Автор Тема: Санкции във форума  (Прочетена 1721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Me4ka

• Редовен
  • Публикации: 188
  • Reputation Power: 14
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
Санкции във форума
« -: 27 Октомври, 2016, 12:51:58 »
Здравейте,
вчера (26.10), докато тихо и културно си пътувах в рейса, получих следното известие на ЛС:
Me4ka,
Получил си предупреждение за спамване. Моля, съобразявай бъдещите си действия с правилата на форума.
Поздрави,
Екипът на Блейдфорум.БГ.

Доста се учудих, тъй като не съм от най-активните пишещи тук, проверих отново - последният ми пост е от 22.10.
Проверих пак - прочетох отново моите постове, аз лично никъде не открих да съм поствал спам съобщения.
Реших да се опитам да върна ЛС на изпратилият това предупреждение, "Екипът" обаче не е активен потребител.
Веднага изпратих съобщение през "Информирай Администратор", най-малкото от уважение да се укаже къде
съм публикувал спам, кое правило съм нарушил, за което ми е наложено Ниво на предупреждение: 5%...
И понеже отнийде ни зов, ни стон, та реших да се обърна писмовно тук.

В очакване на отговор и с уважение,
Ме4ка
« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 13:02:46 от Me4ka »

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Старо куче
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 773
  • Reputation Power: 84
  • Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.Mamas има силата да се справи.
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Санкции във форума
« Отговор #1 -: 27 Октомври, 2016, 13:33:29 »
Не си сам, друже ;) Доста сме, даже мисля всички, освен купувачите и продавача, от тази тема:
http://bladeforum.bg/index.php/topic,4949.0.html
За мен всичко е точно, защото модераторите съобщиха, че ще налагат предупреждение към всеки, позволил си да коментира в темите за продажба, без коментарът му да е свързан с покупка или нещо смислено.
Не се кОси- в случая хората са прави да ни скастрят за безсмисленото тюхкане и възклицание по даден нож, обявен за продажба!
Приятен ден!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 633
  • Reputation Power: 67
  • Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Санкции във форума
« Отговор #2 -: 27 Октомври, 2016, 13:49:48 »
Ето тук е отговора:
http://bladeforum.bg/index.php/topic,4869.0.html

Неактивен Me4ka

• Редовен
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
Санкции във форума
« Отговор #3 -: 27 Октомври, 2016, 13:54:50 »
Хахаха.....ееее Mamas, щом е тъй - приемам наказанието си най-смирено и поднасям своите извинения на продавача от темата.

Да, не отричам, че тогава пръстите ми сами написаха коментар по темата "Тююю Киридашито....пуууу, тюююю, фуууу",
но това деяние бе извършено извън моя разум, а по воля на сърцето ми....
Вероятно наистина е нежелано от продавача съобщение, но красотата на това острие и липсата на навременна реакция от моя страна
да го придобия, ми причини тогава такава душевна болка, че не можах да се стърпя и написах собственоръчно това послание.
Сега вече ми е минало и имам друга нова придобивка, която своевременно притъпи това душевно страдание. Но деянието е извършено
и възмездието, макар и позакъсняло ме е застигнало, мен и уважаваните другари съфорумци.

Разбирам и ще изтърпя наказанието в условието на самоналожен тъмничен режим, без женски ласки и ферментирал плодов сок.

« Последна редакция: 27 Октомври, 2016, 14:02:48 от Me4ka »

Неактивен Me4ka

• Редовен
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
Санкции във форума
« Отговор #4 -: 27 Октомври, 2016, 14:01:52 »
Ето тук е отговора:
http://bladeforum.bg/index.php/topic,4869.0.html

Да, аз напълно уважавам работата на форумната управа тук и съм съгласен с наложените изисквания.
Въпреки че, там пише, че „Грубата сила“ ще започне да бъде използване от 22.09.2016г. 00:00ч", а моето възклицание
е поднесено на 19.10.2016г. -  тоест е наложена "груба сила" за действие, предхождащо това предупреждение за използване.
Всъщност, за мен вече няма такова значение, щом сме такава изящна група от "наказани".

Ще изчакам необходимото време и дано силата на позитивизма и добрите взаимоотношения, ме оневини и реабилитира.

С уважение,
 ;D

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 633
  • Reputation Power: 67
  • Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!Force е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Санкции във форума
« Отговор #5 -: 27 Октомври, 2016, 14:05:19 »
Ако смяташ, че 19.10.16 е преди 22.09.16... :D :yikes:

Неактивен Me4ka

• Редовен
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
Санкции във форума
« Отговор #6 -: 27 Октомври, 2016, 14:08:40 »
Да, да, да ужасно си прав.....грешката е мен, просто още така силно се смея от горната снимка.....охохохоо....ох !
Спирам.
Важното е, че нещата се приемат с усмивка.

С уважение,

Неактивен ko54

• Водолей
  • Старо куче
  • Публикации: 1756
  • Reputation Power: 78
  • ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.ko54 има силна воля.
  • диагностициран
Санкции във форума
« Отговор #7 -: 27 Октомври, 2016, 14:10:58 »
Ме4kа, не се тормози, и аз съм редовно "под наблюдение", по едно време го бях докарал докъм 15% (дни).
Конякът твори чудеса и пръстите сами се движат по клавиатурата.  :green:
Там където всички мислят еднакво - никой не мисли много.

Неактивен Сашко

• Напреднал
  • Потребителско име: Punisher
  • Публикации: 169
  • Reputation Power: 28
  • Сашко някой го чете.Сашко някой го чете.
  • диагностициран
Санкции във форума
« Отговор #8 -: 27 Октомври, 2016, 14:33:24 »
Хахаха.....ееее Mamas, щом е тъй - приемам наказанието си най-смирено и поднасям своите извинения на продавача от темата.

Да, не отричам, че тогава пръстите ми сами написаха коментар по темата "Тююю Киридашито....пуууу, тюююю, фуууу",
но това деяние бе извършено извън моя разум, а по воля на сърцето ми....
Вероятно наистина е нежелано от продавача съобщение, но красотата на това острие и липсата на навременна реакция от моя страна
да го придобия, ми причини тогава такава душевна болка, че не можах да се стърпя и написах собственоръчно това послание.
Сега вече ми е минало и имам друга нова придобивка, която своевременно притъпи това душевно страдание. Но деянието е извършено
и възмездието, макар и позакъсняло ме е застигнало, мен и уважаваните другари съфорумци.

Разбирам и ще изтърпя наказанието в условието на самоналожен тъмничен режим, без женски ласки и ферментирал плодов сок.

(Щракни за да видиш изображението.)
Благодаря! Радвам се, че ти е харесало! :nabira:

Активен НикикиН

• Старо куче
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 261
  • Reputation Power: 61
  • НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!НикикиН е изгряваща звезда!
  • мераклия
Санкции във форума
« Отговор #9 -: 27 Октомври, 2016, 17:49:17 »
Да се включа в предупредените и аз.  :)
Щом честитките ще бъдат наказуеми,то нека системата да ми подскаже къде съм съгрешил,та да не се повтарям.Може едно препращащо линкче да ме осветли в прегрешението ми,а не да се тюхкам,че сън не ме е ловил цела седмица.
Спаменето е въпрос на интелект и култура,но също така на емоция и натура.Спама е най-демократичният начин да си кажеш к'во ти е на сЪрце.
Стига сме се "стягали" само,че ми заприличвате на манкидонците или хуйкрайнците с техните прИтензий.  :protest:
Уж хора сме грешни и равни,а се нещо му кривее на някой,та после се плюеме и/или наказваме.
БАСТА,амигос!Пийс и секс!Наздаровие!  :nabira:

Неактивен gogotattoo

• Общо събрание
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 935
  • Reputation Power: 2
  • gogotattoo няма влияние.
  • диагностициран
Санкции във форума
« Отговор #10 -: 27 Октомври, 2016, 18:06:30 »
Пичове, няма никаква драма - идеята залегнала в правилата на форума е да се запазят РЕВЮТАТА чисти от коментари и въпроси; а за питания и коментари имаме теми бол.  :nabira:
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 461
  • Reputation Power: 13
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
Санкции във форума
« Отговор #11 -: 27 Октомври, 2016, 18:46:16 »
Всички предупредени бяха заради ревюто „SOG Government“, както виждате това са много хора,  например въпроса за стоманата беше изпаднал на втора страница. Темата е обсъждана вече, ако някой се чуди за какво е получил предупреждение да прочете правилата.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice