Автор Тема: Новини и обсъждане на многофункционалните  (Прочетена 1847 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 497
  • Reputation Power: 13
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
Инетесни новинки от SOG, след ледерман мини друг малък мултитул който се разгъва до пълен не съм срещал, също и концепцията за носене е интересна.

Новото от ледерман е половин скелетул - Leatherman Skeletool KBx:

...и половин Juice CS3:

Активен Божо

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1920
  • Reputation Power: 97
  • Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!
  • диагностициран
Новини и обсъждане на многофункционалните
« Отговор #1 -: 28 Юни, 2017, 21:38:11 »
Пичове, днес прочетох, че от 2017-та Викторинокс зарязва гадния Сайд Лок и всички 111 мм ножки ще са с линер  :punk:

Тука можете да ги видите :

https://www.victorinox.com/global/en/Products/Swiss-Army-Knives/Large-Pocket-Knives/c/SAK_LargePocketKnives

Ето разликата на Аутрайдър - ясно се вижда линерът, голямата заключваща се отварачка за бутилки, шило без дупка, леко различен трион и най-вероятно ножиците са от 93 мм Пионер Х.

Ето го старият- със Сайд Лок :

Много му се бях наканил, но определено ще изчакам да вкарат новия вариант с линера  *palec*

Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен SpirovTS

• Напреднал
  • Публикации: 95
  • Reputation Power: 3
  • SpirovTS няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 28 Юни, 2017, 22:06:03 »
Интересно,двуцветният Форестър-еднорък ще е без серетация на острието,а Номад-а се преименува на Пикникер.

Активен Божо

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1920
  • Reputation Power: 97
  • Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!Божо има голям потенциал!
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 29 Юни, 2017, 13:12:03 »
Писах на Найфшоп.бг кога ще имат от новите Аутрайдъри - това за мен е перфектният мултитул с инструменти, които често ползвам  *liboF*   Ако могат да ми вкарат един, директно го отнасям  :punk:
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен Kalmar

• Старо куче
  • Публикации: 840
  • Reputation Power: 85
  • Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.Kalmar има силата да се справи.
  • Дърт на орел!
« Отговор #4 -: 13 Февруари, 2018, 16:53:56 »
Не знам до колко е новина, но понеже много хора се оплакваха, че Чардж е много добър мултитуул, но не му се сменят резците на клещите...

https://www.leatherman.com/charge-tti-7.html?cgid=new#start=1

Plus серия, в това число и Wave

https://www.leatherman.com/wave-10.html?dwvar_10_color=10&cgid=new#start=1

Само да сложат острие без серетация и от по-класна стомана на Signal остана...

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice