Автор Тема: Extrema ratio  (Прочетена 5336 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 234
  • Reputation Power: 50
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #50 -: 13 Октомври, 2018, 01:33:17 »
CS няма как да си позволят да пипат конкурентните ножове, това е абсурдно! Ако ги хванат това ще е краят на фирмата, по много причини, никога не биха рискували така глупаво. А тестовете им са така измислени, че да акцентират точно там, където техните ножове нямат конкуренция.

Ами връщам си думите назад и задочно се извинявам на Адашът Андрю Демко. Нищо лично, просто като българин съм свикнал да не вярвам.
Тези видео ревюта ме карат още повече да сихаресвм закупените от ножове на Cold Steel . Същевременно вече не ми е мъчно, че тогава нямах пари за Extrema Ratio Nemesis. Излиза, че Extrema Ratio, специално фолдърите са едни надценени сгъвайки. Оставам с много лошо мнение след като гледах видеото по-горе. Че на Extrema Ratio им искат по над 650-700 лева за сгъвайка...Сгъвайка, която е ,,здрава", коккото прехвалените фолдъри на Сог...Съжалявам, но след видяното, точно такива са ми впечатленията.

Неактивен morfinist

• социопат
  • Напреднал
  • Потребителско име: Morfin
  • Публикации: 42
  • Reputation Power: 26
  • morfinist няма влияние.
  • интоксикиран
Extrema ratio
« Отговор #51 -: 13 Октомври, 2018, 21:13:55 »
 Не знам дали е абсурдно да пипат конкурентните ножки, но спокойно биха могли да използват за своя си нож екземпляр, които се различава от фабричните им. В смисъл, същия на вид, но по-усилен по някакъв начин (които обаче и го оскъпява и не се използва за серииното производство). Също така теста от първата част, където ги захваща с тежести, не е съвсем коректен - екстремата е захваната почти в началото на острието, докато бушмена е хванат много по-навътре, също тежестите са хванати на различни места - при първия в края на дръжката, при втория доста преди края... тия хитрини водят до съвсем различни дължини на рамената и различни натоварвания - при екстремата е максималното възможно, при бушмена не е!
 И при шок-тестовете използва някои дребни номерца от Обща Физика на Твърдото Тяло 1 курс, но можем да му го простим, защото след малки корекции, тестовете му дават някаква представа за едно-друго.
 А по темата за Екстремите аз лично отдавна съм решил, че ако си купувам техен нож, задължително ще е само фикс... те фолдърите им без друго ми се виждат яко грозни!

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #52 -: 14 Октомври, 2018, 00:41:59 »
Не знам дали е абсурдно да пипат конкурентните ножки, но спокойно биха могли да използват за своя си нож екземпляр, които се различава от фабричните им. В смисъл, същия на вид, но по-усилен по някакъв начин (които обаче и го оскъпява и не се използва за серииното производство). Също така теста от първата част, където ги захваща с тежести, не е съвсем коректен - екстремата е захваната почти в началото на острието, докато бушмена е хванат много по-навътре, също тежестите са хванати на различни места - при първия в края на дръжката, при втория доста преди края... тия хитрини водят до съвсем различни дължини на рамената и различни натоварвания - при екстремата е максималното възможно, при бушмена не е!
 И при шок-тестовете използва някои дребни номерца от Обща Физика на Твърдото Тяло 1 курс, но можем да му го простим, защото след малки корекции, тестовете му дават някаква представа за едно-друго.
 А по темата за Екстремите аз лично отдавна съм решил, че ако си купувам техен нож, задължително ще е само фикс... те фолдърите им без друго ми се виждат яко грозни!

Остави, че фолдърите Extrema Ratio са грозновати, ама са много скъпи! Безумно скъпи, бих казал!
Меракът за сгъвайки отдавна ми се изпари. Сега трупан фиксове.

Неактивен peachlover

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 670
  • Reputation Power: 691
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #53 -: 14 Октомври, 2018, 20:20:58 »
Остави, че фолдърите Extrema Ratio са грозновати, ама са много скъпи! Безумно скъпи, бих казал!
Меракът за сгъвайки отдавна ми се изпари. Сега трупан фиксове.

Абе земи си един фолдър екстрема рейтио, толкова постове да напишеш значи още те сърби, ми не е срамно.

Активен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1131
  • Reputation Power: 3002
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #54 -: 14 Октомври, 2018, 20:39:54 »
Абе земи си един фолдър екстрема рейтио
  Има интересни нови предложения  *palec*
Paradise is where I am.

Активен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1131
  • Reputation Power: 3002
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #55 -: 14 Октомври, 2018, 20:40:57 »
   Може и това  ;)
Paradise is where I am.

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #56 -: 15 Октомври, 2018, 13:54:03 »
А цената, каква ли ще бъде, ориентировъчно? Плюс-Минус 250-300 лева...Ха ха ха...Тия италианци Extrema Ratio, ги нямат парите за нищо.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2893
  • Reputation Power: 15491
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Extrema ratio
« Отговор #57 -: 15 Октомври, 2018, 15:51:45 »
Над 300,178€ черната и 168 € дезърт-а :)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 232
  • Reputation Power: 1066
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #58 -: 15 Октомври, 2018, 17:10:45 »
Ами като имат натовски сертификат, няма да се стискаш за няк'ви си там 5-600 кинта, я!  ;)

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 946
  • Reputation Power: 211
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
Extrema ratio
« Отговор #59 -: 15 Октомври, 2018, 17:56:43 »
Ако не е натовския сертификат, ще е "Арт" грозотия. А така цакат и за "арт" и за сертификато. Па нека са направени от второкачествена тенекия.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3472
  • Reputation Power: 36544
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Extrema ratio
« Отговор #60 -: 15 Октомври, 2018, 18:31:03 »
Ние без Натовски или Варшавски сертификат ножове не желаем! ;D

Неактивен scorceni

• Прост боксьор
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 136
  • Reputation Power: 1719
  • scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!
Extrema ratio
« Отговор #61 -: 15 Октомври, 2018, 19:16:19 »
А на  мен този модел наистина ми харесва.Разбира се знам че е непрактичен и никога не бих платил тези пари за  него но е почти единствения им модел който ме кефи.
Добре тренираните рефлекси са по-бързи от късмета

Неактивен andrei84

• Прохождащ
  • **
  • andrei84 няма влияние.
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #62 -: 15 Октомври, 2018, 21:03:10 »
На мен фиксовете и фолдърите на Extrema Ratio много ми харесват, но цената не ми понася. Макар, че за CS Tai Pan, произведен в Тайван, броих с намаление 490 пари..Навремето много харесах Extrema Ratio Nemesis, но нямах парите. Сега ги имам, но нещо не ми се влагат толкова пари в една сгъвайка...Каквито и пинове, щифтове, клинове да им слагат, фолдърите  са си сгъвайи за второстепенна и лека  употреба.

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 191
  • Reputation Power: 3180
  • Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!Рей Донован внушава благоговение!
  • диагностициран
Extrema ratio
« Отговор #63 -: 18 Октомври, 2018, 18:33:19 »

Този е интересен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice