Автор Тема: Zero Tolerance-Всичко за марката!  (Прочетена 24394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nacmopa

• Предозиран
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 137
  • Reputation Power: 710
  • nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.nacmopa има силна воля.
  • Стоманено-мозъчно разстройство
Zero Tolerance-Всичко за марката!
« Отговор #225 -: 23 Януари, 2018, 20:55:01 »
Ред сълзи, ред сополи  :'(. Ред сълзи, ред сополи..., че не е в ръцете ми!
От големите производители с масово производство, ZT най-много са докосвали вътрешното ми "Аз"  :)  И най-дълбоко са докосвали джоба ми  :D.
Желязо в кръвта и кръв по желязото

Активен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 965
  • Reputation Power: 215
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
« Отговор #226 -: 23 Януари, 2018, 23:32:00 »
И мен доста ми допада този, но като гледам цената няма да е хич по джоба ми  :'(

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 994
  • Reputation Power: 1172
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
« Отговор #227 -: 25 Януари, 2018, 10:38:06 »
Ножчето изглежда доста добре, като дизайн. Има си всичко и изглежда ще е удобен.
Доста тактикуул! :) Само че очаквах да е по-голям и щипката не е от най-любимите ми... Нямаше да е лошо да е за дълбоко носене, като така наречените "bent over" щипки.
« Последна редакция: 25 Януари, 2018, 10:41:15 от Kalmar »
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Активен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 350
  • Reputation Power: 987
  • ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!
  • диагностициран
« Отговор #228 -: 25 Януари, 2018, 11:02:46 »
И 20$ инструментче за да си разглобиш ножа :D

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 295
  • Reputation Power: 1710
  • Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #229 -: 13 Април, 2018, 20:31:49 »
Ново  *palec*  След странните ножки, които изкараха през 2017, ЗТ отново правят хубави ножове. Сега остана и фиксове пак да започнат да правят..  :yahoo:
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1462
  • Reputation Power: 18157
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
« Отговор #230 -: 14 Април, 2018, 14:48:14 »
От както спряха 0200 и 0100за мен може да се кръстят джендър толеранс :D
https://zt.kaiusaltd.com/catalog

Неактивен Александърт

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 2
  • Reputation Power: 10
  • Александърт няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #231 -: 30 Юни, 2018, 01:13:26 »
Добър вечер, трябва ми съветче колебая се между няколко ZT
0566   https://www.stayaliveshop.com/Zero-Tolerance-Hinderer-Assisted-ZT0566
0450   https://www.stayaliveshop.com/Zero-Tolerance-0450
фаворит ми е 0566 заради ELMAX понеже вече притежавам нож от стоманата и съм изключително доволен от качествата й.
А при 0450 малко ме притеснява S35VN понеже нямам опит с нея, а и от видяното в youtube майче не държи така добър ряз спрямо ELMAX

Неактивен predatorvbg

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 10
  • Reputation Power: 11
  • predatorvbg няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #232 -: 06 Юли, 2018, 13:18:29 »
Колеги ,моля за вашето мнение за този нож https://zt.kaiusaltd.com/knives/knife/zt0770cf
Отдавна се заглеждам по ножове на марката и мисля, че е време да се оборудвам с един.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

Активен kaziklu

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 288
  • Reputation Power: 1559
  • kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #233 -: 06 Юли, 2018, 16:16:46 »
Субективното ми мнение е, че ножът е страхотен, обективно няма да придобия  :D  Има бюджетен вариант от Kershaw - Link, който е доста приятен и съвсем достъпен за американски (имам танто версията). Няма да сгрешиш, ако го вземеш.

Неактивен predatorvbg

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #234 -: 06 Юли, 2018, 18:24:48 »
Благодаря ти за отговора, но определено искам да е на този производител!

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1143
  • Reputation Power: 3004
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #235 -: 06 Юли, 2018, 19:48:57 »
Колеги ,моля за вашето мнение за този нож https://zt.kaiusaltd.com/knives/knife/zt0770cf

Според мен категорично НЕ си струва парите! 192 мм ножче,мислено повече като сувенир.С доставката излиза повече от долар за милиметър шарения  :D
Paradise is where I am.

Неактивен kostenura

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 59
  • Reputation Power: 7031
  • kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!kostenura внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #236 -: 06 Юли, 2018, 20:03:23 »
Моето скромно мнение, като фен на марката и притежател на модела и доста други от марката,бих казал ,че това е най несполучливия модел.

Неактивен predatorvbg

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #237 -: 06 Юли, 2018, 20:04:45 »
 Ми най-вероятно ще заложа както колегата по-горе на модела 0566. Мерси за съвета!

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 295
  • Reputation Power: 1710
  • Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #238 -: 06 Юли, 2018, 20:10:16 »
Зеротата са като германките, или са много красиви или грозни  ;D Тия въпроси дето ги задавате са сложни и може много да ви объркат, защото може от няколко човека да получите все различни отговори.. Проучвате материалите на ножа, виждате го някъде ако имате възможност (това е много препоръчително) и ако ви хареса го купувате
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Активен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
« Отговор #239 -: 06 Юли, 2018, 20:15:44 »
Първо, това не му е реалната цена а "Retail" . Второ, имаго при колегата Колонело за (по спомен) 380лв. Може и да греша цената, отдавна не съм отварял темата, обикновенно му пиша по скайп едно "Какво ново?" от време на време като ме засърби.

Понеже и аз се бях засилил към тоя модел, след ровичкане в нета, включително и клипове с разглабяне, открих че конструкцията му е доста слаба. Рекламират ЗТ като "Overbuilt" ма тоя нож си е чисто декоративен. Няма стоманени линери дори около остта. Стоп пина в които се блъска острието с асистирано отваряне лежи в карбоновите чирени. За мен това е недопустимо и се отказах.

Активен kaziklu

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 288
  • Reputation Power: 1559
  • kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!kaziklu внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #240 -: 06 Юли, 2018, 20:22:11 »
Рекламират ЗТ като "Overbuilt" ма тоя нож си е чисто декоративен.

Те са така от поне 5 години, само името им остана "тактическо", а цените астрономически. Затова препоръчах евтиния братовчед.

Неактивен angel

• Старо куче
  • Публикации: 435
  • Reputation Power: 90
  • angel няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #241 -: 06 Юли, 2018, 20:25:36 »
Аз бих заложил на 0562 за флипер и на 0620/0630.

Активен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
« Отговор #242 -: 06 Юли, 2018, 20:34:54 »
Има доста корави железа на ЗТ, но малко от тях режат добре. Доста дебело са сведени зад РР. Даже мъник като 0808 е сигурно 0.7мм зад РР.

Неактивен predatorvbg

• Прохождащ
  • **
  • диагностициран
« Отговор #243 -: 07 Юли, 2018, 12:07:52 »
 След като прочетох темата на колегата GeorgiNN относно 0562 , за момент ще се въздържа от ножовете на марката ! Не мога да повярвам как нож за не малка сума пари, има такива пропуски!

Активен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
« Отговор #244 -: 14 Ноември, 2018, 18:02:42 »
Ново от ЗТ

https://zt.kaiusaltd.com/knives/knife/zt0640

Изглежда доста симпатично, особено ако е добре сведена геометрията на острието. Жалко само че няма куката на Емерсън. Какъв е смисъла от колаборация, ако няма да сложат куката с която Ърни е известен.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1098
  • Reputation Power: 1600
  • POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!
« Отговор #245 -: 14 Ноември, 2018, 21:02:54 »
Ново от ЗТ...Жалко само че няма куката на Емерсън. Какъв е смисъла от колаборация, ако няма да сложат куката с която Ърни е известен.
100% съгласен...
Μολων λαβε !

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice