Автор Тема: Lion Steel Molletta M5  (Прочетена 25047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1911
  • Reputation Power: 45608
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #125 -: 14 Януари, 2017, 13:07:22 »
С черното покритие ме кефи яко  :punk:

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #126 -: 14 Януари, 2017, 16:29:10 »
Ето малко инфо за стоманата

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1518
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #127 -: 15 Януари, 2017, 09:19:29 »
Коце,спри се бе човек,малко ми остава :D

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #128 -: 15 Януари, 2017, 09:29:12 »
Коце,спри се бе човек,малко ми остава :D

Да видиш хубаво ли е,както ти правиш с ТRС-тата  ;D

Неактивен dellman

• "Пустиняк от секаде"
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 360
  • Reputation Power: 44361
  • dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #129 -: 15 Януари, 2017, 10:04:07 »
Аз одавна съм ги загледал тия модели от Niolox и само че с друга марка, но пак правена от LionSTEEL. Особено HEST II Assault Stonewashed много ми харесва и дано някой ден се сдобия с него.
DPx HEFT 4 Assault

DPx HEST II Assault

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3500
  • Reputation Power: 64748
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #130 -: 15 Януари, 2017, 10:16:46 »
Hest-а е интересно как се носи в чанта без да я прецака с тоя шип отзадзе? Но пък е много зъл!

П.п Видях канията, измислили са го.
« Последна редакция: 15 Януари, 2017, 10:20:48 от Marcinkov »

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 220
  • Reputation Power: 15163
  • Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #131 -: 19 Февруари, 2017, 18:44:18 »

Лъвчето пак си свърши работата!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #132 -: 16 Март, 2017, 21:06:05 »
Лъвчето с другия набор,брадва и трионче, си свършиха перфектно работата за лагерния огън.

Неактивен grisha

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1518
  • Reputation Power: 339
  • grisha работи за форума.grisha работи за форума.grisha работи за форума.
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #133 -: 16 Март, 2017, 23:01:13 »
Ех Коце,и на мен ми се прииска да съм там :nabira:

Активен Grizzly

• Любознателен тип
  • Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 409
  • Reputation Power: 800
  • Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #134 -: 17 Март, 2017, 08:42:14 »
Това за мен е най-добрата комбинация, като инструменти за правене на огън. Ако преходът е по-дълаг бий жертвал брадвата.

Най-доброто предстои!

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 220
  • Reputation Power: 15163
  • Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #135 -: 17 Март, 2017, 09:30:18 »

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #136 -: 12 Ноември, 2017, 16:09:09 »

Активен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #137 -: 17 Май, 2018, 08:39:14 »
Абсолютния ми фаворит в тази категория,атмосферата на клипа е уникална !!!

Активен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 497
  • Reputation Power: 1146
  • Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!Combo води добър живот!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #138 -: 10 Октомври, 2018, 10:13:14 »
Здравейте
Това е последната ми придобивка:

За съжаление обаче тази точно придобивка, не ми донесе радост.
 Това е треият ми нож от Лайън стил и всичките са с проблеми.  Tispine се отваря адски трудно, нещо заяжда и стърже. Биг Операта е с Биг хоризонтален луфт. От близо 30 години работя с италианци и много отдавна съм се убедил че всичко произведено в Италия е с приемлива цена и компромис като качество. Да ти нарисуват-да, Да ти направят дизайн - да. Да ти направят реклама да. Ама не ги търси за производство.. Това и високите цени са  причината дълго време да избягвам Лайънстиил. След толкова хвалби във форума обаче рекох да ги пробвам поръчвайки два фолдъра. Разочароваха ме фолдърите, но си казах айде  да опитам с некой фикс, там няма подвижни части няма какво толкова да сбъркат.
Оказва се обаче че при италианеца празно няма.. Все ще намери начин да се "подпише" на произведението си 
1. Прегрято връхче:

2. Недообработен чирен, плюс луфт/още от сега/ между танга и чирена. Како ще се получи след време като почне да се завира боклук в цепката не ми си мисли.

Приключвам аз с тази фирма .. Убедих се че Лайън стиил е за хора които не могат или не искат да си позволят нещо наистина качествено.  Скептичен си бях, но се е случвало и да сбъркам. За съжаления /мое само/ този път не сбърках.
Най тъмно е под лампата

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #139 -: 10 Октомври, 2018, 10:19:36 »
Убедих се че Лайън стиил е за хора които не могат или не искат да си позволят нещо наистина качествено. 
Явно бедните и тъпите ще си караме на Лайънстийл. Отивам да си срежа вена!

Неактивен GIBI

• Старо куче
  • Потребителско име: Гиби
  • Публикации: 358
  • Reputation Power: 1208
  • GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #140 -: 10 Октомври, 2018, 10:28:02 »
Малее почна се!  :D

Неактивен korigan

• Редовен
  • Публикации: 14
  • Reputation Power: 17
  • korigan няма влияние.
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #141 -: 10 Октомври, 2018, 10:41:13 »
Явно бедните и тъпите ще си караме на Лайънстийл. Отивам да си срежа вена!
Ей затова ревютата и смислените мнения във форума в последно време са кът. Само някой да си позволи да каже нещо лошо за някой нож и се намира фен на марката да го сдъвче. Ами човека е купил 3 ножа на фирмата, пробвал ги е и казва мнението си - точно, ясно и конкретно. Като не си съгласен, обори го с аргументи, а не с емо изказвания.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #142 -: 10 Октомври, 2018, 10:47:48 »
Аз съм имал четири фикса на Лъвовете и не мога да споделя същите виждания. Може да кажеш че бройките ти не са ок, но да даваш квалификации на хората, твърдо нйе!
« Последна редакция: 10 Октомври, 2018, 10:53:26 от Marcinkov »

Активен AlexUnder

• Hekara
  • Редовен
  • Публикации: 151
  • Reputation Power: 1602
  • AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!
  • диагностициран
    • FB
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #143 -: 10 Октомври, 2018, 11:45:21 »
Колегата "Комбо" предполагам го познавате и знаете колко много остриета има и то доста качествени . Направо да му завиди  човек !
Ако на мен ми се беше паднала такава "бройка" нямаше да съм по малко негативно настроен към марката , пък ако щете ми вадете доводи за ваще ножове колко са Убави до нова година !
Такова качество е срамно да се продава на тая цена! Ако трябва да бъда честен и аз гледам за М5.....е сега кво , да си поръчам и да дойде някаква недодялана работа. Комбо представя какво е получил и някой гo напада?????
За него тая марка е ясно, че е аут!

Колега ако не ти върнат парите или не ти  пратят нов за мен товa е голям фал!
Дръж ни в течение - ако все още искаш да споделяш тук!
Персонален Треньор на кучета!
Ножo маняк!
Любител на природата!

Неактивен korigan

• Редовен
  • Публикации: 14
  • Reputation Power: 17
  • korigan няма влияние.
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #144 -: 10 Октомври, 2018, 11:57:23 »
Аз съм имал четири фикса на Лъвовете и не мога да споделя същите виждания. Може да кажеш че бройките ти не са ок, но да даваш квалификации на хората, твърдо нйе!
Странно, че когато има разлики в качеството на китайски ножове коментарът обикновено е : "При китайците всичко е лотария". А при италиянците е просто проблем с конкретната бройка, така ли?

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2966
  • Reputation Power: 24121
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #145 -: 10 Октомври, 2018, 12:04:22 »
Никой не спори,че ножа му е с проблеми.
Но да обиждаш притежателите на ножове от марката е меко казано недостойно.
Да не говорим,че това е първият и единствен до сега фал с техен фикс,споменат тук.
Аз също съм виждал няколко техни фикса-перфектни!
Но пак-да квалифицираш хората е недостойно,особено по снобски причини.Знаем го комбо,да...
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Активен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 349
  • Reputation Power: 987
  • ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!ViktorKitov има голям потенциал!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #146 -: 10 Октомври, 2018, 12:13:48 »
Той цяла Италия я сложи под един знаменател, пък Вие се обиждате :D

Шегата на страна, не мисля, че колегата е искал да обиди притежатели на марката. Наистина заключението звучи леко хапливо, но не вярвам да е било с тази цел.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #147 -: 10 Октомври, 2018, 12:15:15 »
Той цяла Италия я сложи под един знаменател, пък Вие се обиждате :D

Шегата на страна, не мисля, че колегата е искал да обиди притежатели на марката. Наистина заключението звучи леко хапливо, но не вярвам да е било с тази цел.
Никой не се е обидил, малките деца се обиждат, просто сравненията и квалификациите са безумни.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2966
  • Reputation Power: 24121
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #148 -: 10 Октомври, 2018, 12:22:41 »
Да се казват и негативите за марки и модели,е нещо за което и аз и други колеги,винаги сме апелирали.
Това е по-ценна информация от хвалбите и отбелязване на позитивите им.
Но си има начин да се направи и не е този.
Бях тръгнал да харесам мнението на колегата,докато не прочетох края му.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2196
  • Reputation Power: 14667
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Lion Steel Molletta M5
« Отговор #149 -: 10 Октомври, 2018, 12:42:08 »
Моят е черен с Г10 и изработката е 6+.
Да живей Г10  :punk:
Като за бедняшка ножка е една идея по-добре от Морите  :D
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice