Автор Тема: Мултитул Leatherman Signal  (Прочетена 5660 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 216
  • Reputation Power: 48
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
Мултитул Leatherman Signal
« Отговор #25 -: 05 Ноември, 2017, 02:21:49 »
Благодаря за ревюто на LEATHERMAN SIGNAL. Отдавна, много отдаван се каня за някакъв качествен мултитул, обаче все или не остават пари за това или в последният момент се отказвам, защото вече не ходя, какт преди по горите. Напоследък, даже туул ми е необходим, основно за работи по харпуна.

Колебаех се основно, между тези два мултитула: LEATHERMAN SURGE и LEATHERMAN CHARGE TTI. Първо, като ги гледах в едни от софийските магазини, се убедих, че LEATHERMAN SURGE  е по-функционален и по-смислен в крайна сметка от LEATHERMAN CHARGE TTI.
Като комплексни качества обаче и като по-ниско тегло, определено LEATHERMAN SIGNAL ми хареса повече от LEATHERMAN SURGE, защото ще ползвам тула основно в гората и/или по колата и извънграда. Вкъщи си имам всякакви инструменти и отвертки.

Неактивен zzfz

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 428
  • Reputation Power: 4004
  • zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #26 -: 24 Март, 2018, 19:55:37 »
Благодаря  :nabira:. Клещите са почти като на супертул 3000. Виждат се доста здрави, времето ще покаже.  :nabira:
Дай,моля малко инфо как е със здравето тула.
Клещите напъва ли ги,държат ли се?
Два тула им прее.авам клещите вече пък сега съм хвърлил око на този модел

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: georginn
  • Публикации: 842
  • Reputation Power: 3744
  • GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: georgi_naydenov_net
« Отговор #27 -: 25 Март, 2018, 00:58:13 »
Най-дебелото дето съм рязал е 4квадрата медна тел. Не съм имал грижи. За по-дебели пирони се усукват. Но за ежедневни са идеални.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice