Автор Тема: Челник Olight H1 NOVA  (Прочетена 13606 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vall

• Свободен Човек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Vall66
  • Публикации: 387
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #100 -: 04 Ноември, 2017, 23:04:24 »
Точно така Djack -100км. и нагоре,но тези които го тичат познават добри ортопеди.

А бе заеби ортопедите, 100 км. са си 100 км.   :green:
Aut Caesar, aut nihil...

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 978
  • диагностициран
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #101 -: 05 Ноември, 2017, 01:16:06 »
Точно така Djack -100км. и нагоре,но тези които го тичат познават добри ортопеди.
Убеден съм в това, щото са им добри и постоянни клиенти...  :green:

Ичаче за фенера-челник, може да не е най-правилното изразяване, но всеки схваща това словосъчетание. И ако допреди S1, беше моя фенер-челник, сега не мога да кажа еднозначно кой ми допада най-много. Може би защото всеки ще е по-добър в нещо конкретно, за определена задача. Например S1 можеш да го ползваш за фенер и за челник (ако имаш шапка -> бейзболка, ако нямаш духаш супата), но можеш и да го залепиш от долната страна на повдигнат преден капак на кола при нужда. Последното упражнение с H1 Nova не можеш да го направиш. От друга гледна точка пък, H1 Nova можеш да го закачиш пред гърдите на Molle-то на презрамката на раницата и да си джиткаш и в града по тъмните улички (дал Господ много такива) и по планината вечер, докато S1 не можеш да сложиш в подходяща работна позиция на презрамката на раницата (Rush24 разбира се, може и First Tactical в краен случай). HS2 пък е чист челник, сравнително обемист и тежък, който не е много подходящ за постоянно носене с теб, но пък за в колата се е "утепал". Един от безпорните му плюсове е, че батерията се превръща в power bank при нужда. И те така...
Пак казвам това е мое мнение и никого не задължавам с него.

Относно зебрите споменати по-горе...
Ок признавам им, че те отдавна и много преди Olight са ги пуснали (те Olight тогава са имали още жълто по устата и не са знаели фенери ли ще правят, франзели ли), ама на мен зебрите са ми грозновати. :green:
(...с което ни най-малко не оспорвам качествата им)
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

koceto

• Гост
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #102 -: 22 Януари, 2018, 20:13:45 »
След доста интензивно ползване и за ЕДЦ и в работата,мога да споделя,че H1  ми оправда очакванията и съм много доволен. От компактния размер,магнита,отлично подбраните режими,,начина на управление, рънтайма.Факта че става  за фенерче за едц,и за челник също ми допада,(ползвал съм го 3,4 пъти и като челник) но основно се ползва за фенерче.
Не ми излиза от джоба и заедно с М1X за мен и за моите нужди са перфектните светулки.

koceto

• Гост
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #103 -: 15 Юли, 2018, 12:48:27 »
На точното място за тестове  :D

От както на моя му сложих презареждаема батерия без защита (по съвет на приятел) съм много по доволен  :yahoo:

koceto

• Гост
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #104 -: 29 Юли, 2018, 13:26:19 »
С магнита е голямо удобство

koceto

• Гост
Челник Olight H1 NOVA
« Отговор #105 -: 05 Август, 2018, 12:48:07 »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче