Автор Тема: Важно! Ревютата и честитките и поздравленията след тях.  (Прочетена 1636 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 478
  • Reputation Power: 13
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
Всички честитки и поздравления в темите с ревюта ще бъдат трити, а написалите ги ще получават предупреждение чрез системата на форума за спам. Ако ви харесва някое ревю използвайте бутона „Харесвам“, 20 мнения с браво, честито, поздравления и т.н. много затрудняват намирането на смислена информация от интересуващите се от ножа.
„Грубата сила“ ще започне да бъде използване от 22.09.2016г. 00:00ч., оправдания за неразбрали няма да бъдат приемани - това е заложено в правилата на форума от самото му създаване.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1023
  • Reputation Power: 65
  • POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!
Що не сложите един чат модул да може да се преместят всички тея приказки в него, вместо да се правят в темите ? Това което казваш има смисъл разбира се, но пък и не може да не си кажа като ми харесва неща, ебаси, това ако ще го правите на база данни, къде остава социализирането в такъв форум... Аз не се бъзикам, един чат модул не е сложен за закачане, от долу се вижда кой е на линия, много по-лесно е да си размени човек 2 думи през него, вместо да се помпат темите с наистина странични разговори, аз ти гарантирам, че и вълка ще е сит и агнето само леко нахапано...  :green:
Μολων λαβε !

Активен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 478
  • Reputation Power: 13
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
Странични разговори и майтапи винаги ще има, хора сме все пак, въпроса е в навика да си честитим банята всеки път ;). Не върви някой пише, че има ножа от 5г. а от долу две страници честита придобивка, чак се питам колко хора си правят труда да прочетат какво е написано... Ако смяташ, че някой човек е готин напиши му го на лично съобщение, ако смяташ че някой нож е хубав напиши го в темата.
Чата е доста спорна придобивка, засега има по-важни неща които са нужни за форума, например галерия в която хората да качват лесно снимки и да ги пускат в темите и т.н.

Неактивен Kukriblade

• Lumberjack
  • Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2390
  • Reputation Power: 104
  • Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.
  • Горянин
Това за галерията ще е много полезно,ако може някак и първият пост от темата да присъства отгоре на другите страници?! Като в гънса,бомба.
За другото си прав.
Не сме роботи, с някои се знаем от години,с други сме дори приятели,неможе да няма"супер,друже" "честито ,радвам се"и тн.
Но наЙстина не се чете особено,и аз съм го писал това :)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1023
  • Reputation Power: 65
  • POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!POCEH KOCEB е изгряваща звезда!
Аз не споря за казаното, съгласен съм, че идеята да не се помпат темите с излишни неща е добра, просто мисля че няма да е осъщесвима напълно на ниво правила. По-скоро ако на някой от модераторите му се занимава, може да чисти ревютата от излишните мнения след около месец -два, тоя вариант като че ли е по-безболезнен за потребителите с по-чувствително его  :green:
Чата също решава проблема до някъде, няма 100% работещо решение за чисти от странични приказки теми. Не се бъркам нито в правилата, нито в работатат на модераторите, само давам идея която работи до някъде. На мене ще ми е много по-лесно да драсна две думи на някой непознат с добро ревю в чат, от колкото да му пълня пощата с бележки, както и да е...
Галерията само ще ви усложни правилата повече, няма как да нямате лимит за качените снимки, по-тромаво е от хотлинкването и още ред други неща. Да кажеме, че в български форум няма да има проблем с качването на чужди снимки щото малко чужденци влизат да гледат тука но има и елемента за авторските права, който с хотлинкването е решен по-добре от колкото да ти седи някоя проблематична снимка на сървъра на форума, да не говориме, че по-параноичните участници биха седяли далече от интерфейс ( и в тоя смисъл от форум) който автоматично им отваря снимка хоствана на форумен сайт... Аз не мисля, че тука има чак такива хора или че някой се интересува от сигурноста си на такова ниво, но по принцип форумна галерия идва с повече багаж от колкото да се хотлинква нещо. Пак - само мнение е, никой не ви се бърка в работата, сигурен съм, че ще стигнете до някакво смислено решение  *palec*
Μολων λαβε !

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 725
  • Reputation Power: 16
  • Добри няма влияние.
  • често подпийнал
Подкрепям, за тия работи си има 'Нови Придобивки'  *palec*

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice