Автор Тема: Leatherman Fuse  (Прочетена 2981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 858
  • Reputation Power: 3595
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Leatherman Fuse
« -: 02 Февруари, 2016, 10:07:31 »
Колеги, почувствах се леко виновен и гузен, че не представям нещата, които имам...Пък и Коцето да не е сам в желанието си да обогати форума ;). Адмирации за труда ти, приятелю! *palec*
И така- повод за днешното ми засядане пред клавиатурата е един много приятен инструмент, а именно

Leatherman Fuse
Ето едно хубаво представяне на Leatherman Fuse, присвоено от сайт за продажби:
Leatherman Fuse се отличава със система за заключване на всички остриета, което го прави по-сигурен по време на работа. Фактът, че е лек, удобен, с комплект от най-необходимите Ви инструменти и специфичното заключване на всички остриета допринасят за популярността на това устройство. Leatherman Fuse е синоним на „голяма функционалност”.
Характеристика:
* Нож от стомана 420HC
* Клещи
* Резачки за шнурове и кабели
* Резци за оголване на проводници
* Голяма и малка права отверка
* Отверка тип „Звезда”
* Ножици
* Отварачка за бутилки
* Отварачка за коннсерви
* Линия 19 cm.
Удобства:
* Дръжки от неръждаема стомана подсилена с Zytel ® Comfort грип
* Заключване на всички ножове и инструменти
* Пръстен за връзки
25 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ
Размери:
* Дължина в затворен размер100 мм.
* Ширина -30 мм.
*Дебелина-15 мм.
* Корпус от неръждаема стомана
* Тегло 170 грама
* Дължина на острието 76 мм.
По-хубаво и аз самия не бих могъл да изброя характенистиките на модела!
Имам това тулче от доста време, но все още не съм го долагал на зверства. Само няколко пъти ползвах клещите от келешлък да дръпна жичка и да видя как се работи с него. Иначе си го нося в чантата, отварям си го чат-пат, за да се изкефя и да впечатля колегите :D
Тулчето го взех от мой съгражданин, който ни снабдява с ножчета и играчки на форумно ниво. Това беше втория опит да имам Leatherman, защото в началото се спрях на нещо лъскавко и лачено, но нещо не си допаднахме и още на следващия ден го смених с  Leatherman Fuse. И не съм съжалил до момента! Много прибран, функционален и ненатрапчив инстрмент е Leatherman Fuse. Събрал е в себе си почти всичко необходимо, по моите разбирания. Нямаше да е зле да има и трионче, но пък има много яка ножичка. Аз за трионче си нося и някой от Виксовете.
Това, което ме спечели са подложките от Зител, които правят хвата много по-комфортен и ненатоварващ. Двете линийки също влизат в работа, защото педята не винаги е константа мерна единица, нали? :green: Клещите са със станадартен размер, умно удължени и изтънени в края, за да може да се хващат и по-фини неща.
Като минус единствено, ако изобщо си струва да се споменава, е това ,че няма достъп до инструментите при затворено положение на тула. Едно движение повече няма да ни претовари!
Взех го без калъфче, но пък му намерих едно от много яка промазка за хоризонтално и вертикално носене на кръста- заспа направо в него!
Накрая ще кажа, че колкото и да бях скептично настроен към този вид EDC се оказа, че е един необходим атрибут и Leatherman Fuse е достоен представител, макар и в бюджетния сектор, на марката!
Ето малко снимки на Leatherman Fuse:

Тук има по-детайлни снимки- не сложих всичко, защото ще натовари много темата.:
http://radula.snimka.bg/hobby/leatherman-fuse.890552.36383882
 Ето и едно от многото видеа в нета, показващ този инструмент:

Благодаря за отделеното от вас време, за да прочетете това ревю!
Приятен ден!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1810
  • Reputation Power: 6419
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
Leatherman Fuse
« Отговор #1 -: 02 Февруари, 2016, 10:13:41 »
Весо много добро представяне на хубаво тулче  *palec*
"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3390
  • Reputation Power: 15486
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Leatherman Fuse
« Отговор #2 -: 02 Февруари, 2016, 10:21:48 »
Отлично представяне бате Весо ;D ;D ;D. Направо ни разбихте с мултитулове.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 858
  • Reputation Power: 3595
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Leatherman Fuse
« Отговор #3 -: 02 Февруари, 2016, 10:32:48 »
Отлично представяне бате Весо ;D ;D ;D. Направо ни разбихте с мултитулове.
Благодаря, батьовата :D :D :D
 Имам и още неща за представяне- мерак да има само за писане...
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2818
  • Reputation Power: 3205
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Leatherman Fuse
« Отговор #4 -: 02 Февруари, 2016, 10:34:47 »
Само така,трябва и аз да пусна нещо засрамих се  :-\
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 706
  • Reputation Power: 2734
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #5 -: 02 Февруари, 2016, 11:21:31 »
Много хубаво ревю. Със здраве да си го ползваш. *palec*

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 510
  • Reputation Power: 141
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
Leatherman Fuse
« Отговор #6 -: 02 Февруари, 2016, 12:11:06 »
Нещо отличително за този модел което е променено в наследниците му - кръстата отвертка е наистина такава, а не плоска с две допълнителни ръбчета.

Активен dellman

• "Пустиняк от секаде"
  • Старо куче
  • Публикации: 336
  • Reputation Power: 4519
  • dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #7 -: 02 Февруари, 2016, 12:50:00 »
Чудесно представяне Весо  :nabira:
Leatherman Fuse е наистина един чудесен инструмент за EDC, но все пак имай едно на ум, защото е от така наречената Light Duty серия, кето ще рече, че не за сериозно напъване (то кой ли мултитул въобще е, но това е друга тема)  :( . Като допълнение бих добавил, че Fuse както Blast и Kick са спрени от производство. Хвърли едно око на Leatherman Rebar - същата компактна форма, но с повече инструменти и челюсти със сменяеми резци.

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1047
  • Reputation Power: 1541
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Leatherman Fuse
« Отговор #8 -: 22 Юли, 2016, 16:07:22 »
Ей го един болен Fuse, да видим дали ледърман.бг ще отреагират.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2128
  • Reputation Power: 2063
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #9 -: 23 Юли, 2016, 08:37:34 »
Би трябвало. Ако се правят на луди, пиши на американците, те ще ги накарат да го сменят със сигурност.
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
Leatherman Fuse
« Отговор #10 -: 28 Юли, 2016, 14:07:15 »
Да захваля Leatherman.bg, за приличното гаранционно обслужване, без туулът да е купуван от тях.
Смениха ми счупения Fuse със чисто нов Rebar. Е, взеха ми 30лв транспортни разходи, но това пак е по-добрият вариант за изход от казуса.
Дано доживеем и жълтурите, дето се правят на Бай Хуй като стане дума за гаранция, да захванат как се правят тези неща... ма едва ли.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #11 -: 03 Август, 2016, 15:06:48 »
Готин модел са ти пратили, струват си 30-те лв  *palec*

Неактивен zlatolin

• Един от вас, но нищо повече от вас.
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 599
  • Reputation Power: 405
  • zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...zlatolin някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #12 -: 03 Август, 2016, 17:04:25 »
Дано доживеем и жълтурите, дето се правят на Бай Хуй като стане дума за гаранция, да захванат как се правят тези неща... ма едва ли.
[/quote]

Извинявай, но Bai Hui  е известен площад в Пекин ;)
Само трябва да намеря снимката с табелата  :chukane:
"Злой чечен ползет на берег, точит свой кинжал ... "

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
    • ОБК
Leatherman Fuse
« Отговор #13 -: 03 Август, 2016, 17:14:36 »
Радо, барем 250млн неща е у китайско :D

Добър е Ребар-а, да видим моят човек дали ше се сработи с него,
аз мултитуловете така и не ги залюбих, ама то с две леви ръце по-скоро вълшебна пръчица ми трябва  :green:

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Leatherman Fuse
« Отговор #14 -: 04 Август, 2016, 10:24:35 »
Аз им се кефя, ама са ми много слаби кунките, та ги трошат  :D

Но надеждата умира последна и пак ще заприходя някой, на второ място в списъка ми е  :D

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice