише на острието--да не е ментак :'( :'( :'(
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1122
  • Reputation Power: 4731
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #51 -: 07 Декември, 2012, 22:32:50 »
Весо,твоя си е копие на магнума,само че произведено от китайските братя енлан ;)!Между другото съм виждал доста пипнати реплики от тях,поне на външен вид ;)!

http://www.enlanknives.com/

Активен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 875
  • Reputation Power: 3604
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
« Отговор #52 -: 07 Декември, 2012, 22:45:10 »
Весо,твоя си е копие на магнума,само че произведено от китайските братя енлан ;)!Между другото съм виждал доста пипнати реплики от тях,поне на външен вид ;)!

http://www.enlanknives.com/
Знам, брат....Пошегувах се, но ножчето важи много, моето поне >:(
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
« Отговор #53 -: 07 Декември, 2012, 22:49:21 »
Бе то и на мен ми се стори странно да не знаеш,ама викам чакай да напиша да няма недоразумения ;D

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1223
  • Reputation Power: 5168
  • bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #54 -: 07 Декември, 2012, 23:46:04 »
Бе то и на мен Ganzo 704 ми харесваше, ама откакто Тинко ми смени острието с RWL-34 по го заобичах някакси :D
« Последна редакция: 07 Декември, 2012, 23:52:11 от bully »
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 751
  • Reputation Power: 38473
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #55 -: 08 Декември, 2012, 14:14:09 »
Това е един нож, който не сме виждали:

Неактивен defiance

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 9
  • Reputation Power: 11
  • defiance няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #56 -: 08 Декември, 2012, 17:07:03 »
*който не си виждал :D
Моделите са толкова стари, че са спрени от производство, освен Sage - горе ляво.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 751
  • Reputation Power: 38473
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #57 -: 08 Декември, 2012, 17:25:50 »
Който не си виждал на живо, а не на картинка. :ras:

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1406
  • Reputation Power: 1197
  • KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!
  • диагностициран
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1518
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
« Отговор #59 -: 09 Декември, 2012, 14:15:06 »
Кире,този Бенч е супер бе човек :???
« Последна редакция: 10 Декември, 2012, 11:04:24 от grisha »

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1584
  • Reputation Power: 0
  • riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.riboulovec изглежда не е желан тук.
« Отговор #60 -: 10 Декември, 2012, 00:35:54 »
Ухаа,това изглежда интересно *palec*.Бушкрафта пак е на мода.
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1929
  • Reputation Power: 412
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #61 -: 10 Декември, 2012, 00:45:32 »
Ухаа,това изглежда интересно *palec*.Бушкрафта пак е на мода.
Ма той завзема света по - бързо от китаеца, мама му и бушкрафт, ама и мен ме кефи ножчето  ;D !!!

Неактивен VPT

• Напреднал
  • Публикации: 420
  • Reputation Power: 102
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #62 -: 12 Декември, 2012, 10:47:26 »
Уе, Уееееее...Как съм оцелял досега без този найф :))))

Неактивен target410

• Редовен
  • Публикации: 60
  • Reputation Power: 31
  • target410 няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: freestylestreetball
« Отговор #63 -: 15 Декември, 2012, 23:23:33 »
Май тези ножове на са нови, но за мен са.
http://www.galyeancustom.com/gallery.html
Пък и кефят :???
Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите. А. Айнщайн

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 520
  • Reputation Power: 2631
  • StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!StillOpossum внушава благоговение!
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
« Отговор #64 -: 17 Декември, 2012, 14:37:38 »
Да им е честита новата 2013 година на всички фенове на Fallkniven с новите, по-високи цени :D.

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
  • Reputation Power: 0
  • Humanoid покрил се в гората.
    • www.hadjiyvanov.com
« Отговор #65 -: 17 Декември, 2012, 15:08:01 »
Да им е честита новата 2013 година на всички фенове на Fallkniven с новите, по-високи цени :D.

И аз видях "новината" им от сутринта - "Имаме по-високи цени от догодина, купете си сега от старото производство".
Както казват отвъд океана - WTF!!! Май от тази фирма ще си остана само с DC 4-ката :)
То е ясно, че всички увеличават цените, ама поне да го направят малко джентълменски ;)
Доста надменен мениджмънт имат май (имам предвид и онези пиески с обсужването на повредената дръжка)...

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1406
  • Reputation Power: 1197
  • KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #66 -: 17 Декември, 2012, 22:02:32 »
Fantoni C.U.T. Fixed Blade CPM-S30V Stainless Steel - Stonewashed. RC 61-62 $295.00

Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен VPT

• Напреднал
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #67 -: 18 Декември, 2012, 08:27:33 »
Аман от тая ВГ-10  :rant:

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #68 -: 18 Декември, 2012, 08:45:13 »
На тоя файтон, 'сичко му е хубаво,само цената не  :no:. Ма това сме го дискутирали много пъти, до като за нас тая цена е висока, та си еба.. ма..та, за американецо и изобщо хората от белите страни е скъп до толкова, колкото да свият надницата от 2 - 3 дена бачкане, примерно  :protest:

п.п. Спидерко Енуф  :D, има и дроп поинт версия и серетиран овчи крак.

п.п.п. Това съм си харесал аз .......

само да не вземат и там да се изтърват 150$ +

« Последна редакция: 18 Декември, 2012, 08:59:35 от Punky »

Неактивен VPT

• Напреднал
  • VPT няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #69 -: 18 Декември, 2012, 09:23:09 »
Че то си пише бе... С примоцията е 183$ ;)
http://www.bladehq.com/item--Spyderco-Friction-Folder-De-Leeuw--14692

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1154
  • Reputation Power: 5093
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #70 -: 18 Декември, 2012, 09:38:06 »
Тези от Фалкнивен изобщо не са ред с тези цени и с това качество на изработката!Стана ми една от Най-Омразните фирми!Пфууу-Егати и надувковците  :D

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #71 -: 18 Декември, 2012, 09:48:32 »
Че то си пише бе... С примоцията е 183$ ;)
http://www.bladehq.com/item--Spyderco-Friction-Folder-De-Leeuw--14692
Баааааах, аз т'ва не съм го погледнал, само краднах картинка от нетЯ. Тея и те не са у ред, да ги таковам, то хубави сгъвайки, ама бах ги у .... и цените !!! Ще си взема пак Сворд, да не е по лош !!!

Жоро

• Гост
« Отговор #72 -: 18 Декември, 2012, 11:58:14 »
за съжаление това е тенденция в световен мащаб :yikes:  *palec*

Баце

• Гост
« Отговор #73 -: 18 Декември, 2012, 15:09:20 »
Кой както я разбира кризата. Да го духат световните водещи марки. От днес нататък аз купешки ябанджийски нож нЕма да си купувам. Да са живи и здрави нашите майстори. :nabira: *palec*
П П  Не че на някой ще му килна капата, ама те така, хак да им е :D

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #74 -: 18 Декември, 2012, 15:14:18 »
И аз за себе си много отдавна съм решил,готови ножове на прехвалени скъпарски фирми да не купувам ;)!Предпочитам да си реализирам ножарските проекти в БГ,с помощ от наши майстори,и което мога сам!Харесват ми много готови ножове,но наистина напоследък се поосират с цените,затова да ме прощават!Като знам с какъв зор се изкарват парите на днешно време,хич не ми се дават само за едното име!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice