Автор Тема: Olight S1R Baton 900Lm  (Прочетена 4815 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2169
  • Reputation Power: 7325
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Olight S1R Baton 900Lm
« Отговор #50 -: 20 Юни, 2018, 23:05:28 »
От днес и аз съм с тоя звяр  :punk:
След малко ще го тествам до пълно изтощаване  :D
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Olight S1R Baton 900Lm
« Отговор #51 -: 21 Юни, 2018, 09:55:54 »
Много ми хареса високият режим с 300 лм - осветява доста мощно !
Определено ми се вижда осезаемо по-силен от 220 лм при С1А.

600 и 900 са лудница, но и яко хабят батерията  :D

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Olight S1R Baton 900Lm
« Отговор #52 -: 25 Юни, 2018, 07:30:14 »
Снощи тествах S1R и S1A - зареждаемият има доста по-голямо петно на осветяване при всеки от режимите - мунлайт (R 0.5 / A 0.5) - слаб ( R 12 / A 5) - среден ( R 60 / A 50) - висок ( R 300 / A 220) - турбо ( R 600 / A 600). Лъчът на А направо изглежда свит при директно сравнение, а и двата са с Тир и еднакъв диаметър на главата  ::)

Вижда се, че на R режимите са по-силни, на мунлайт са уж еднакви, но неговият се оказа двойно по-ярък. Харесва ми голямото разливане което прави, ако А беше така щеше да е супер.

Гледах едни замервания в които всички режими бяха дали по-големи стойности, особено турбо S над 1000 лм, колко са верни - не знам, но наистина свети много !.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice