Автор Тема: Cold Steel Recon 1 Clip pt. (Plain Edge)  (Прочетена 45424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 129
  • Reputation Power: 709
  • nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.
  • Стоманено-мозъчно разстройство
Cold Steel Recon 1 Clip pt. (Plain Edge)
« Отговор #400 -: 08 Март, 2018, 20:28:15 »
Поздравления за притежателя и за майстора!  *palec* По нов и интересен начин изглежда върха. Без майтап, но от CS могат да "откраднат" малко идеи за бъдеща серийно произвеждана модификация на Рекона.  :yes:  :nabira:
Желязо в кръвта и кръв по желязото

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2141
  • Reputation Power: 3756
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #401 -: 08 Март, 2018, 20:32:55 »
Радвам се, че ти харесва  :nabira:

Оня мушморок - Хиндеред - не случайно прави спанто  :)
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.
« Отговор #402 -: 08 Март, 2018, 20:51:03 »
В никакъв случай не съм противник, но и не съм горещ фен на тантото. Но на спантото... по друг начин изглеждат нещата. Наистина ми допада.  *palec*
И Хиндерера да не се стиска. Да не прави ножове само за него си и за ZT, ами да се стегне и да направи един модел и за CS.   :)

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #403 -: 08 Март, 2018, 22:48:27 »
Те си имат Демко, не знам дали ще се разберат с друг дизайнер да ползва Триада.

Но едно заводско Спанто, проектирано така от самото начало, особено без боя - ще е супер  *palec*
Дори да е от 35ВН  :D

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 551
  • Reputation Power: 3183
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #404 -: 09 Март, 2018, 19:39:01 »
(Щракни за да видиш изображението.)
Ножът е с нов клипс, изработен от Тинко. Нещата вече изглеждат по съвсем друг начин, този клипс няма нищо общо с оригиналното безумно творение.  :yes: *palec* Благодаря, Тинко!  :nabira:
Аз също обзаведох моя Рекон с клипс от Тинко, за което му благодаря! Вече мога да си го нося /и вадя от джоба/ съвсем комфортно.
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 176
  • Reputation Power: 42
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #405 -: 09 Март, 2018, 22:00:29 »
Аз също обзаведох моя Рекон с клипс от Тинко, за което му благодаря! Вече мога да си го нося /и вадя от джоба/ съвсем комфортно.

Колеги, моля кажете кой е потребителят ,,Тинко"? Аз също се нуждая от замяна на отвратителния клипс на моя Voyager Tanto XL

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #406 -: 09 Март, 2018, 22:04:07 »
Колеги, моля кажете кой е потребителят ,,Тинко"? Аз също се нуждая от замяна на отвратителния клипс на моя Voyager Tanto XL

https://bladeforum.bg/index.php?action=profile;u=28

http://tinkoknives.com/

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран

Неактивен тинко

• Старо куче
  • Публикации: 860
  • Reputation Power: 789
  • тинко има силна воля.тинко има силна воля.тинко има силна воля.тинко има силна воля.тинко има силна воля.тинко има силна воля.тинко има силна воля.
  • диагностициран
    • tinkoknives
« Отговор #408 -: 13 Март, 2018, 12:48:35 »
Ножът е с нов клипс, изработен от Тинко. Нещата вече изглеждат по съвсем друг начин, този клипс няма нищо общо с оригиналното безумно творение.  :yes: *palec* Благодаря, Тинко!  :nabira:

Сега видях. :nabira:
http://tinkoknives.com/ - за ножари

Неактивен zlatolin

• Един от вас, но нищо повече от вас.
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 600
  • Reputation Power: 406
  • zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
« Отговор #409 -: 30 Март, 2018, 16:50:11 »
От днес пак съм в клуба  :nabira: :ohhoho: :yahoo:
Отново за първи път - острие Клип пойнт, вдлъбнат скос, стомана Карпентър  :punk:
"Злой чечен ползет на берег, точит свой кинжал ... "

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1830
  • Reputation Power: 11430
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #410 -: 30 Март, 2018, 20:38:42 »
Еееее най накрая го намери,айде честито  :nabira:
"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
« Отговор #411 -: 30 Март, 2018, 21:38:03 »
Еееее най накрая го намери,айде честито  :nabira:

Благодаря!
С помощта на пичовете от Стейалайв се сдобих с мечтаната ножка  :nabira:

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1830
  • Reputation Power: 11430
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #412 -: 31 Март, 2018, 19:38:59 »
Не знам до колко е достоверен теста но голяма разлика,на който не му се гледа целия клип от 8-та мин.

"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 551
  • Reputation Power: 3183
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #413 -: 31 Март, 2018, 20:13:25 »
Излиза, че който е успял да купи рекон от ХНР е ударил джакпота в сравнение с новото производство на Cold steel....
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #414 -: 31 Март, 2018, 20:50:54 »
Това, ако наистина е вярно - 1600 за XHP срещу 600 за S35VN , по-добре Вояджери да се вземат за стотина лева !

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 928
  • Reputation Power: 207
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
« Отговор #415 -: 01 Април, 2018, 11:47:26 »
Освен ако и Вояджера не са го съсипали и той да се затъпява от поглед.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #416 -: 03 Април, 2018, 21:51:26 »
От днес пак съм в клуба  :nabira: :ohhoho: :yahoo:
Отново за първи път - острие Клип пойнт, вдлъбнат скос, стомана Карпентър  :punk:
А Честито да е Златолине!
Снимки ?

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #417 -: 03 Април, 2018, 21:52:46 »
Излиза, че който е успял да купи рекон от ХНР е ударил джакпота в сравнение с новото производство на Cold steel....

А Вояджър Роус, може ли да се намири още в България? Говоря за стомана ,,Карпентър" XHP? Искам още един такъв.

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #418 -: 03 Април, 2018, 21:58:20 »
А Честито да е Златолине!
Снимки ?

Благодаря !
Ще има и снимки, само да го заведа в гората, че домашни снимки на нож ... не ми се връзват  :nabira:

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #419 -: 03 Април, 2018, 22:40:53 »
Моят е за точене! Оня ден рязах едни кашони, единият взе да ме затруднява, ама аз си го натискам  :D
Не успях да го срежа - обръщам и какво да видя - няколко телбода - не знам индустриални ли се водят, ама са между 1.5 и 2 мм дебели  :???
Само проблясъци имам - стоманата е страшно добра !

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #420 -: 04 Април, 2018, 20:13:19 »
Моят е за точене! Оня ден рязах едни кашони, единият взе да ме затруднява, ама аз си го натискам  :D
Не успях да го срежа - обръщам и какво да видя - няколко телбода - не знам индустриални ли се водят, ама са между 1.5 и 2 мм дебели  :???
Само проблясъци имам - стоманата е страшно добра !

За Carpenther XHP ли става дума?

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #421 -: 04 Април, 2018, 22:09:39 »
Да. Най-добрата стомана, която съм ползвал до сега в сгъваем нож  *palec*

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 770
  • Reputation Power: 1993
  • Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #422 -: 04 Април, 2018, 22:11:09 »
Ма не реже пирони.  :green:
"Щастие за всеки даром..."

Неактивен zlatolin

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #423 -: 04 Април, 2018, 22:11:42 »
За Carpenther XHP ли става дума?

Божо досега изтъпи 3 джедайски меча, та тая стомана не е нищо особено в неговите ръце  :punk:

Активен evgo

• Старо куче
  • Публикации: 365
  • Reputation Power: 3061
  • evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!evgo внушава благоговение!
« Отговор #424 -: 05 Април, 2018, 05:21:33 »
Ма не реже пирони.  :green:
Напротив.Остри ги като молив.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice